سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
آره بابا!
Ntsc هست..... آخه اينا رو كه تو همون پست هم گفتم.......
اگر ميتونيد كمك كنيد!

بازی های دیگه به راحتی اجرا میشن؟
اگه اونها هم اجرا نمیشن مشکل از درایو هست.
اما اگر نسخه ای از Gears Of War که داری،2 دیسک هست،مطمئن شو که Bonus دیسکش رو داخل دستگاه نمیذاری و دیسک اصلیه.چون بازی کاملا Region Free هست.

بازی های دیگه به راحتی اجرا میشن؟
اگه اونها هم اجرا نمیشن مشکل از درایو هست.
اما اگر نسخه ای از Gears Of War که داری،2 دیسک هست،مطمئن شو که Bonus دیسکش رو داخل دستگاه نمیذاری و دیسک اصلیه.چون بازی کاملا Region Free هست.
همه ي كپي ها به راحتي اجرا ميشن!
همون نسخه ي 2 ديسكه هست, من قبلا Gears 1 كپي رو تو دستگام بازي كردم ولي وقتي كه ميزارم لوگوي 360 رو نشون ميده و همون پيام رو به چند زبون مينويسه!
دستگاه به عنوان فايل ويدئو ميشناستش چون گزينه هاي play/ pause / next و ....... داره!
كمك كنيد ثواب داره:biggrin1:

اجرا نکردن بازی

آقا کمک چند روزه دستگاهم وقتی بازی میذارم توش اجرا نمیکنه دی وی دی بازی رو نمی خونه باید 20تا30 باری خاموش روشنش کنم تا بیاد چیکار کنم مشکل از چیه اشکال از لنزه یا داغ کردن دستگاهمو دیروز گذاشتم جلوی پنکه 1 ساعتی جلوی پنکه بود بعد روشنش کردم بازی رو اجرا کرد لطفا کمکم کنید.:eek:

آقا کمک چند روزه دستگاهم وقتی بازی میذارم توش اجرا نمیکنه دی وی دی بازی رو نمی خونه باید 20تا30 باری خاموش روشنش کنم تا بیاد چیکار کنم مشکل از چیه اشکال از لنزه یا داغ کردن دستگاهمو دیروز گذاشتم جلوی پنکه 1 ساعتی جلوی پنکه بود بعد روشنش کردم بازی رو اجرا کرد لطفا کمکم کنید.:eek:
لنز شما ضعیف شده ؛ باید بدید لنز عوض کنن ( هزینه اش هم 15-20 هست)

از وقتی که بک گراند رو تو 360 فعال کردم وقتی دستگاه رو خاموش می کنم چراغ سبز یه بار چشمک می زنه وفن ها هم 2 ثانیه کار می کنه بعد خاموش می شه . ایا دستگاه من در معرض 3 چراغ شدنه ؟ ایا باید تعمیر بشه ؟

همه ي كپي ها به راحتي اجرا ميشن!
همون نسخه ي 2 ديسكه هست, من قبلا Gears 1 كپي رو تو دستگام بازي كردم ولي وقتي كه ميزارم لوگوي 360 رو نشون ميده و همون پيام رو به چند زبون مينويسه!
دستگاه به عنوان فايل ويدئو ميشناستش چون گزينه هاي play/ pause / next و ....... داره!
كمك كنيد ثواب داره:biggrin1:

دوست عزیز FW شما چنده؟؟ احتمالا مشکل از اون هستش! هرچند این بازی مربوط به قبلا هستش ولی خوب این مشکل معمولا به این خاطر به وجود مییاد

سلام
من دستگاه رو دیروز که روشن کردم بعد از 6 7 دیقه یک سری خط سبز بالای تصویر ظاهر شدن که هرچند ثانیه میومدن و میفرتن و کلا دستگاه رو خاموش کردم، امروز که روشن کردم یک عدد چراغ قرمز میده و مینویسه مشکل هم ساپورت نشدن و همچین چیزیه !!
کلا چه اتفاقی افتاده ؟؟:دی

از وقتی که بک گراند رو تو 360 فعال کردم وقتی دستگاه رو خاموش می کنم چراغ سبز یه بار چشمک می زنه وفن ها هم 2 ثانیه کار می کنه بعد خاموش می شه . ایا دستگاه من در معرض 3 چراغ شدنه ؟ ایا باید تعمیر بشه ؟

هر وقت دیدی کنسول هنگ می کنه اون وقت رو به خراب شدنه
متاسفانه نشانه مشخصی برای خراب شدن کنسول نیست موقعی نشان میده خراب بشه که خراب شده!
بهرته روش ها کولینگ رو انجام بدی تا خیالت راحت بشه

دوست عزیز FW شما چنده؟؟ احتمالا مشکل از اون هستش! هرچند این بازی مربوط به قبلا هستش ولی خوب این مشکل معمولا به این خاطر به وجود مییاد
نه به فریم ویر ربطی نداره!

سلام
من دستگاه رو دیروز که روشن کردم بعد از 6 7 دیقه یک سری خط سبز بالای تصویر ظاهر شدن که هرچند ثانیه میومدن و میفرتن و کلا دستگاه رو خاموش کردم، امروز که روشن کردم یک عدد چراغ قرمز میده و مینویسه مشکل هم ساپورت نشدن و همچین چیزیه !!
کلا چه اتفاقی افتاده ؟؟:دی
اتفاق خاصی نیفتاده!:biggrin1: فقط خراب شده! ببرش تعمیر!!
به احتمال زیاد مشکل از GPU کنسوله.

نه ربطي به فريمور نداره! چون ديسك كپيش رو كه ميزارم بدون مشكل اجرا ميشه......
مثل اين كه دستگاه من به ديسك هاي كپي عادت كرده!...اورجينال كه گذاشتم درايوش تعجب كرده:biggrin1:

يكي نيست كه مشكلي مثل مشكل من براش به وجود اومده باشه!!!!......؟؟

سلام دوستان!
من يه Gears of war اورجينال گرفتم كه وقتي تو دستگاهم ميزارم به عنوان بازي شناساييش نميكنه و تو داشبورد مينويسه:
Play DVD
و وقتي كه اجرا ميشه مينويسه:
.to play disk, put it in an xbox 360 console
ريجنش هم با دستگام سازگاره(NTSC)
تو رو خدا اگر ميتونيد راهنمايي كنيد چون خيلي كارم گيره:((

اين مشكل در سه صورت بوجود مياد:
فرمور كنسول موقع فلش كردن درايو بد رايت شده.اين مشكل بعضا ديده شده كه بعد از يك فلش به ظاهر مناسب ولي در باطن نامناسب درايو رد خوندن دسته اي ديسكها مشكل پيدا ميكنه.

دوم اگر از فرمور اوليه 1.6 كه براي درايو لايت آن ريليز شده بود استفاده كنيد موقع خوندن بعضي از ديسكها درايو خاموش ميشه.خودبخود و موقع خوندن بعضي از ديسكها مشكلي مثل مشكل شما بوجود مياد.

سوم اينكه لنز درايوت مشكل پيدا كرده.دچار سوختگي خفيف در يكي از قطعات شده و با فركانس ديسكهاي اورجينال مشكل داره.

تمام اينها حدسيات هست و بايد تست بشه.
يا حق

اين مشكل در سه صورت بوجود مياد:
فرمور كنسول موقع فلش كردن درايو بد رايت شده.اين مشكل بعضا ديده شده كه بعد از يك فلش به ظاهر مناسب ولي در باطن نامناسب درايو رد خوندن دسته اي ديسكها مشكل پيدا ميكنه.

دوم اگر از فرمور اوليه 1.6 كه براي درايو لايت آن ريليز شده بود استفاده كنيد موقع خوندن بعضي از ديسكها درايو خاموش ميشه.خودبخود و موقع خوندن بعضي از ديسكها مشكلي مثل مشكل شما بوجود مياد.

سوم اينكه لنز درايوت مشكل پيدا كرده.دچار سوختگي خفيف در يكي از قطعات شده و با فركانس ديسكهاي اورجينال مشكل داره.

تمام اينها حدسيات هست و بايد تست بشه.
يا حق

ممنون! مثل اين كه بايد قيد بازي اورجينال رو بزنم:((

سلام.

من یه هارد 20 داشتم بازش کردم وصلش کردم به کامپیوتر.

اما الان دیگه کنسول هارد را نمیشناسه!

میگم چیکارش کنم؟

هيچ كاري نميتوني بكني.اون هارد ديگه بر نميگرده.تنها كاري كه ميتوني بكني اينه كه يه هارد 120 يا 60 يا 20 بخري.البته فقط خود هارد رو بخري و باكسش رو نخري.چون باكس رو داري.
اگر قيمت خواستي بيا تو pm .

يا حق

دستگاه من امروز دو تا error داد یکی وقتی پیچ هیتسینک ها شل هست 0001
یکی دیگه هم وقتی پیچ ها رو سفت می کنم 0020 می ده
فکر کنم دیگه مرده .:( حالا این error ها برای چیه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or