سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
سلام بچه ها،من یه مشکل دارم.تو رو خدا کمکم کنید.تو ایکس باکسم بازیها قفل میکنن،البته هیچ اخطار یا چراغ قرمزی نمیاد ولی یهو وسط بازی یا شایدم اول بازی دستگاه قفل میکنه و باید دستگاه رو از دکمه پاور خاموش و روشن کنم،تو بعضی بازی کمتر قفل میشه ولی مثلا تو کرایسیس 2 علاوه بر قفل کردن،تفنگ و اشیا رنگارنگ میشن و شطرنجی.و حتی تو این بازی بهم ماموریت نمیداد.حالا ازتون خواهش میکنم بگید مشکل از چیه؟
در ضمن مادربردم جاسپر هست.در ضمن این فریمور رو که میگید هم نگرفتم و اینکه ایکس باکسم آرکید هست با یه هارد 120 گیگ.تو رو خدا کمکم کنید،خواهش میکنم

به این اصطلاحا میگن Green Freeze و پیش درآمدی هستش بر ROD، دستگاهتون رو بدید تعمیر.

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
به این اصطلاحا میگن Green Freeze و پیش درآمدی هستش بر ROD، دستگاهتون رو بدید تعمیر.

آقا هومن میشه بیشتر توضیح بدید.این مشکل قابل حل شدن دائمی هست یا اینکه بازم مشکل ایجاد میکنه،در کل من از این اصطلاحات هیچی نمیدونم لطفا بیشتر توضیح بدین.

سوال آخر اگه ایکس باکسو بفروشم بهتر نیست؟لطفا کمکم کنید.

آخرین ویرایش:

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
RROD یا اشکال سه چراغ قرمز وقتی پیش میاد که دستگاهتون کاملا خراب باشه و اصلا دیگه روشن نمیشه.

اگر امکان فروشش رو دارید این کار رو بکنید، چون من صددرصد مطمئنم که این تعمیرکارها اصلا بلد نیستند چطوری یک دستگاه رو طوری تعمیر کنند که دیگه اصلا خراب نشه.

saeed-69

کاربر سایت
Mar 29, 2011
43
سلام خسته نباشید

دوستان من الان دو هفته هست اسلیم خریدم تازه فهمیدم که دستگاه بعد از حدود ٢٠ دقیقه کار از سمت راستش گرمای شدیدی بیرون میزنه

به نظر شما طیبعی هستش یا نه تو اجرای بازیها هم مشکلی نداره و بوی خاصی هم بیرون نمیاد فقط شدید داغ میشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
سلام خسته نباشید

دوستان من الان دو هفته هست اسلیم خریدم تازه فهمیدم که دستگاه بعد از حدود ٢٠ دقیقه کار از سمت راستش گرمای شدیدی بیرون میزنه

به نظر شما طیبعی هستش یا نه تو اجرای بازیها هم مشکلی نداره و بوی خاصی هم بیرون نمیاد فقط شدید داغ میشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

چیزی نیست، فقط توی کمدی چیزی نباشه. قشنگ بیرون باشه.

milad8114

کاربر سایت
Apr 6, 2011
57
با سلام
من یه ایکس باکس دست دوم خریدم صاحب اولیش روش قفل گذاشته همونی که توی قسمت فامیلی سیتینگ هست که تعیین میکنه چند ساعت دیگه دستگاه خود به خود خاموش بشه میخواستم ببینم راهی هست که این قفلو بردارم اخه رمزشو بلد نیستم و به اونی ازش خریدم دسترسی ندارم. کسی نیست کمک کنه

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
با سلام
من یه ایکس باکس دست دوم خریدم صاحب اولیش روش قفل گذاشته همونی که توی قسمت فامیلی سیتینگ هست که تعیین میکنه چند ساعت دیگه دستگاه خود به خود خاموش بشه میخواستم ببینم راهی هست که این قفلو بردارم اخه رمزشو بلد نیستم و به اونی ازش خریدم دسترسی ندارم. کسی نیست کمک کنه

هیچ راهی نداره جز اینکه کدرو بزنی و بعد غیر فعالش کنی

mr.dengo

کاربر سایت
Jun 3, 2010
19
سلام بچه ها خسته نباشید
بچه ها بعضی وقتا وسط بازی دستگاه ارور میده و از بازی خارج میشه و میره رو حالت داشبورد البته بعضی از بازیها مثلا 1.30 بازی میکنم گرم شد ارور میده میاد بیرون ولی دوباره تا 30 دقیقه میتونی باهاش بازی کنی دوباره ارور میده مشکلش چیه؟ ارکید- جاسپر
و سوال دومم درباره ی ابدیت هستش یکی میگفتش اگه نیدفور اسپید HOT رو بگیری دستگاهت ابدیت میشه میخواستم ببینم واقعا اینطوریه؟ اگه دستگاه ابدیت بشه چه تفاوتی تو دستگاه ایجاد میشه ممنون:x

bulletproof

کاربر سایت
May 20, 2010
100
سلام بچه ها
میگم که من یه 360 الیت دارم و Shift 2 رو که نصب کردم یه آپدیت اومد آپدیت رو کردم الان به جز بازیهای کینکت بازیه دیگه ای بالا نمیاد فقط Fifa 11 بالا میاد
اگه میشه بگید چیکار کنم
ممنون

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
سلام بچه ها خسته نباشید
بچه ها بعضی وقتا وسط بازی دستگاه ارور میده و از بازی خارج میشه و میره رو حالت داشبورد البته بعضی از بازیها مثلا 1.30 بازی میکنم گرم شد ارور میده میاد بیرون ولی دوباره تا 30 دقیقه میتونی باهاش بازی کنی دوباره ارور میده مشکلش چیه؟ ارکید- جاسپر
و سوال دومم درباره ی ابدیت هستش یکی میگفتش اگه نیدفور اسپید HOT رو بگیری دستگاهت ابدیت میشه میخواستم ببینم واقعا اینطوریه؟ اگه دستگاه ابدیت بشه چه تفاوتی تو دستگاه ایجاد میشه ممنون:x

مشکلات این جاسپر ها هم عجیب و غریب شده !دوست عزیز ارور چی هست ؟آیا ارور مربوط به پاک کردن دیسک هست ؟که میگه باید دیسک رو پاک کنید و مجددا درون درایو بزارید ؟؟
بله بازی نیدفور اسپید جدیده یا کریسیز و اکثر بازیهای جدید آخرین آبدیت دااشبرد رو دارن !تفاوت خاصی نداره و البته برای اجرای چند بازی جدید مثل کالاف 7 و 6 هیلو رایچ و چند تای دیگه نیاز به پچ کردن بازی دارید !
سلام بچه ها
میگم که من یه 360 الیت دارم و Shift 2 رو که نصب کردم یه آپدیت اومد آپدیت رو کردم الان به جز بازیهای کینکت بازیه دیگه ای بالا نمیاد فقط Fifa 11 بالا میاد
اگه میشه بگید چیکار کنم
ممنون
اگر داشبرد جدید رو ریختید باید آخرین ورژن آبدیت فرمور درایو LT+ 1.1 رو هم بریزید !تا بتونید بازیها رو اجرا کنید !LT+ دارید ؟؟؟
یعنی در جاسپر هم این مشکل اونهم به این سرعت اتفاق میوفته ؟همون خرابی GPUو 3 چراغ?? اگر خرابی سخت افزار وجود داشته باشه دستگاه نباید ارور بده ؟

آخرین ویرایش:

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
یعنی هیچ راهی نداره یعنی سرم کلا رفته
تو رو خدا از دوستاتون بپرسین ببینین راه حلی نداره:((

خب الوعده وفا

برو به Console Settings و بعد به System Information

حالا روی کنترل این دکمه ها رو به ترتیب بزن
LT
RT
X
Y
LB
RB
روی D-PAD، چپ، راست، پایین

حالا یک صفحه میاد که میگه میخواهید تنظیمات پاک بشوند، اون رو تایید کنید و تمام.

milad8114

کاربر سایت
Apr 6, 2011
57
خیلی ممنون نمیدونم چه جوری از شما تشکر کنم .اخه من بچه پولدار نیستم که بی خیال بشم بخدا سه ماه کار کردم تا خریدمش .ممنون ممنون و بازم ممنون

• Like
Reactions: hoom

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر