سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام
من داشتم iv بازی می کردم که یه دفعه بازی Freeze شد بعد که دیسکو در آوردم یه دفعه تمام چراغ هاش قرمز شد و تا یه مدت روشن نشد بعد یه ساعت که روشن کردم کنسول درست شده بود و تو بازی می رفت ولی توی همون 2 دقیقه ی اول Freeze شد چند بازی هم امتحان کردم همین اتفاق افتاد بعد که چند تا بازی گزاشتم یه دفعه این همون اول تمام چراغ هاش قرمز شد ولی بازی اومد و تو لود اولش کنسول سه چراغ داد و بعد هر موقع روشن می کردم وارد داشبورد نمی شد. و تمام چراغ ها قرمز می شدند :(:(:(
دوستان بگین مشکلم چیه و چطور حل میشه از کنسولم خیلی کم کار کشیدم و iv هم بهد 10 دقیقه Freeze شد تاریخ کنسول هم برای بعد 2007 هست.:(

سلام
من داشتم iv بازی می کردم که یه دفعه بازی Freeze شد بعد که دیسکو در آوردم یه دفعه تمام چراغ هاش قرمز شد و تا یه مدت روشن نشد بعد یه ساعت که روشن کردم کنسول درست شده بود و تو بازی می رفت ولی توی همون 2 دقیقه ی اول Freeze شد چند بازی هم امتحان کردم همین اتفاق افتاد بعد که چند تا بازی گزاشتم یه دفعه این همون اول تمام چراغ هاش قرمز شد ولی بازی اومد و تو لود اولش کنسول سه چراغ داد و بعد هر موقع روشن می کردم وارد داشبورد نمی شد. و تمام چراغ ها قرمز می شدند :(:(:(
دوستان بگین مشکلم چیه و چطور حل میشه از کنسولم خیلی کم کار کشیدم و iv هم بهد 10 دقیقه Freeze شد تاریخ کنسول هم برای بعد 2007 هست.:(

؟؟؟؟؟:confused:؟؟؟؟؟
دقیقا و دقیقا من هم همین مشکل رو سر جی تی ای داشتم×××!!!!××××
من هم از کنسول کلی کار کشیدم و یه 10 الی 20 باری سه چراغ...کلی ماست مالیش کردم و در اخر دکترا جوابش کردن:((

سلام

دقیقا چه ارروری میگیرید؟
12ولت کرده بودی ؟
تا اررور معلوم نشه تعمیر معلوم نیست;)

man ye pal daram too hameye bazyha be joz paradise va pgr4 moskely nadaram ama in do bazy faransavyan chikar bayad bekonam? koooomaaaakkkk

2 حالت داره :

1. زبان بازی فرانسوی یا آلمانی هست.

2. ممکنه توی تنظیمات دستگاه کشور France یا Germany رو انتخاب کرده باشی(ممکنه این مورد نباشه)

آقا يه سوال عجيب دارم وقتي كنسول روشنه 4تا چراغش سبزه چون مال من فقط يكيش سبزه و يه سوال ديگه اين دسته هاي 360 بدون روشن بودن كنسول چه جوري خاموش ميشه يعني راهي جز در آوردن باطري نداره و اين كليد كه پشت دسته هست مال چيه.

آقا يه سوال عجيب دارم وقتي كنسول روشنه 4تا چراغش سبزه چون مال من فقط يكيش سبزه و يه سوال ديگه اين دسته هاي 360 بدون روشن بودن كنسول چه جوري خاموش ميشه يعني راهي جز در آوردن باطري نداره و اين كليد كه پشت دسته هست مال چيه.

بدون روشن بودن کنسول فقط باید باطری رو در بیاری. ;)
اون کلید که بالای دسته نزدیک به کلید LB هست برای این استفاده میشه که کنسول بتون دسته رو بشناسه... ;)
در مورد قسمت اول هم من اطلاعی ندارم.

بدون روشن بودن کنسول فقط باید باطری رو در بیاری. ;)
اون کلید که بالای دسته نزدیک به کلید LB هست برای این استفاده میشه که کنسول بتون دسته رو بشناسه... ;)
در مورد قسمت اول هم من اطلاعی ندارم.

ممنون پدرام جان.

آخرین ویرایش:
ممنون پدرام جان فقط براي قسمت اول اين عكسي كه تو امضات هست كه 4 چراغ كنسول روشنه رو ميگم چون دسته من چراغ شماره يكش روشنه و كنسول هم همون چراغ.

این یه عکس تزیینی هست.
جالب اینجاست 4 تا چراغ روی دسته هم روشنه... :biggrin1:

نه دوست من وقتی کنسولو روشن میکنی اول یه دور چراغها سبز میشه و در واقع تمام قسمتهای کنسول تست میشه و وقتی ok میشه یه لحظه همشون سبز میمونه و بعد فقط به تعداد دسته های متصل به کنسول چراغ سبز روشن میمونه .

دسته اگر باتری در بیاد یا idle شه خاموش میشه
2کمه پشت دسته هم واسه شناشوندن دسته به دستگاه و جستجو هست

Idle بودن دسته باعث میشه باطری استفاده بشه و به عبارتی بی خودی مصرف بشه...بهتر هست همون باطری کشیده بشه.
در ضمن جواب اون دوستمون رو هم در این موارد دادم...نمی دونم شما چرا پست من رو نقل قول کردی :laughing:

Idle بودن دسته باعث میشه باطری استفاده بشه و به عبارتی بی خودی مصرف بشه...بهتر هست همون باطری کشیده بشه.
در ضمن جواب اون دوستمون رو هم در این موارد دادم...نمی دونم شما چرا پست من رو نقل قول کردی :laughing:

درست بود پدرام جان
پاک کردم پست رو :laughing::cheesygri
تو load شدن صفحه نقل قول رو زدم اشتباهی شد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or