سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

omid_fakhrayi

کاربر سایت
Aug 10, 2009
144
نام
امید
سلام بر شما
دوستان یک سوال اساسی و مهم دارم خواهش می کنم به محض این که دیدینش با پاسختون کمکم کنید.
بازی فیفا11 رو که شروع میشه واسه بازی کردن ,بعداز 15 ثانیه صدای خبرنگاروتماشاچی ها میره وبازی کند و یواش یواش ومثل حالتی که گیرمیکن وول میکنه پیش میره.
(واسه بازیهای دیگه وجدید این مشکل رو ندارم ,فقط واسه fifa 11 اینجوریه)
بعد که هاردرودراوردم بازی کردم درست شد.
هاردروفرمت کردم ولی درست نشد.
مشکل از کجاست؟
کمکم کنید؟

آخرین ویرایش:

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
سلام بر شما
دوستان یک سوال اساسی و مهم دارم خواهش می کنم به محض این که دیدینش با پاسختون کمکم کنید.
بازی فیفا11 رو که شروع میشه واسه بازی کردن ,بعداز 15 ثانیه صدای خبرنگاروتماشاچی ها میره وبازی کند و یواش یواش ومثل حالتی که گیرمیکن وول میکنه پیش میره.
(واسه بازیهای دیگه وجدید این مشکل رو ندارم ,فقط واسه fifa 11 اینجوریه)
بعد که هاردرودراوردم بازی کردم درست شد.
هاردروفرمت کردم ولی درست نشد.
مشکل از کجاست؟
کمکم کنید؟

اگه با پاک کردن بازی از روی هارد و نصب مجدد مشکلتون برطرف نشد. بدون نصب بازی در هارد تست کنید ببینید مشکل داره یا نه؟ اما پیشنهاد میکنم بازی را از یه جای معتبر بگیرید. از شهر خودتون بازی رو نگیرید.
با سلام
من میخواستم بدونم اماره خرابی jasper چقدره؟
من elite jasper دارم هم فن رو gpu hedsink+ هست هم 2تا توری هارو بریدم و تونل کشی کردم و درزهارو گرفتم
فن ها هم تا الان 12v بود (داخلی dvd)که بعد از خرید ps3 به این پی بوردم که صداش خیلی زیاده همیه فن هارو وصل کردم به جای فن خودش البته همرو به gpu سوکت میخواستم ببینم از نظر بچه هائی که تجروبش رو دارن موشکل نداره؟
1.این که 3تا فن به 1 سوکت از 2تا سوکت فن ها وصل مشکل نداره؟برق کم نمیاره؟(امپر؟a)
2.سنسوره دور فن ها cpu با gpu فرق داره؟سنسور 5.7.9.12v مثلا cpu 7v کار کنه gpu 9v یا اینکه جفتش یکی هست؟(خودم فکر میکنم یکی هست)
3.میخواستم بدونم fan cpu به سوکت خودش وصل کنم و gpu و fan خارجی رو به سوکت gpu یا لازم نیست و همینجوری فرقی نمیکنه؟
دمای کنسول هم تغریبا سابته و بالا نمیره حس میکنم cpu حرارتش بیشتر از gpu هست
عکس کارامم هست

کار از محکم کاری عیب نمیکنهو منم همه کار روی جسپر در آوردم . کولینگش کنی خیلی بهتره.

فقط یه مسئله هست اونم اینه که شما برق رو از منبع داخلی گرفتید. جسپر کلش 150 تا برق داره. کم میاره ها. مخصوصا اینکه از DVD گرفتید. پیشنهاد میکنم از یه آداپتور واسه تامین برق استفاده کنید
نکته آخر هم بهتره 10 درصد از سطح هیدسینک ها را نپوشونی...

omid_fakhrayi

کاربر سایت
Aug 10, 2009
144
نام
امید
اگه با پاک کردن بازی از روی هارد و نصب مجدد مشکلتون برطرف نشد. بدون نصب بازی در هارد تست کنید ببینید مشکل داره یا نه؟ اما پیشنهاد میکنم بازی را از یه جای معتبر بگیرید. از شهر خودتون بازی رو نگیرید.
سلام
هردوروش روامتحان کردم نشد.
کلا وقتی هاردرودرمیارم جواب میده
چکار کنم

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
سلام
هردوروش روامتحان کردم نشد.
کلا وقتی هاردرودرمیارم جواب میده
چکار کنم

عجیبه.. اگه واقعا با تعویض دیسک مشکلت برطرف نشده احتمالا مشکل از هارد هست. اما اینطور مشکل ها معمولا به خاطر دیسک است و با تعویض دیسک و خرید از یه جای معتبر مشکل برطرف میشه...

از این سایتی که براتون فرستادم بازی رو روی دیسک ورباتیم بخرید ببینید چطور میشه....

omid_fakhrayi

کاربر سایت
Aug 10, 2009
144
نام
امید
عجیبه.. اگه واقعا با تعویض دیسک مشکلت برطرف نشده احتمالا مشکل از هارد هست. اما اینطور مشکل ها معمولا به خاطر دیسک است و با تعویض دیسک و خرید از یه جای معتبر مشکل برطرف میشه...

از این سایتی که براتون فرستادم بازی رو روی دیسک ورباتیم بخرید ببینید چطور میشه....
اسم سایت رو نگفتی؟
بازی رو رو فلاش که میریزم درسته ولی البته هارد اصلی رو باید در بیارم.
کلاباحظورهاردمشکل داره

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
اسم سایت رو نگفتی؟
بازی رو رو فلاش که میریزم درسته ولی البته هارد اصلی رو باید در بیارم.
کلاباحظورهاردمشکل داره

با این اوصاف فکر کنم هاردت مشکل داره.

سایت رو واست فرستادم
WWW.360Shop.IR

حتما رو دیسک ورباتیم بگیر وضعیت رو چک کن. درست نشد مشکل از هاردته

amin..

کاربر سایت
Oct 25, 2010
1
سلام به بچه های گل بازی سنتر
بچه ها الان یه مشکلی واسه کنسولم پیش اومده و اون اینه که بازی های جدید رو نمیخونه البته آپدیتش
2.0.9199.0 هست
البته جدیدا هر کاری میکنم با فلاش نمیتونم که آپدیتشو عوض کنم چون اصلا اون صفحه ی مربوط به آپدیت ظاهر نمیشه
ممنون میشم که یکی کمکم کنه

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
سلام به بچه های گل بازی سنتر
بچه ها الان یه مشکلی واسه کنسولم پیش اومده و اون اینه که بازی های جدید رو نمیخونه البته آپدیتش
2.0.9199.0 هست
البته جدیدا هر کاری میکنم با فلاش نمیتونم که آپدیتشو عوض کنم چون اصلا اون صفحه ی مربوط به آپدیت ظاهر نمیشه
ممنون میشم که یکی کمکم کنه
شاید Firmware دستگاه به روز نیست !!!!!!

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
آقا من تو همه بازی ها مشکل anti aliasing دارم
حتی تو خود داشبورد
همه بازی هام با کیفیت و توپ
تو رو خدا کمک کنید
چطوری درستش کنم

psychopathic

کاربر سایت
May 27, 2010
126
نام
میلاد
سلام من هارد کنسول قبلیم رو گزاشتم رو ایکس باکس جدیدم و هر وقت روشن می کنم و می خوام user رو انتخاب کنم یک صفحه میاد که نوشته sign in تو ایکس باکس لایو یا later که من بعدا رو میزنم لطفا به طور کامل توضیح بدین.

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
آقا من تو همه بازی ها مشکل anti aliasing دارم
حتی تو خود داشبورد
همه بازی هام با کیفیت و توپ
تو رو خدا کمک کنید
چطوری درستش کنم

M1450M

کاربر سایت
Oct 26, 2010
12
سلام
آقا کنسول من فلشم رو نمیشناسه
فرمتش رو fat32 کردم و اسمش رو هم default کردم , usb2.0 هم هست
ولی اصلا شناسایی نمیشه !:(
دلیلش چیه ؟

M-Ebi

کاربر سایت
Nov 6, 2009
6
سلام
آقا کنسول من فلشم رو نمیشناسه
فرمتش رو fat32 کردم و اسمش رو هم default کردم , usb2.0 هم هست
ولی اصلا شناسایی نمیشه !:(
دلیلش چیه ؟

دوستان من هم همین مشکل رو دارم. مدت زیادی بود که دستگاهم رو آپدیت نکرده بودم حالا
هم طبق دستور العمل کار ها رو انجام میدم اما دستگاه هیچ عکس العملی انجام نمیده.

چیکار باید کرد ؟؟؟ ممنونم میشم راهنمایی بفرمایید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر