سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام دوستان من پرمیوم جاسپر 60گیگ دارم بازی های GEARS OFWAR 2 , و رزیدنت رو اجرا میکنه ولی نمیتونم بازی ها رو بریزم روی هارد چه کنم . مشکل چی هست . به آپگرید کنسول . ربط داره که فکر کنم اپگرید هست چون من 3 روز هست خریدم گفتن هست کمک

سلام دوستان من پرمیوم جاسپر 60گیگ دارم بازی های GEARS OFWAR 2 , و رزیدنت رو اجرا میکنه ولی نمیتونم بازی ها رو بریزم روی هارد چه کنم . مشکل چی هست . به آپگرید کنسول . ربط داره که فکر کنم اپگرید هست چون من 3 روز هست خریدم گفتن هست کمک

منم عین شما یه هفته نمیشه کنسول خریدم ولی اولا بازی میخواستم نصب کنم نمیشد بعد فهمیدم که نیاز به داشبورد جدید دارم و داشبورد جدیدی دانلود کردم و ریختم رو cd یا فلش مموری نصب کردم و حالا بازی نصب میکنم

با تشکر

سلام دوست عزیز شما از من که پرسیدین بهتون گفتم چیکار کنید. مشکلتون حل نشد. نمی تونی دانلود کنی؟

سلام من یه ایکس باکس فالکون دارم. اولین بار سه چراغ داد. بردم خودم سشوار صنعتی گرفتم روش درس شد. دوباره بعد 2 روز 3 چراغ داد.دوباره سشوار گرفتم درست شد.یک روز جواب داد.دوباره سه چراغ شد فقط قابشو باز کردم بستم درست شد.الان هر 10 باری که روشن میکنی هفت هشت بار سه چراغ میده شانسی روشن شه.
کابل hd رو همزمان با کامپوننت استفاده میکنم واسه اینکه صدا جدا بگیرم
ممکنه از کابل کامپوننت باشه؟
تا کامپوننت رو میزنم سه چراغ میشه تا سشوار نکشی روش درس نمیشه
اصلا یه راه درمان هست که تا یه مدت طولانی راه بندازه کنسولو یا قیدشو بزنم ؟

سلام ممنون دوست عزيز راستي قبلا بادي كه از فنها خارج ميشد سرد بود به خصوص اولش كه كنسول رو روشن ميكردي ولي الان احساس ميكنم يكم گرم تر شده (بعد از تعمير)هر چند شايد فقط فكر ميكنم اينجوريه نميدونم والا
راستي روزي چه قدر باش بازي كنم تا دووم بياره و هر دفعه تا چه زماني روشن باشه بعد اگه تو ميز تلويزيون باشه كه دورش بسته است وفقط در شيشه اي جلوش بازه اشكالي داره؟
با تشكر
سلام دوستان خوشحال ميشم راهنمايي كنيد
ممنون

سلام دوستان
کنسول من جدیدا هنگام بازی بعد از مدتی شروع می کنه به چشمک قرمز زدن (دو تا از چراغ هاش) و صفحه خاموش می شه و فن کنسول سرعتش به نهایتش می رسه!! به نظر شما مشکلش چیه؟ این یعنی داغ شده؟ یا مشکل سخت افزاری؟ بعد از خاموش کردن و روشن کردن درست می شه ولی بعد از چند ثانیه دوباره اونطور می شه و بعد از چند ساعت خاموش موندن می شه یکی دو ساعت بازی کرد و دو باره خطا می ده.
در ضمن تاریخ تولید کنسول برج 2 سال 2008 با برد فالکونه. مدل پرمیوم. 8 ماهه کار می کنه.

سلام من یه 360 فالکون دارم داشتم ترمیناتور بازی می کردم یهو رنگا ریخت بهم دستگاهو خاموش کردم وقتی دوباره روشن کردم دستگاه تصویر نداشت(فقط صدا) چراغ دستگاه هم سبزه (چراغ قرمزی روشن نیست) می خواستم بدونم مشکل چیه و چجوری درست میشه؟

با سلام.
من تازه 360 پرمیوم 60 جاسپر خریدم.
امروز داشتم Gears Of War 2 بازی میکردم.
تقریبا آخرهای بازی که سوار یک هیولا میشیم.
در عرض 2 ثانیه ، کنسول 3 مرتبه فریز شد(یعنی برای یک لحطه تصویر ایستاد.)
البته تو مراحل قبل هم چند مرتبه پیش آمده بود ولی خیلی کمتر.
میخواستم بدونم طبیعی هست؟
با تشکر.

با سلام.
من تازه 360 پرمیوم 60 جاسپر خریدم.
امروز داشتم Gears Of War 2 بازی میکردم.
تقریبا آخرهای بازی که سوار یک هیولا میشیم.
در عرض 2 ثانیه ، کنسول 3 مرتبه فریز شد(یعنی برای یک لحطه تصویر ایستاد.)
البته تو مراحل قبل هم چند مرتبه پیش آمده بود ولی خیلی کمتر.
میخواستم بدونم طبیعی هست؟
با تشکر.

بازیو بریز تو هارد ببین بازم مشکل داره..؟ چون احتمالا باد از دیسک خراب باشه..

بازی توی هارد نصب هست و از روی هارد اجرا کردم.
هر فریز شاید کمتر از یک سوم ثانیه طول کشید.
چکار کنم؟

سلام
اول اينكه فقط توي بازي gears اين مشكل رو داري يا توي بازي هاي ديگه هم داري؟اگر فقط توي اين بازي داري بايد ديسك رو عوض كني و از يه ديسك ديگه استفاده كني.اوني رو هم كه روي هارد نصب كردي پاك كني و از روي ديسك جديد دوباره نصب كني.

دوم اينكه اگر توي بازي هاي ديگه هم داري بعد از چند دقيقه اين مشكل بوجود مياد ؟ مهمه كه جواب بدي.

يا حق

سلام
دوستان من روی کنسولم ix 1.6 ریختم 2 تا بازی Red Faction و X-Men رو گرفتم ولی این دوبازی Stealth نبودن اما روی کنسول اجرا شدن!
2 تا بازی قدیمی هم داشتم که Stealth نبودن ولی کنسول اجراشون نکرد!!!
ممنون میشم در این مورد یه توضیحی بدید.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or