سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام
ببخشید من هر چی گشتم جای خاصی رو برای مطرح کردن سوالم پیدا نکردم گفتم از اقایون وارد این قسمت بپرسم.
من کلی مشکل پیدا کردم بخواطر PROFILE
چند بار بازی هامو تا کجا رفته بودم اما چون پروفایلمو فعال نکرده بودم مجبور شدم از اول برم.
راه حلی نیست که بشه یکاری کرد پروفایل مد نظر همیشه فعال باشه و هر دفعه که کنسول رو روشن کردیم دیگه نریم فعال کنیم؟
مرسی

سلام
ببخشید من هر چی گشتم جای خاصی رو برای مطرح کردن سوالم پیدا نکردم گفتم از اقایون وارد این قسمت بپرسم.
من کلی مشکل پیدا کردم بخواطر PROFILE
چند بار بازی هامو تا کجا رفته بودم اما چون پروفایلمو فعال نکرده بودم مجبور شدم از اول برم.
راه حلی نیست که بشه یکاری کرد پروفایل مد نظر همیشه فعال باشه و هر دفعه که کنسول رو روشن کردیم دیگه نریم فعال کنیم؟
مرسی

میشه یکی در مورد چیزی که ایشون گفتن ، توضیح بده!؟
یعنی چی فعال کردن profile?
کامل توضیح بدین لطفا.:book:

وقتی دستگاه را روشن کردید اول پروفایل رو انتخاب کنید بعد دکمه وسط دسته را بزنید بعد روی تبی که پروفایل قرار دارد بروید و روی خط auto sign in رفته و enable کنید

سلام
اول اينكه فقط توي بازي gears اين مشكل رو داري يا توي بازي هاي ديگه هم داري؟اگر فقط توي اين بازي داري بايد ديسك رو عوض كني و از يه ديسك ديگه استفاده كني.اوني رو هم كه روي هارد نصب كردي پاك كني و از روي ديسك جديد دوباره نصب كني.

دوم اينكه اگر توي بازي هاي ديگه هم داري بعد از چند دقيقه اين مشكل بوجود مياد ؟ مهمه كه جواب بدي.

يا حق

با تشکر از پاسخ شما.
فعلا که فقط تو همین یک بازی.(توی بازیهای mirror edge / fifa09 / dead or alive 4 / forza2 مشکلی نیست)
فکر کنم به خاطر شلوغی صحنه بازی بود ، شما چی فکر میکنید؟
در ضمن من کنسولم 60گیگ جاسپر هست و 20روز نمیشه خریدم.

سلام...
کسی می دونه NextGen برای آپدیت فرم ور چه قدر پول می گیره؟...
آپدیتش چقدر طول می کشه؟

جای سوالتون در مورد آپدیت اصلا اینجا نیست.در ضمن NextGen هم سایت داره هم شماره تلفن.می تونید تماس بگیرید و بپرسید.
باید حدودا 10000 تومان باشه هزینه ای که دریافت می کنن.

سلام دوستان
اقا چی میشه که یه xbox با درایو liteon سر یه ماه بعد از خرید نتونه بعضی از دیسکها را بخونه امکان داره به این زودی لنز ضعیف شده باشه ؟؟؟
فقط هم از دیسکها datalife و verbatim استفاده شده
ممنون از دوستی پاسخ میده:love:

تو یک روز 3 نفر از بچه های لایو دستگاهشون یک چراغ و ارور E74 داده.. جالب اینجاست که هر سه در حال بازی در محیط لایو بودن..

من خودم تا به لایو وصل شدم فوراً یک چراغ داد..

از من میشنوی میگم دست ماکروسافت تو این برنامه هست.. یادتونه یکی از کارمندهای ماکروسافت وقتی اخراج شد چی گفت..!

تمام حرفهاش مثل MGS و NATAL درست از آب در اومد..

تو یک روز 3 نفر از بچه های لایو دستگاهشون یک چراغ و ارور E74 داده.. جالب اینجاست که هر سه در حال بازی در محیط لایو بودن..

من خودم تا به لایو وصل شدم فوراً یک چراغ داد..

از من میشنوی میگم دست ماکروسافت تو این برنامه هست.. یادتونه یکی از کارمندهای ماکروسافت وقتی اخراج شد چی گفت..!

تمام حرفهاش مثل MGS و NATAL درست از آب در اومد..

میشه بیشتر توضیح بدی؟
کنجکاو شدم:laughing:

میشه بیشتر توضیح بدی؟
کنجکاو شدم:laughing:

اون کارمند که از شرکت اخراج شده بود گفته بود که ماکروسافت یک سیستمی روی دستگاه نصب کرده که هر وقت بخواد میتونه از طریق اینترنت بهش فرمان بده و کنسول طرف رو خراب کنه..

همچنین گفته بود اینکارو برای کسانی میخواد انجام بده که تو لایو تخلف میکنن (مثل ما که دستگاه رو کپی هک کردیم) البته گفته بود که اینکارو فقط تو محیط آزمایشگاه انجام داده..

طرف هم کارمند قسمت سخت افزار بود..

حال بشنو از درد من

من 3 هفته ایی میشه که یه پرمیوم جاسبر گرفتم

اتاقم به این شکله که تا خود ظهر آفتاب میخوره اونم با این هوای گرم تابستان

از طرف دیگه می ترسم کولر روشن کنم چون هوای اتاق شرجی بشه و برای کنسول خطرناک باشه از طرف دیگه بعد از چند دقیقه بازی کردن هوای خیلی گرمی از پشت کنسول میزنه بیرون

به نظرتون چه کنم با این وضعیت اتاقم

پنکه روشن کنم ؟

کولر گازی روشن کنم مشکلی پیش نمیاد ؟

کنسول افقی یا عمودی بزارم ؟

دور و برش فن های سیستم کار بذارم ؟

چه کنم

درود بر دوستان عزیز
من xboxم دیگه درست بازیارو اجرا نمیکنه(بازی های قدیمی رو میگم) بعضی ها رو اصلا نمیاره بعضی ها روهم بعد چند دقیقه میاد بیرون از بازی نمیدونم چرا .

به امید فردایی روشنتر

یکی تورو خدا کمک کنه.
کنسول من بعد از مدتی کار کردن(تقریبا 10 دقیقه یا کمتر) دو تا از چراغ های سمت چپی(در حالت عمودی) چراغ قرمز می شه و چشمک می زنه و سرعت فنش زیاد می شه و بعد خاموش می شه. در ضمن صفحه هم سیاه می شه. و دفعه ی بعد بستگی به شانس داره بعضی موقع ها دوباره کار می کنه و بعضی موقع ها نمی کنه. کنسول رو باز کردم و همه چیشو ور رفتم مشکلش رو پیدا نکردم. حتی باز کردم و جلوی کولر هم گزاشتم و باز در هنگام بازی اونجور شد در حالی که سینک هاش کاملا خنک بود.
لطفا یکی بگه مشکلش چیه؟ سوخته؟ پس چرا سه چراغ نمی ده؟ پس چرا بازی ها رو اجرا می کنه؟:(

چراغ قرمز:(کنسول در حالت عمودی)
\/
/\

یکی تورو خدا کمک کنه.
کنسول من بعد از مدتی کار کردن(تقریبا 10 دقیقه یا کمتر) دو تا از چراغ های سمت چپی(در حالت عمودی) چراغ قرمز می شه و چشمک می زنه و سرعت فنش زیاد می شه و بعد خاموش می شه. در ضمن صفحه هم سیاه می شه. و دفعه ی بعد بستگی به شانس داره بعضی موقع ها دوباره کار می کنه و بعضی موقع ها نمی کنه. کنسول رو باز کردم و همه چیشو ور رفتم مشکلش رو پیدا نکردم. حتی باز کردم و جلوی کولر هم گزاشتم و باز در هنگام بازی اونجور شد در حالی که سینک هاش کاملا خنک بود.
لطفا یکی بگه مشکلش چیه؟ سوخته؟ پس چرا سه چراغ نمی ده؟ پس چرا بازی ها رو اجرا می کنه؟:(

چراغ قرمز:(کنسول در حالت عمودی)
\/
/\
شما باید هیت سینکو باز کنی و خمیر سیلیکون روی چیپ رو عوض کنی.
2 احتمال داره
یکی اینکه مشکل از خمیر سیلیکون باشه و همچنین هیت سینک خوب تراز نباشه روی چیپ ها.
دوم اینکه کنسول شما تعادل گرمایی خودشو از دست داده.یعنی کنترل دما وجود نداره.
یک دونه برد لانچ داشتم که این مشکلو داشت با این تفاوت که وقتی روشن میکردی 2 چراغ میداد به سرعت!
احتمال اینکه مشکل از اولی باشه خیلی بیشتره.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or