سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام!من بازی فیفا 12 رو گرفتم مثل بعضی بازی ها برای اینکه بازی کنم نیاز به آپدیت داشت! وقتی گزاشتم آپدیت شه وسط کار ارور داد که نمیتونه فایل آپدیت رو از دیسک بخونه، الانم هیچ کاری با سیتم نمیتونم بکنم! خاموش روشن هم میکنم از همونجا میاد بالا!کنترلر هم کار نمیکنه الان!---------- نوشته در 05:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:22 PM ارسال شده بود ----------کسی نمیدونه باید چه کار کنم؟نمیدونم باید آپدیت از جای دیگه دانلود کنم؟آپدیت خود xbox.com نمیدونم کپی خور بودن دستگاه رو خراب نمیکنه؟اصلا نمیدونم الان اگه آپدیت رو بگیرم با فلاش میتونه آپدیت کنه چون میگه ذیسک رو بگذارید
کسی نیست جواب این سوال رو بده؟نبود؟ اگه کسی جواب نده مجبورم برم قسمت بازیها بپرسم.لااقل یکی از مدیرا جواب بده که اخطار کردن این سوال رو تو بخش بازی fifa نپرسیم

سلام!
من بازی فیفا 12 رو گرفتم مثل بعضی بازی ها برای اینکه بازی کنم نیاز به آپدیت داشت! وقتی گزاشتم آپدیت شه وسط کار ارور داد که نمیتونه فایل آپدیت رو از دیسک بخونه، الانم هیچ کاری با سیتم نمیتونم بکنم! خاموش روشن هم میکنم از همونجا میاد بالا!
کنترلر هم کار نمیکنه الان!

---------- نوشته در 05:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:22 PM ارسال شده بود ----------

کسی نمیدونه باید چه کار کنم؟
نمیدونم باید آپدیت از جای دیگه دانلود کنم؟
آپدیت خود xbox.com نمیدونم کپی خور بودن دستگاه رو خراب نمیکنه؟
اصلا نمیدونم الان اگه آپدیت رو بگیرم با فلاش میتونه آپدیت کنه چون میگه ذیسک رو بگذارید
دوست عزیز نگران نباش . فریم ور دستگاهت خراب شده . عین مال من :d
شما باید بدی بیرون دوباره از اول برات فریم ور نصب کنن . هزینش هم 10 15 تومنه الکی ازت زیاد نگیرن ( مثل اینکه از بعضی بچه ها 30 40 تومن گرفتن )x )

بچه ها یه سوال : من هروقت میخوام dvd رام ایکس باکس رو اجکت کنم باید یه 20 30 باری دکمه رو بزنم تا بیاد بیرون ( یه ماهه اینطوری شده )
بدم بیرون میتونن درست کننش ؟؟ نزن جای دیگشم خراب کنن ؟
ممنون

سلام من پورت hd دسگام تصویر نمیده بعد از اینکه با تبدیل hd به dvi استفاده کردم اینجوری شده امکان داره پورت hd بسوزه اگر بسوزه قابل تعمیر هست کمککککککککککک

---------- نوشته در 08:28 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:23 AM ارسال شده بود ----------

آخرین ویرایش:
دوستان 1مشکل جدید تر برام پیش اومد!
حالا دستگاه آپدیت شد ولی کپی خور دستگاه از بین رفته!
راه حلش چیه؟
بیرون 30-40 تومن میگن میگیرن درست کنن!
تو رو خدا 1کی کمک کنه!

دوستان 1مشکل جدید تر برام پیش اومد!
حالا دستگاه آپدیت شد ولی کپی خور دستگاه از بین رفته!
راه حلش چیه؟
بیرون 30-40 تومن میگن میگیرن درست کنن!
تو رو خدا 1کی کمک کنه!
دستگاهتون چیه؟(اسلیم یا فت؟)
درست میشه ولی فک نمیکنم اینقدر خرج داشته باشه بیتن 10 تا 20 تومنه کپی خور کردن!

دیروز رو دستگاه چند تا دانلد گذاشتم back ground download رو هم روشن کردم که وقتی‌ خاموش میکنی‌ دانلود کنه بعد دستگاه رو خامش کردم امروز صبح اومدم دیدم ۳ چراغ شده!!! خاموش روشن کردم همه چیز فکر کنم درسته ولی‌ آخه چرا!! این بار دوم هستش تو ۲ ماه ۲ بار شده مشکلی‌ نیست؟ آخه جاسپر هم هست ممنون میشم کمک کنید

سلام دوستان بعد از حدود یه سال xbox360 elite ام رو مجددا برای بازی دراوردم. بلافاصله به اینترنت وصل شد و اپذیت شد بعد از اون هر سی دی رو می ندازم بالا نمیاد play dvd رو نشون می ده میشه کمک کنید.

دیروز رو دستگاه چند تا دانلد گذاشتم back ground download رو هم روشن کردم که وقتی‌ خاموش میکنی‌ دانلود کنه بعد دستگاه رو خامش کردم امروز صبح اومدم دیدم ۳ چراغ شده!!! خاموش روشن کردم همه چیز فکر کنم درسته ولی‌ آخه چرا!! این بار دوم هستش تو ۲ ماه ۲ بار شده مشکلی‌ نیست؟ آخه جاسپر هم هست ممنون میشم کمک کنید
آقا یدفعه دیگه هم شد ولی‌ ایندفعه دیدم همه لامپ‌های خونه هم یه چشمک زد نوسانات برق بوده یعنی‌ کد خواتا هم ۰۰۰۱ هستش. مشکلی‌ پیش نمیاد؟

آقا یدفعه دیگه هم شد ولی‌ ایندفعه دیدم همه لامپ‌های خونه هم یه چشمک زد نوسانات برق بوده یعنی‌ کد خواتا هم ۰۰۰۱ هستش. مشکلی‌ پیش نمیاد؟

وقتی شما back ground download رو میزنی کنسول خاموش نمیشه تا آخر دانلود و این باعث میشه که کنسول توی اون همه ساعت داغ کنه و سه چراغه بشه.

اگر موقعی که سه چراغه میشه همون موقع دستگاه رو از برق بکشین . سه چراغه غیر فعال میشه . من خودم یه روز 12 ساعت بازی کردم بعد یه دفعه سه چراغه شد . پریدم سیم رو از پریز کشیدم بیرون و درست شد .

سلام
من چند وقت پیش که dead island گرفتم یارو گفت باید دستگاهت را آپدیت کنی و 20 تومن هم خرجشه
ما هم گفتیم نمیخواهیم و بازی را خریدیم و گذاشتیم تو دستگاه:-/
دستگاه گفت باید آپدیت بشه ما هم ok دادیم
اما وقتیدوباره روشن کردم دیدم یه صفحه سفید میاره با یه سری پیغام جورواجور
چی کار کنم:((:(

سلام دوستان بعد از حدود یه سال xbox360 elite ام رو مجددا برای بازی دراوردم. بلافاصله به اینترنت وصل شد و اپذیت شد بعد از اون هر سی دی رو می ندازم بالا نمیاد play dvd رو نشون می ده میشه کمک کنید.
کپی خورد پریده

---------- نوشته در 12:34 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:17 AM ارسال شده بود ----------

احتمالا مشکل از تنظیمات دستگاه ایکس باکسه . شما رزولشون رو بیار پایینتر

بازم تصویر نیومد:(

سلام
من چند وقت پیش که dead island گرفتم یارو گفت باید دستگاهت را آپدیت کنی و 20 تومن هم خرجشه
ما هم گفتیم نمیخواهیم و بازی را خریدیم و گذاشتیم تو دستگاه:-/
دستگاه گفت باید آپدیت بشه ما هم ok دادیم
اما وقتیدوباره روشن کردم دیدم یه صفحه سفید میاره با یه سری پیغام جورواجور
چی کار کنم:((:(

خوب اشتباه کردی به حرفش گوش ندادی .باید میدادی واست آپدیت کنه .کپی خورت پریده باید بدی بیرون دوباره برات آپدیت کنن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or