سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام.من یه درایو هیتاچی داشتم به علت ارورر open tray عوضش کردم دوباره با مدل هیتاچی.فکر میکردم دیگه الان نباید مشکلی باشه که دیسکو گزاشتم بعد گفت :
"put this disk on a xbox 360" .تو رو خدا یکی کمک کنه!!!!خسته شدم

سلام به همگی
من یه 360 ارکید جاسپر دارم وقتی بازیه Geow 2 میزارم داخلش بعد یه مدت بازی ارور میده و میگه یا cd بازیو تمیز کن یا دستگاهو restart کن:confused:
میدونید مشکل چیه؟
ممنون

سلام . منم آرکید فالکون دارم . همین مشگل رو با یه بازیه دیگه داشتم ! یه سی دی دیگه از همون بازی خریدم درست شد ... مشگل از سی دی بود ...

سلام ، یکی از دوستان من که سه هفته میشه یه آرکید جاسپر گرفته امروز وقتی می خواسته بازی تو دستگاهش بزاره یه وسیله ای که زیر دستگاهش گذاشته بود تا با زمین فاصله داشته باشه که حدود 2 سانتی متر هم بود از زیر کنسولش در رفته و دستگاه یه ضربه ی کوچیک با زمین خورده بعدش که دستگاه و روشن کرده دستگاه دسته ها رو نمیشناخته؟! الانم هر کاری میکنه دستگاه دسته هارو نمیشناسه؟ چه مشکلی براش پیش اومده و راهش چیه؟!

سلام ، یکی از دوستان من که سه هفته میشه یه آرکید جاسپر گرفته امروز وقتی می خواسته بازی تو دستگاهش بزاره یه وسیله ای که زیر دستگاهش گذاشته بود تا با زمین فاصله داشته باشه که حدود 2 سانتی متر هم بود از زیر کنسولش در رفته و دستگاه یه ضربه ی کوچیک با زمین خورده بعدش که دستگاه و روشن کرده دستگاه دسته ها رو نمیشناخته؟! الانم هر کاری میکنه دستگاه دسته هارو نمیشناسه؟ چه مشکلی براش پیش اومده و راهش چیه؟!
یه دکمه خیلی کوچیک زیر درایو و سمت چپ کلید Power دستگاه هست, اونو بزن و دسته رو روشن کن, ببین میشناسه یا نه. اگه نشد, اون دکمه رو نگه دار بعد دسته رو روشن کن. هردفعه هم یه دسته رو روشن کن.

سلام.من یه درایو هیتاچی داشتم به علت ارورر open tray عوضش کردم دوباره با مدل هیتاچی.فکر میکردم دیگه الان نباید مشکلی باشه که دیسکو گزاشتم بعد گفت :

شاید درایوت iXtreme 1.6 نیست, شاید ریجن بازیت به دستگاهت نمیخوره.

Last edited by a moderator:
هیچکدوم از اینایی که دوستان گفتن نیست من 20 تا بازیو توش امتحان کردم.بعضی ها میگن باید key drive درایو قبلی رو تو این بریزی.اما من اصلا نمیدونم چجوری!!اصلا نمیدونم کی درایو چیه

سلام دوستان.
من جدیدا Gears Of War رو رو هارد کنسول نصب کردم ولی موقع بازی بارها دچار افت فریم میشه(بک لحظه گیر میکنه بعد دزست میشه)به نظرتون اشکال از چیه؟
توبازیهای دیگه این مشکلو نداشتم.
در ضمن کنسولم جاسپره که روز دوم خرید سه چراغ چشمک زن دادکه با در آوردن کابل و دوباره زدنش درست شد.

در ضمن کنسولم جاسپره که روز دوم خرید سه چراغ چشمک زن دادکه با در آوردن کابل و دوباره زدنش درست شد.
تا جایی که من میدونم مشکل کابل 4 چراغ چشمک زنه!
هر چند این گیر کردن لحظه ای وسط بازی نمیتونه مشکلی برای کنسول به حساب بیاد! شاید موقع لود تکسچرها این مشکل بوجود میاد!

سلام دوستان.
من جدیدا Gears Of War رو رو هارد کنسول نصب کردم ولی موقع بازی بارها دچار افت فریم میشه(بک لحظه گیر میکنه بعد دزست میشه)به نظرتون اشکال از چیه؟
توبازیهای دیگه این مشکلو نداشتم.

دیسکتون را عوض کنید درست میشه! بازی را روی هاردم نصب کنی بهتره

هیچکدوم از اینایی که دوستان گفتن نیست من 20 تا بازیو توش امتحان کردم.بعضی ها میگن باید key drive درایو قبلی رو تو این بریزی.اما من اصلا نمیدونم چجوری!!اصلا نمیدونم کی درایو چیه

در واقع الان 360 من مثل dvd player شده!!چون بازی های 360 رو تو dvd player بزارید همینو میگه

سلام
تعويض درايو به اين سادگي نيست كه.
براي اينكه درايوت رو عوض كني بايد از فرمور درايو قبلييه كپي بگيري و از توي درايو قبليت كيدرايو رو دربياري.
وقتي اين كار رو كردي بايد كي درايوت رو توي درايو جديد ست كني.و اگر هم مدل درايوت اولي با دومي فرق ميكنه بايد دراوت رو اسپوف هم بكني.

تمام اين كارها احتياج به برنامه jungle flasher و يه كامپيوتر داره.
در ضمن درايو شما هيتاچي هست.اگر سر رشته نداري (كه با اين پستهاي شما معلومه سررشته نداريد)، اصلا خودتون اقدام به اين كار نكنيد.وبدين بيرون براتون اين كار رو انجام بدن.
هزينه تعويض درايو 15 هزار تومنه.(البته اين قيمت منه و شايد بعضي جاها كمتر يا بيشتر بگيرن.)

سلام
جای بهتری پیدا نکردم برای این سوالم..

خواستم ببینم که الان جای کنسول مشکلی نداره از نظر تبادل هوایی و این چیزا؟؟
از سمت چپ حدود 10 سانت فاصله داره با دیواره میز و سمت راستش هم بازه...پشتش هم که بازه
این هم عکسی که گرفتم

دوست عزیز با این کارت کنسولت رو به فنا میدی در کوتاه مدت و اگه شانس بیاری دراز مدت من کنسولی که داشتم از همه جها ها دورش باز بود کاملا از سطح هم با دو عدد کتابی که زیرش گذاشته بودم(به جای پایه)فاصلش داده بودم که هوا از زیرش هم رد بشه خلاصه به فکر یه جای بهتر باش

+++++++++++++++

سلام ،
وقتی میام هارد رو فرمت کنم میگه serial number رو وارد کنید !
چیکار کنم تا فرمت بشه !

+++++++++++++++++

سریال کنسول رو باید وارد کنی ... پشت کنسول . روی کارتونه کنسول و یا دمه ورودی درگاه یو اس بی های جلوی کنسول نوشته شده ...;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or