سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام به همه ی دوستان یه مشکل خیلی جدی برام پیش اومده خواهشا هر کی می تونه کمک کنه:(
ایکس باکس من مثل اینکه با بازی gears of war 2 قهر کرده !:(( تا چند وقت پیش با راحتی کامل بازیش می کردم ولی تا چند وقت پیش تا می زارمش تو دستگاه و منو ی استارت میاد ارور می ده که دیسک رو تمیز کنید و بعدش هم قطع می شه ! روی هیچ بازی دیگه ای تو هر چند ساعت که دلتون بخواد این اتفاق نمی افته ولی فقط تو این بازی این اتفاق می افته . خواهش می کنم کمکم کنید دیگه کم مونده بزنم کنسول رو از وسط دو نصف کنم.

سلام به همه ی دوستان یه مشکل خیلی جدی برام پیش اومده خواهشا هر کی می تونه کمک کنه:(
ایکس باکس من مثل اینکه با بازی gears of war 2 قهر کرده !:(( تا چند وقت پیش با راحتی کامل بازیش می کردم ولی تا چند وقت پیش تا می زارمش تو دستگاه و منو ی استارت میاد ارور می ده که دیسک رو تمیز کنید و بعدش هم قطع می شه ! روی هیچ بازی دیگه ای تو هر چند ساعت که دلتون بخواد این اتفاق نمی افته ولی فقط تو این بازی این اتفاق می افته . خواهش می کنم کمکم کنید دیگه کم مونده بزنم کنسول رو از وسط دو نصف کنم.
سعی کنید بریزیدش رو هارد اگه بازم نشد یه نسخه دیگه تهیه کنید

من چند تا از این بازی گرفتم هر کدوم یه جا قطع می شه یکی همون اول که می زاریش تو دستگاه یکی رو منوی استارت یکی وسط بازی و ... من هارد ندارم یعنی به جز ریختن روی هارد مشکل حل نمی شه ؟:((

من چند تا از این بازی گرفتم هر کدوم یه جا قطع می شه یکی همون اول که می زاریش تو دستگاه یکی رو منوی استارت یکی وسط بازی و ... من هارد ندارم یعنی به جز ریختن روی هارد مشکل حل نمی شه ؟
همشونو از یه جا خریدین حتما!
اگه تو بازیهایه دیگه این مشکل نیست پس مشکل از کسیه که ازش بازی میخرید!
اگه می شه یه توضیحی در مورد استفاده از کابل vga HD AV بدین
vga کابل برای اتصال به مونیتوره!
hd av هم منظورتونو نفهمیدم احتمالا منظورتون component بوده! خوب این کابلیه که تصویر hd رو به صورت آنالوگ به تی وی میده! بهترین راه استفاده از hdmi هست!

سلام دوستان
من یه مشکلی با کنسولم دارم
من دوتا id دارم وقتی دستگاه را روشن می کنم با id که کمتر استفاده می کنم بالا می آید
چطور میشه عوضش کرد؟:confused:

سلام دوستان!
من يه Gears of war اورجينال گرفتم كه وقتي تو دستگاهم ميزارم به عنوان بازي شناساييش نميكنه و تو داشبورد مينويسه:
Play DVD
و وقتي كه اجرا ميشه مينويسه:
.to play disk, put it in an xbox 360 console
ريجنش هم با دستگام سازگاره(NTSC)
تو رو خدا اگر ميتونيد راهنمايي كنيد چون خيلي كارم گيره:((

آخرین ویرایش:
آقای mohammad-66 خیلی ممنون که به سوالات من جواب می دید . ولی متا سفانه همشو از یه جا نخریدم . فکر کنم این خود کنسولمه که به gears of war 2 گیر داده.فقط می خواستم بدونم به جز ریختن روی هارد روش دیگه ای نیست ؟:confused:
بقیه ی دوستان هم اگه می تونن کمک کنن. می خوام بدونم که مشکل از خود کنسوله یا به dvd مربوط می شه ؟ چون یه بار دقیقا عین همین اتفاق رو ps2 و تو بازی shadow of the colossus برام افتاد که هر dvd ای می گرفتم یه جا قطع می شد تا اینکه یه درست و حسابی شو گرفتم و دیگه قطع نشد و فهمیدم که مشکل از dvd بوده ولی واسه این ایکس باکسه نمی دونم ؟

آخرین ویرایش:
ايکس باکس دوست من بعضی وقت ها 2 چراغ قرمز ميده مشکلش چيه؟

وقتی که حرارت زیاد میشه دو چراغ میده! که فکر کنم خمیر سلیکون خراب شده و به احتمال زیاد تهویه هوا به خوبی انجام داده نمی شه.
بقیه ی دوستان هم اگه می تونن کمک کنن. می خوام بدونم که مشکل از خود کنسوله یا به dvd مربوط می شه ؟ چون یه بار دقیقا عین همین اتفاق رو ps2 و تو بازی shadow of the colossus برام افتاد که هر dvd ای می گرفتم یه جا قطع می شد تا اینکه یه درست و حسابی شو گرفتم و دیگه قطع نشد و فهمیدم که مشکل از dvd بوده ولی واسه این ایکس باکسه نمی دونم ؟

برو یه dvd دیگه امتحان کن (ورباتیم باشه خیلی بهتره)

سلام دوستان
من یه مشکلی با کنسولم دارم
من دوتا id دارم وقتی دستگاه را روشن می کنم با id که کمتر استفاده می کنم بالا می آید
چطور میشه عوضش کرد؟:confused:
دکمه توپی وسط دسته رو بزن برو آخر از سمت راست auto sign in را غیر فعال کن

سلام دوستان!
من يه Gears of war اورجينال گرفتم كه وقتي تو دستگاهم ميزارم به عنوان بازي شناساييش نميكنه و تو داشبورد مينويسه:
Play DVD
و وقتي كه اجرا ميشه مينويسه:
.to play disk, put it in an xbox 360 console
ريجنش هم با دستگام سازگاره(NTSC)
تو رو خدا اگر ميتونيد راهنمايي كنيد چون خيلي كارم گيره:((
مطمئی دیسک اورجینال؟!
ریجن دستگات چیه و کپی خور هست؟!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or