سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام
من وقتی بازی های nextgen میزارم رو دستگاه دی وی دی رام به راهتی کار میکنه و بازی میاد ولی وقتی verbatim میزارم رو دستگاه دی وی دی رام هیچ عکس العملی نشون نمیده 10 تا بازی عوض کردم گفتم شاید از بازی باشه ولی بازم کار نمیکرد یعنی وقتی دی وی دی رام sumsung با یه دی وی دی سازگاری کنه دیگه دی وی دیهای دیگه رو نمیخونه ؟؟؟
یا ربطی نداره ... دوستان کمک چون دیگه داره رو اعصابم راه میره :evil:
ممنون
دو تا کار رو امتحان کن. Verbatim ها رو وقتی کنسول رو روشن میکنی بزار توی کنسول و قبلش بازی دیگه ای رو انجام نده. اگه جواب نداد , یه مدت بازی کن و بعد از مثلآ 2 ساعت Verbatim رو بزار توی کنسول.
من دقیقآ همین مشکل رو با Verbatim هام دارم و مجبورم اونا رو اول کار بزارم توی دستگاه و اگه مثلآ با یه HP بازی کنم و بعدش بخوام بازی که روی Verbatim هست رو بزارم نمیخونه. برای AOne دقیقآ برعکس اینه و باید بزارم دستگام داغ کنه و بعدش AOne میخونه.

دوستان دستگاه من به شکل عجیبی قاطی کرده چند روز بود که هی وسط بازی فریز میشد حالا هم هی اخطاره 1چراغه قرمز میده بعدشم یه سری توضیحات میاد
میخواستم ببینم مشکل چیه؟
موقعی که دستگاه رو روشن میکنم تا میاد ارم ایکس باکس بیاد اینطوری میشه:mad:

اگه این جور باشه که شما میگین چه قدر باید خرج کنم ؟:question:

به همین آقا رضا یه پیغام خصوصی بده چون خودش تعمیر کار هست.می تونی به NextGen.IR هم زنگ بزنی بپرسی که تنظیم لنز هزینه ش چقدره.

دوستان دستگاه من به شکل عجیبی قاطی کرده چند روز بود که هی وسط بازی فریز میشد حالا هم هی اخطاره 1چراغه قرمز میده بعدشم یه سری توضیحات میاد
میخواستم ببینم مشکل چیه؟

چه اروری میده ؟

توی لینک زیر دلایل روشن شدن چراغ های قرمز رو می تونی بخونی :

Code:
http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=484726

اروررررررررر

میخواستم ببینم مشکل چیه؟

دوست عزیز من حدود 1 ماه پیش دقیقا همین مشکل شما رو داشتم ارور تک چراغ و یک کادری که پر از توضیحات بود یه 10 باری این طوری شد :biggrin1: بعدش درست شد نگران نباش مشکل خاصی نیست

اقا این در سی رم کنسول من وقتی میزنم بیرون نمیاد باید با دست یه ضربه بزنم بعد بیاد بیرون ؟؟چه کار کنم که درست شه دیگه خودش بیاد بیرون ؟

اقا این در سی رم کنسول من وقتی میزنم بیرون نمیاد باید با دست یه ضربه بزنم بعد بیاد بیرون ؟؟چه کار کنم که درست شه دیگه خودش بیاد بیرون ؟

امکان داره درش درست جا نرفته باشه یا این که به جایی گیر می کنه.
در ضمن می تونه مشکل از ریل های داخل درایو هم باشه... ;)

اگر تهرانی ببر نشون NextGen بده.

هم ارور 3چراغ داد االان زدم و هم این ارور رو:Section 4 is flashing redSection 4 is flashing red
من انگلیسیم خوب نیست چیزی نمیفهمم از اینا

اگه این جور باشه که شما میگین چه قدر باید خرج کنم ؟:question:
بنده 10 تومن بابت تنظیم لنز میگیرم . خواستید فقط PM بزنید .

اولا CD-Rom نیستشو DVD-ROm هست. دوما یه تسمه داره که نیروی موتور رو به چرخ دنده ها انتقال میده . اون تسمه حالت ارتجاعی خودشو از دست داده ، باید عوض بشه . البته اگه درایو باز شد برای تعویض تسمه یه گریس کاری هم بشه بدک نیست (از گریس مخصوص چرخ دنده استفاده کنید نه چیز دیگه .)

دو سوال:
1- داشتم بازي ميكردم يه دفعه چراغ هاي روي دسته شروع كرد به چرخيدن، اول دو چراغ گوشه چپ بالا و راست پايين و سپس برعكس روشن شدن، تنها چيزي كه من حدس زدم اين بود كه يك level از شارژ دسته خالي شده، درسته يا اون چراغ ها علامت ديگه اي هستن؟

2- در مورد ترانس برق، اگه دستگاه خاموش باشه هم ترانس بايد داغ داغ بشه؟

3-مارك خاصي هست كه ترانس بهتري داشته باشه؟

دو سوال:
1- داشتم بازي ميكردم يه دفعه چراغ هاي روي دسته شروع كرد به چرخيدن، اول دو چراغ گوشه چپ بالا و راست پايين و سپس برعكس روشن شدن، تنها چيزي كه من حدس زدم اين بود كه يك level از شارژ دسته خالي شده، درسته يا اون چراغ ها علامت ديگه اي هستن؟

2- در مورد ترانس برق، اگه دستگاه خاموش باشه هم ترانس بايد داغ داغ بشه؟

3-مارك خاصي هست كه ترانس بهتري داشته باشه؟

1.این به دلیل کم شدن Level باطری هست و چراغ ها که این طوری میشه بقولا یه حالت نمایشی برای این هست که نشون بده باطری در حال کم شدن هست.
2.کلا ترانسی که برای کنسولت استفاده می کنی رو بعد از اتمام کار از برق بکش بیرون چون ممکنه بعدا کار دستت بده.گاهی اوقات فشاری که بهش وارد میشه باعث آب شدن دو شاخه و همچنین پریز برق میشه...ممکنه به کنسولت هم صدمه بزنه...(از بدی های داشتن رجیون UC که باید دقت به خرج بدی...:biggrin1:)
3.مارکی که من زیاد توی بازار دیدم و خودمم از این مارک داشتم سارا هست... ;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or