سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
يعني اين مشكل تا حالا براي كسي پيش نيومده؟
لطفا جواب بديد من اينو چيكار كنم؟

بابک چون کنسولت عادت کرده با مانیتو بیاد بالا:cheesygri قناعت میکنه
ولی به نظر من مشکل از کابلته بی شک! اگر کنسول خراب باشه که تو مانیتور نمیاد بالا !

سلام دوستان من به سه چراغ قرمز با کد 0102 بر خوردم.چه ره حلی داره؟
مرسی
خطا در " Digital Backbone " ( یعنی CPU/GPU/RAM ) که معمولا بوسیله محل اتصال لحیم سرد بین GPU و مادربورد است،نمایش داده می شود.
دو تئوری برای حفظ این موضوع وجود دارد که با X-Clamp که تراشه ها را نگه می دارد،می باشد و دیگری مربوط می شود به گرمای مجدد تراشه ها.در صورتی که کنسول شما گارانتی دارد این مورد را پیگیری نکنید.
به لینک زیر مراجعه کنید
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=14734

يعني اين مشكل تا حالا براي كسي پيش نيومده؟
لطفا جواب بديد من اينو چيكار كنم؟
به خاطر اینکه GPU شما قبلا مشکل پیدا کرده و شما X-clamp کردید GPU دیگه توان گذشته رو نداره و در کیفیت های HD دچار مشکل می شید.حالا شما که شانس آوردین چون روش X-clamp هم خیلی موقع ها جواب نمیده !!!! :smile:
به نظره من تا جایی که میتونی باهاش بازی کن .
فکر نمیکنم به خاطر HD TV ارزش داشته باشه دوباره یکی دیگه بخرید.;)

سلام
من دستگام فریز میشه
10 دقیقه که بازی میکنم وسط بازی همه چیز گیر می کنه در درایو باز میشه ولی باید ریست کنم تا مشکل برای 10 دقیقه حل شه
4 ماه پیش دستگاه را x-clamp کردم به روش پیچ
یکبار هم e68 داد من روی cpu و gpu فن دارم
فکر می کنید مشکل چیه؟
کمممممممممممممممممممممممممک:((

سلام دوستان من يه فالكون داشتم زيادم باش كار نميكردم اما 3 چراغ شددادم تعمير از اين به بعد چيكار كنم دوباره چشممون به جمالش روشن نشه محيطشم گردو خاك داشت اين ميتونه باعث بشه فنها خوب كار نكنن؟
ممنون

سلام من دیروز 3 چراغ کد 0102 گرفتم حالا یک چراغ با کد 1033 گیج شدم چرا هی ارور عوض میشه؟
برای 3 چراغ خوندم چندین راه هست. پاک کن , حرارت دادن, x-clamp و... کدومش بهتره؟

سلام دوستان من يه فالكون داشتم زيادم باش كار نميكردم اما 3 چراغ شددادم تعمير از اين به بعد چيكار كنم دوباره چشممون به جمالش روشن نشه محيطشم گردو خاك داشت اين ميتونه باعث بشه فنها خوب كار نكنن؟
ممنون
گرد خاک یکی از عوامل مهمه .
نشتن گرد خاک رو وسایل برقی به خصوص X360 که خودش نزده میرقصه :biggrin1: باعث میشه گرما از بردش خارج نشه مثه یه لایه عمل میکنه نمیزاره گرما خارج بشه و موندن گرما تو دستگاه ....
فن ها هم خیلی مهمه که گرد خک نگیرن .

سلام
آقا امروز زنگ زدم یه مغازه که چند تا بازی رو آماده کنه عصر برم بگیرم ، همین که به HAWX رسیدم گفت کنسولت مال چه تاریخیه ؟ گفتم آخرای 2008 ، گفت چون ورژن کنسولت 1.5 هست بازی های جدید رو نمی خونه و باید 1.6 کنی ( 25 تومن هم خرج داره ! )
راست میگه ؟؟؟

سلام
آقا امروز زنگ زدم یه مغازه که چند تا بازی رو آماده کنه عصر برم بگیرم ، همین که به HAWX رسیدم گفت کنسولت مال چه تاریخیه ؟ گفتم آخرای 2008 ، گفت چون ورژن کنسولت 1.5 هست بازی های جدید رو نمی خونه و باید 1.6 کنی ( 25 تومن هم خرج داره ! )
راست میگه ؟؟؟
25 تومن نیست
ببر نکست جن 10 تومن میگیره!!!

سلام ممنون دوست عزيز راستي قبلا بادي كه از فنها خارج ميشد سرد بود به خصوص اولش كه كنسول رو روشن ميكردي ولي الان احساس ميكنم يكم گرم تر شده (بعد از تعمير)هر چند شايد فقط فكر ميكنم اينجوريه نميدونم والا
راستي روزي چه قدر باش بازي كنم تا دووم بياره و هر دفعه تا چه زماني روشن باشه بعد اگه تو ميز تلويزيون باشه كه دورش بسته است وفقط در شيشه اي جلوش بازه اشكالي داره؟
با تشكر

سلام
امروزکه داشتم بازی میکردم یک هو رنگ تصویر به هم ریخت رو یکم شطرنجی شد
اول گفتم شاید از tv یا کابل باشه ولی با کابل vga هم همین مشکل پیش اومد ...
اولش خوبه ولی بعد از چند دقیقه بازی کردن خراب میشه البته هنوز ارور نداده
ولی من گمون کنم مشکل سخت افزاری داشته باشه و لب گور باشه !
ممنون میشم کمکم کنید ... قابله تعمیره یا نه ؟ معلوم نیست که اشکال از کجاست ؟ :(
--------
راستی من آخر نفهمیدم ... این بازی جدیدا نیاز به آپدیت داشبورد دارن یا dvd rom ؟؟
من فکر میکردم dvd rom باشه ولی دوستان دارن چیزای دیگه ای میگن ..

میشه یکی به ما توجه کنه :(

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or