سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان کسی نظر خاصی نداره

بازی ها الان از هارد راحت اجرا میشن و اصلا فریز نمیکنن
ولی از رو dvd تو loading ها فریز میکنن

میخوام بدونم مشکل از کدومه که میفرستم تهران بگم باهاش چه کنن
پس مشکل از لنزته.با لنز عوض کردن درست میشهبه احتمال زیاد با تنظیم کردن هم درست میشه.

خوب یه توضیحی میدین که چند تا چراغ چشمک میزنه؟روی صفحه یک کد میاد مثل E74 ؟یا کلا کنسول صفحش سیاه میشه و فقط چراغهاش چشمک میزنن؟(چند تا؟)

آقا ممنون که جوابمو میدی. مانیتور یهو تصویرش سیاه میشه انگار که کنسول دیگه تصویر نمیفرسته چون مانیتورم دو تا ورودی میخوره سرچ میکنه واسه تصویر میشه اینجوری گفت که خاموش شده. چراغاشم تا جایی که دیدم همه شون هستن یعنی چهار تا قرمز چشمک زن.حالا شما میگی دفعه بعدی اینجوری شد نترسم کنسول رو خاموش کنم و با اون روشی که گفته بودن کد ارورش رو در بیارم؟؟ کنسول تو اون حالته چیزیش نمیشه؟:confused::confused:

آقا ممنون که جوابمو میدی. مانیتور یهو تصویرش سیاه میشه انگار که کنسول دیگه تصویر نمیفرسته چون مانیتورم دو تا ورودی میخوره سرچ میکنه واسه تصویر میشه اینجوری گفت که خاموش شده. چراغاشم تا جایی که دیدم همه شون هستن یعنی چهار تا قرمز چشمک زن.حالا شما میگی دفعه بعدی اینجوری شد نترسم کنسول رو خاموش کنم و با اون روشی که گفته بودن کد ارورش رو در بیارم؟؟ کنسول تو اون حالته چیزیش نمیشه؟:confused::confused:
این ارورو رو وقتی میده که کابل درست به کنسول وصل نشده و کنسول نمیتونه تصویر بده.
- کابل AV قابل شناسایی نمی باشد.

\ /
/ \

مواردی که باید انجام دهید :

1. مطمئن باشید که کابل AV به طور صحیح به کنسول XBox 360 وصل شده است.
2. کابل AV را از کنسول جدا کنید و آن را دوباره به کنسور متصل کنید.
3. اگر 4 چراغ قرمز به چشمک زدن ادامه دادند،سعی کنید قسمت فلزی کابل AV که وارد پورت پشت کنسول می شود را با پارچه خشک ( پاک ) کنید و آن را دوباره جا بزنید.
4. در صورتی که کابل AV بطور صحیح متصل است و باز هم 4 چراغ قرمز را مشاهده می کنید پیشنهاد می شود کابل AV دیگری را جایگزین کنید.

این ارورو رو وقتی میده که کابل درست به کنسول وصل نشده و کنسول نمیتونه تصویر بده.
- کابل AV قابل شناسایی نمی باشد.

\ /
/ \

مواردی که باید انجام دهید :

1. مطمئن باشید که کابل AV به طور صحیح به کنسول XBox 360 وصل شده است.
2. کابل AV را از کنسول جدا کنید و آن را دوباره به کنسور متصل کنید.
3. اگر 4 چراغ قرمز به چشمک زدن ادامه دادند،سعی کنید قسمت فلزی کابل AV که وارد پورت پشت کنسول می شود را با پارچه خشک ( پاک ) کنید و آن را دوباره جا بزنید.
4. در صورتی که کابل AV بطور صحیح متصل است و باز هم 4 چراغ قرمز را مشاهده می کنید پیشنهاد می شود کابل AV دیگری را جایگزین کنید.

آقا واقعا دستت درد نکنه برای جواب کارشناسی. من این کارا رو کردم خدا کنه دیگه اونجوری نشه. یه ساعت بازی کردم که نشد ایشالله از همون باشه. بازم دمت گرم کارت خیلی درسته:love::love::love:

سلام دوستان
من از زمانی که XBOX ام رو خریدم وقتی اولین بازی رو گذاشتم و می خواستم بازی رو سیو کنم می نوشت 170 مگابایت فضای خالی برای سیو کردن داره! (البته مقدار فضای خالیش رو درست یادم نیست ولی یه چیزی تو این مایه ها بود)
حالا سوال من اینه که مگه مموریه کنسول 256 مگابایت نیست؟ اگه هست پس چرا از همون اولی که خریدم میزان فضای خالی رو نصف و نادرست نشون می ده؟
درضمن XBOX ام مدل Arcade هست با مادر برد Jasper. :smile:

آخرین ویرایش:
یکی از دوستان من می خواست xbox بگیره ، منم بهش گفتم بیاد مال من رو بخره تا منم برم یه جاسپر 60 بخرم . حالا سوالی که داشتم اینه که چه بلای سر اکانت من و gamerscore هام میاد یعنی راهی هست که توی هارد 60 هم به همون اکانت قبلی بازی کنم یا باید اکانت جدید بسازم؟ بعدم اینکه مثلا من یه سری آهنگ از guitar hero دانلود کردم این رو نمیشه به 60 ترنسفر کنم و ...
برای منتقل کردن اکانت دو راه وجود داره. یا از طریق memory card خود کنسول اونو منتقل کنی به هارد جدید یا می تونی با کنسول قدیمیت به لایو وصل بشی و gamertagت رو آپدیت کنی و اونو از روی هارد پاک کنی و بعد در کنسول جدید به قسمت recover my gamertag بری و اونو روی کنسول جدید دانلود کنی دوباره.
برای منتقل کردن save هم فقط باید memory card داشته باشی و راه دیگری نداره.

برای منتقل کردن فایل ها، DLC ها و هرچیزی که از طریق live خریدی و دانلود کردی می تونی به لینک زیر بری و لایسنس اونارو به کنسول جدیدت منتقل کنی و مجدداً دانلود کنیشون:
http://www.xbox.com/en-US/support/systemuse/xbox360/licensemigration

چنتا نکته مهم در مورد این لینک:
1) کنسول جدید به صورت اتوماتیک اینجا شناسایی می شه، یعنی خود سایت تشخیص می ده که جدیدترین کنسولی که باهاش لاگین کردی gamertag رو چی بوده به همین دلیل باید اول کنسول رو بخری و gamertag رو باهاش لاگین کنی بعد بری سراغ این لینک.
2) استفاده از این لینک فقط هر 365 روز (1 سال) یکبار امکان پذیره یعنی بعد از اینکه لایسنس هاتو منتقل کردی تا 1 سال بعد نمی تونی اونارو به کنسول دیگری منتقل کنی.
3) این کار فقط برای فایل های پولی هست، اگر آهنگ هایی که دانلود کردی مجانی بودن اصلاً به این کارا احتیاجی نیست و می تونی دوباره اونارو به حالت عادی دانلود کنی.

سلام دوستان
من از زمانی که XBOX ام رو خریدم وقتی اولین بازی رو گذاشتم و می خواستم بازی رو سیو کنم می نوشت 170 مگابایت فضای خالی برای سیو کردن داره! (البته مقدار فضای خالیش رو درست یادم نیست ولی یه چیزی تو این مایه ها بود)
حالا سوال من اینه که مگه مموریه کنسول 256 مگابایت نیست؟ اگه هست پس چرا از همون اولی که خریدم میزان فضای خالی رو نصف و نادرست نشون می ده؟
درضمن XBOX ام مدل Arcade هست با مادر برد Jasper. :smile:
اول برو توی قسمت مموری ببین چی هستش که این حجم رو پر کرده.اگه دیدی همه چیز خالیه این حجم به دلیل تنظیمات و چیزهایی هستش که شما دسترسی بهش نداری و باید باشه.
اون طوری که شنیدم مموری های داخلی این جوری هستن.

اقايون كارشناس
اقا من رفيقم يه دستگاه داره اين نميدونم چش شده دسته رو نميشناسه
يعني وقتي دكه پيدا كردن دسته رو رو دستگاه ميزني و رو دسته هم همون دكمه رو ميزني، دسته پيدا ميشه ولي چراغش كه مثلا بالا چپ بايد روشن بمونه ، نميشه
يعني دسته اصلا شناسايي نميشه
كسي ميدونه چيكار بايد كرد؟

سلام
من دستگام فریز میشه
10 دقیقه که بازی میکنم وسط بازی همه چیز گیر می کنه در درایو باز میشه ولی باید ریست کنم تا مشکل برای 10 دقیقه حل شه
4 ماه پیش دستگاه را x-clamp کردم به روش پیچ
یکبار هم e68 داد من روی cpu و gpu فن دارم
فکر می کنید مشکل چیه؟:((

1.من یک H.A.W.X گرفتم وقتی اجرا میشه فقط یک صفحه ی سفید میاد که توش چند خط نوشته به چند زبانه{همون صفحه ای که میزاری تو کامپیوتر نشون میده} مشکل چیه؟
2.اگه با بازی جدید داشبورد اپدیت میشه پس چرا بازی WHEELMAN آپ نمیکنه داشبوردمو؟

HAWX از بازی هایی هست که فقط با دشبورد جدید بالا می یاد اگه با این بازی ها آپ نمیکنه از سایت رسمی خود Xbox یک فایل حدودا 90 مگی هست دانلود کن روی سی دی بزن بزار ببین آپ می کنه یا نه در ضمن اگر کنسولت آرکید باشه روی مموری نیاز به 130 مگ فضا داری

1.من یک H.A.W.X گرفتم وقتی اجرا میشه فقط یک صفحه ی سفید میاد که توش چند خط نوشته به چند زبانه{همون صفحه ای که میزاری تو کامپیوتر نشون میده} مشکل چیه؟
2.اگه با بازی جدید داشبورد اپدیت میشه پس چرا بازی WHEELMAN آپ نمیکنه داشبوردمو؟
شما باید فرومور درایوت به نسخه 1.6 اپدیت کنی درست میشه عزیزم

سلام
امروزکه داشتم بازی میکردم یک هو رنگ تصویر به هم ریخت رو یکم شطرنجی شد
اول گفتم شاید از tv یا کابل باشه ولی با کابل vga هم همین مشکل پیش اومد ...
اولش خوبه ولی بعد از چند دقیقه بازی کردن خراب میشه البته هنوز ارور نداده
ولی من گمون کنم مشکل سخت افزاری داشته باشه و لب گور باشه !
ممنون میشم کمکم کنید ... قابله تعمیره یا نه ؟ معلوم نیست که اشکال از کجاست ؟ :(
--------
راستی من آخر نفهمیدم ... این بازی جدیدا نیاز به آپدیت داشبورد دارن یا dvd rom ؟؟
من فکر میکردم dvd rom باشه ولی دوستان دارن چیزای دیگه ای میگن ..

آخرین ویرایش:
يه مشكل خيلي جالب واسه من پيش اومده.:biggrin1:

با HD TV كه ميخوام بازي كنم هنوز تو بازي نرفته سه چراغ ميده. :(( ولي با VGA با مانيتور (البته 17 اينچ:biggrin1:) راحت بازي ميكنم و فقط بعضي مواقع (خيلي كم) هنگ ميكنه.

360 هم دقيقا دو سال پيش خريدم و تاريخ ساختش مال اوايل 2007. يه بارم 3 چراغ شده و توسط نكست جن درست شده.:biggrin1: و 12 ولت هم هست.

الان من اينو چيكارش كنم؟:biggrin1: به نظر ميرسه GPU ايناش خيلي داغونه.:biggrin1: بايد به فكر كنسول جديد باشم؟:(

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or