سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

kaka-23

کاربر سایت
Jun 11, 2007
657
نام
محمد حسین
من این سه تا بازی رو میزارم تو دستگاه به جای اینکه اجرا بشه میزنه playDVD
Riddick , Fuel , Virtua Tennis 2009
میدونید مشکل از کجاست؟؟؟

z350

کاربر سایت
Apr 1, 2009
33
نام
سعید
من این سه تا بازی رو میزارم تو دستگاه به جای اینکه اجرا بشه میزنه playDVD
Riddick , Fuel , Virtua Tennis 2009
میدونید مشکل از کجاست؟؟؟
فریمور درایو شما قدیمی شده و دیگه بازی هایی که Wave 3 هستند رو اجرا نمیکنه.
باید بدین بیرون واستون به ورژن 1.6 آپدیت کنند
هزینش حدود 10 تومن میشه .

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
سلام
ااقا من از کجا بدون کن ایکس باکس 360 من جدیدترین ورژن روش نصب اگر کسی منو راهنمایی کنه ممنون میشم:smile:

شما یکی از بازی های جدید مثل fuel یا hawk یه حتی god father 2 رو بزار تو کنسول
اگه اجرا شد که ixtreme نیاز به up نداره البته باز هم بستگی داره که 1.6 باشه یا 1.5

آخرین ویرایش:

hamed_1989

کاربر سایت
Jun 30, 2008
329
نام
حامد
سلام به دوستان
یک سوالی دارم میخوام بدونم آیا این حرف درسته که آپدیت های 1.6 بر روی درایو های liteon دارای مشکل هست؟
ممنون

djesi

کاربر سایت
Sep 29, 2006
414
نام
احسان
اقايون كارشناس
اقا من رفيقم يه دستگاه داره اين نميدونم چش شده دسته رو نميشناسه
يعني وقتي دكه پيدا كردن دسته رو رو دستگاه ميزني و رو دسته هم همون دكمه رو ميزني، دسته پيدا ميشه ولي چراغش كه مثلا بالا چپ بايد روشن بمونه ، نميشه
يعني دسته اصلا شناسايي نميشه
كسي ميدونه چيكار بايد كرد؟

z350

کاربر سایت
Apr 1, 2009
33
نام
سعید
شما یکی از بازی های جدید مثل fuel یا hwak یه حتی god father 2 رو بزار تو کنسول
اگه اجرا شد که ixtreme نیاز به up نداره البته باز هم بستگی داره که 1.6 باشه یا 1.5
سلام پدرام جان خوبی سعید هستم (Samgun)
آقا این آپدیت هم واسه ما درد سر شده .
دیروز رفتم خونه ی داییم 2 ساعت تموم نشستم هرکاری کردم دیدم
چیپست کامپیوتر درایو رو نمیشناسه .آخر دست از پا دراز تر برگشتم.
امروز میرم یه PCI Card با چیپست Via بگیرم ببینم عملی میشه یا نه.
فکر نمیکردم اینجا با همون اسم باشی جیگر

z350

کاربر سایت
Apr 1, 2009
33
نام
سعید
سلام به دوستان
یک سوالی دارم میخوام بدونم آیا این حرف درسته که آپدیت های 1.6 بر روی درایو های liteon دارای مشکل هست؟
ممنون
نه .ممکن هست بعضی از دوستان به خاطر ریختن آپدیت ویروس دار یا ناقص بر روی درایو خود با مشکل مواحه شده باشند وگرنه اگه کار درست انجام بشه هیچ مشکلی نخواهد داشت.
بهتر برای اطمینان خاطر برای آپدیت به NextGen مراجعه کنید

z350

کاربر سایت
Apr 1, 2009
33
نام
سعید
اقايون كارشناس
اقا من رفيقم يه دستگاه داره اين نميدونم چش شده دسته رو نميشناسه
يعني وقتي دكه پيدا كردن دسته رو رو دستگاه ميزني و رو دسته هم همون دكمه رو ميزني، دسته پيدا ميشه ولي چراغش كه مثلا بالا چپ بايد روشن بمونه ، نميشه
يعني دسته اصلا شناسايي نميشه
كسي ميدونه چيكار بايد كرد؟
بسیار ساده هست !! فقط کافیه شما با یک دسته ی دیگه امتحان کنید .اگه مشکل از دسته باشه که یا تعویض میکنید یا اینکه میدید واستون درست کنند .اگه مشکل دستگاه هست که ممکن هست به خاطر ضربه سیستم فرستنده و گیرنده ی داخل دستگاه آسیب دیده باشه که در این صورت باید ببرید NextGen تا براتون عوض کنه

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
سلام پدرام جان خوبی سعید هستم (Samgun)
آقا این آپدیت هم واسه ما درد سر شده .
دیروز رفتم خونه ی داییم 2 ساعت تموم نشستم هرکاری کردم دیدم
چیپست کامپیوتر درایو رو نمیشناسه .آخر دست از پا دراز تر برگشتم.
امروز میرم یه PCI Card با چیپست Via بگیرم ببینم عملی میشه یا نه.
فکر نمیکردم اینجا با همون اسم باشی جیگر

سلام سعید جان
بابا این چه کاریه خوب
تو که تهرانی ببر بده فتحی انجام بده 8 تومان میگیره :shifty:
من اگه اونجا بودم ... :twisted:
البته حس خوب این که این کار رو خودت انجام بدی رو درک میکنم :book:

z350

کاربر سایت
Apr 1, 2009
33
نام
سعید
سلام سعید جان
بابا این چه کاریه خوب
تو که تهرانی ببر بده فتحی انجام بده 8 تومان میگیره :shifty:
من اگه اونجا بودم ... :twisted:
البته حس خوب این که این کار رو خودت انجام بدی رو درک میکنم :book:
چقدر طول میکشه درست کنه عزیز ؟

MaysaM

کاربر سایت
Oct 4, 2007
494
نام
ميثم قرباني
آره درسته .اگه کارت گرافیک بسوزه مسیر پردازش دستگاه قطع میشه و سیستم رو حالت هنگ باقی میمونه

سلام
توي كنسول xbox360 چيزي به نام كارت گرافيك وجود نداره.اصلا تعريف سيستماتيك كارت گرافيكي چيزه ديگريست.
منظور شما حتما چيپ گرافيكي بوده.در ضمن وقتي چيپ بسوزه ، حالا چه CPU يا GPU شما بار ارور 0003 روبرو ميشي.كنسول اصلا روشن نميشه كه بخواد هنگ كنه.

نه .ممکن هست بعضی از دوستان به خاطر ریختن آپدیت ویروس دار یا ناقص بر روی درایو خود با مشکل مواحه شده باشند وگرنه اگه کار درست انجام بشه هیچ مشکلی نخواهد داشت.
بهتر برای اطمینان خاطر برای آپدیت به NextGen مراجعه کنید

درايوهاي لايت آن با آپديت جديد مشكل دارند.البته اون آپديتي كه هفته اول روي اينترنت بود.
فرم ور 1.6 اولي كه براي لايت آن اومد مشكل داشت.كساني كه هفته اول فرمور شون رو آپديت كردن توي اجراي بعضي از بازيها به مشكل مي خورن.همچنين ارور E64 يا E56 هم براشون ديده شده.
بعد از سه چهار روز مشكل فرم ور ارائه شده حل شد و آپديتي به عنوان Repack عرضه شد.
الان تمام سايتها هم ديگه اون اولي رو پاك كردن و هم 1.6 كامل رو توي سايتشون دارن.

يا حق

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,134
يه مشكل خيلي جالب واسه من پيش اومده.:biggrin1:

با HD TV كه ميخوام بازي كنم هنوز تو بازي نرفته سه چراغ ميده. :(( ولي با VGA با مانيتور (البته 17 اينچ:biggrin1:) راحت بازي ميكنم و فقط بعضي مواقع (خيلي كم) هنگ ميكنه.

360 هم دقيقا دو سال پيش خريدم و تاريخ ساختش مال اوايل 2007. يه بارم 3 چراغ شده و توسط نكست جن درست شده.:biggrin1: و 12 ولت هم هست.

الان من اينو چيكارش كنم؟:biggrin1: به نظر ميرسه GPU ايناش خيلي داغونه.:biggrin1: بايد به فكر كنسول جديد باشم؟:(
يعني اين مشكل تا حالا براي كسي پيش نيومده؟
لطفا جواب بديد من اينو چيكار كنم؟

z350

کاربر سایت
Apr 1, 2009
33
نام
سعید
سلام
توي كنسول xbox360 چيزي به نام كارت گرافيك وجود نداره.اصلا تعريف سيستماتيك كارت گرافيكي چيزه ديگريست.
منظور شما حتما چيپ گرافيكي بوده.در ضمن وقتي چيپ بسوزه ، حالا چه CPU يا GPU شما بار ارور 0003 روبرو ميشي.كنسول اصلا روشن نميشه كه بخواد هنگ كنه.

درايوهاي لايت آن با آپديت جديد مشكل دارند.البته اون آپديتي كه هفته اول روي اينترنت بود.
فرم ور 1.6 اولي كه براي لايت آن اومد مشكل داشت.كساني كه هفته اول فرمور شون رو آپديت كردن توي اجراي بعضي از بازيها به مشكل مي خورن.همچنين ارور E64 يا E56 هم براشون ديده شده.
بعد از سه چهار روز مشكل فرم ور ارائه شده حل شد و آپديتي به عنوان Repack عرضه شد.
الان تمام سايتها هم ديگه اون اولي رو پاك كردن و هم 1.6 كامل رو توي سايتشون دارن.

يا حق
ممنون که تذکر دادید ولی میثم جان من تاحالا 100 بار Xbox رو بازش کردم و هرچیزی شو که فکر کنی باز کردم ودوباره بستم .که ببینم چی به چیه.این کارت گرافیک رو هم اشتباه لفظی شد ببخشید :biggrin1:
اگه روشن نمیشه چطور متوجه میشید که ارورش چی بوده :-" ؟؟؟
شاید با چراغ های رنگی جلوی دستگاه متوجه میشدید درسته ؟؟؟
خوب پس بالاخره باید برق در سیستمش جریان پیدا کنه که شما متوجه مشکل بشی !!!
من در مورد مشکل داشتن فریمور چیزی نمیدونستم .ولی زمانی که فریمور رو DL کردم دیدم که نوشته Repack .
ممنون که گفتی عزیز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر