سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

MAH NIK

کاربر سایت
Mar 10, 2008
319
نام
محمود
آقا سلام میدونم به اینجا ربطی نداره ولی نمیشه یه کاری کرد که نیازی به بازی توی دستگاه نباشه مثلا یه ایمیج ازش با الکحول بگیریم در حد 5 مگ مثل کامپیوتر که من واسه فیفا 06 یا بازی های دیگه که cd میخواست این کارو میکردم اینجا هم بکنیم بعد بریزیم روی dvd بزاریم تو دستگاه کار کنه. :confused:خیلی مبتدیانه بود نه البته سوال شاید ولی...........

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
آقا سلام میدونم به اینجا ربطی نداره ولی نمیشه یه کاری کرد که نیازی به بازی توی دستگاه نباشه مثلا یه ایمیج ازش با الکحول بگیریم در حد 5 مگ مثل کامپیوتر که من واسه فیفا 06 یا بازی های دیگه که cd میخواست این کارو میکردم اینجا هم بکنیم بعد بریزیم روی dvd بزاریم تو دستگاه کار کنه. :confused:خیلی مبتدیانه بود نه البته سوال شاید ولی...........

مگه کامپیوتره که ایمج بگیری:):)
نه داداش این فکرا قبلا هم به سر ما زد ولی فعلا عملی نیست

hossein_nfs

کاربر سایت
Jul 12, 2006
316
نام
حسین
سلام دوستان من یه سوال دارم اینه که ایا داشبورد جدید که ازمایشیش اومده بود مشکلی داشت چون من کاملش رو نریختم . تا حالا 2 3 بار هنگ کرده تو 1ماه و نیم دستگاهم 2008 هست فالکون . درایوشو با دستگاه قبلیم عوض کردم .لطفا همه دوستان کمک کنند .:)

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
مایکروسافت برای اینکه با یک بازی ده نفر بازی نکنند( مانند PC ) در آپدیت جدید سیستمی را درست کرد که دیسک همانند پسوورد عمل می کنه و اگر دیسک نباشد نصب شما فقط یک سری اطلاعات بی ارزش می باشد!
لطفا تاپیک را دوستان منحرف نکنند و به بحث ها شخصی نپردازند!

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
لطفا تاپیک را دوستان منحرف نکنند و به بحث ها شخصی نپردازند!
امير سوال ايشون اصلا هم خصوصي نبود و من هم خيلي دوست دارم يكي به طور علمي جواب بده و تا من هم بدونم.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
امير سوال ايشون اصلا هم خصوصي نبود و من هم خيلي دوست دارم يكي به طور علمي جواب بده و تا من هم بدونم.
ه ه ه رو آب بخندی کی از تو پرسید :evil:
مگه کامپیوتره که ایمج بگیری:):)
اون سوال را نمی گم فیلسووف.جنگ دوستان را گفتم:biggrin1:

آخرین ویرایش:

MAH NIK

کاربر سایت
Mar 10, 2008
319
نام
محمود
ببینید من میدونم که ماکروسافت برا چی این کارو کرده همون طوری که میدونم برا چی drive liton کپی خورش سخته اما منظورم این بود که کسی تا حالا راهه حلی واسه گول زدنه 360 در این مورد داره یا نه.
( منم یه مثال زدم گفتم تو کامپیوتر ابن کارو میکردیم منظورم این نبود که از تو 360 هم مثله کامپیوتر ایمیج بگیریم.این بود که گفتم شاید بشه از تو کامپیوتر ایمیج بگیریم بریزیم رو dvd و بعد بزاریم تو دستگاه )
i hopeful for you to understand it
در ضمن :قانون شماره 6) لطفا در هنگام جواب دادن به سؤالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سؤال کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این سایت محل عمومی است و کسانی هستند که سؤال هایشان بسیار ابتدایی می ‌باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سؤال خود دلسرد شود جدا خودداری فرمایید. قابله توجه:full game

آخرین ویرایش:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
ببینید من میدونم که ماکروسافت برا چی این کارو کرده همون طوری که میدونم برا چی drive liton کپی خورش سخته اما منظورم این بود که کسی تا حالا راهه حلی واسه گول زدنه 360 در این مورد داره یا نه.
( منم یه مثال زدم گفتم تو کامپیوتر ابن کارو میکردیم منظورم این نبود که از تو 360 هم مثله کامپیوتر ایمیج بگیریم.این بود که گفتم شاید بشه از تو کامپیوتر ایمیج بگیریم بریزیم رو dvd و بعد بزاریم تو دستگاه )
i hopeful for you to understand it
در ضمن :قانون شماره 6) لطفا در هنگام جواب دادن به سؤالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سؤال کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این سایت محل عمومی است و کسانی هستند که سؤال هایشان بسیار ابتدایی می ‌باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سؤال خود دلسرد شود جدا خودداری فرمایید. قابله توجه:full game
بازهم می گم لطفا از بحث با یکدیگر خودداری کنید!;)

در مورد طرح شما مایکروسافت بزرگ تر از این حرفاست که بخواد راه حل دست کاربرش بده!
اون ها قبل از شما به فکر این راه ها بوده اند و در آن سو در استرالیا و... هکرهای بزرگی سعی در انجام این فعالیت ها دارند!
این ضمینه برای MIC بسیار مهمه چون در این صورت کلا 4 تا بازی cod waw لازمه تا کل ایران در عرض 10 روز این بازی را مجانی داشته باشند!

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی

ببین این سوالهایی که شما میپرسی تو تایپیک داشبورد جدید قبلا پرسیده شده
پس شما اگه سوالی در مورد داشبورد داری بهتره بری تو اون قسمت چون بهتر جواب میگیری

میلادzax030

کاربر سایت
Jan 29, 2008
233
نام
milad
دوستان یه سوالی داشتم :

دیشب یکی از بچه ها راحت با کنسولش بازی میکرد و راحت بازیها رو اجرا میکرد ، ولی امروز دستگاه رو روشن کرده میگه هیچ بازی رو اجرا نمیکنه و اصلا دیسک رو نمیشناسه !(دستگاهشم elite هستش ) دلیلش چی میتونه باشه ؟ در ضمن از این دیسکهای آشغال playbox استفاده میکرد ! اینو پرسیدم چون دستگاه گارانتی داشت و الان برده پیش فروشنده و اون گفته دستگاه خاک گرفته و ...!!!!(از این چرت و پرتا !!)

میخواستم بدونم نظر شما چیه ؟

ممنون میشم زودتر جواب بدین ....

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان یه سوالی داشتم :

دیشب یکی از بچه ها راحت با کنسولش بازی میکرد و راحت بازیها رو اجرا میکرد ، ولی امروز دستگاه رو روشن کرده میگه هیچ بازی رو اجرا نمیکنه و اصلا دیسک رو نمیشناسه !(دستگاهشم elite هستش ) دلیلش چی میتونه باشه ؟ در ضمن از این دیسکهای آشغال playbox استفاده میکرد ! اینو پرسیدم چون دستگاه گارانتی داشت و الان برده پیش فروشنده و اون گفته دستگاه خاک گرفته و ...!!!!(از این چرت و پرتا !!)

فکر می کنم مشکل برای لنز به وجود اومده باشه.بیش از 1000 بار فکر کنم گفته شده که از دیسک های PlayBox استفاده نشه.چون هیچ کاری جز نابودی لنز نمی کنه...

wmax

کاربر سایت
Dec 19, 2008
35
دوستان یه سوالی داشتم :

دوست عزیز خودتون میگین از دیسک های play box استفاده می کرده پس به احتمال زیاد لنز دستگاه آسیب دیده.نرم افزار nero یه قسمت داره برای تست سلامت دیسک وقتی دیسک های play box رو واسه تست گزاشتم بالای 70 % دیسک رنگ قرمز زد(error) نشون میده واقعان دیسک های play box آشغاله

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر