سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
از اساتيدي كه جواب دادن متشكريم!:biggrin1: مثل اينكه كل سايت رفتن GTA IV بزنن !

يه سوال ديگه ممكنه از خمير سيليكون باشه ؟! يعني خميرش از بين رفته باشه!!!

سوالت رو باید اینجا مطرح کنی :

Code:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=8667&page=52

سلام
میدونم جاش اینجا نیست ولی تاپیکشو پیدا نکردم
از کجا میشه فهمید که 360 65 نانومتری هست و فالکون راستی چندتا مدل arcade داریم

این دیگه شاهکاره !
چند مدل ارکید چیه ! ارکید خودش یک مدله:biggrin1:
اگر خروجی hdmi داشت یا زفیر هست یا فال دیگه مشکل کجاس؟!

سلام
میدونم جاش اینجا نیست ولی تاپیکشو پیدا نکردم
از کجا میشه فهمید که 360 65 نانومتری هست و فالکون راستی چندتا مدل arcade داریم

روی لیبل روی جعبه دستگاه عدد 175w باید قید شده باشه.اگر روی جعبه 203w بود باید روی پاور دستگاه رو نگاه کنید که زده باشه 175w.

در ضمن آرکید یک مدل بیشتر نیست.

میدونم اخه دوستم یه چرتی پرتی گفت منم از قست گفتم چند مدله که اون ببینه و بهش ثابت شه چون میگفت arcde چند مدل داره

کلا XBox 360 به 4 مدل زیر تقسیم میشه :

XBox 360 Elite با رنگ مشکی
XBox 360 Premium با رنگ سفید
XBox 360 Halo3 Special Edition با رنگ سبز
XBox 360 Arcade با رنگ سفید

در ضمن مدل Arcade جایگزین مدل Core شده. ;)

سلام
من جدیدا با یه مشکل مواجه شدم و اون اینه که وقتی وارد بازی میشم و حدود 1 تا 2 دقیقه
بازی میکنم دستگاه خاموش میشه و چراغ آداپتور قرمز میشه آداپتور رو که از برق میکشم و
دوباره وصلش میکنم چراغ نارنجی میشه و دستگاه رو که روشن میکنم و تا وارد بازی نشم
این اتفاق نمیافته جالب اینجاس که بازی آرکید رو که بازی میکنم بدون اشکال کار میکنه ولی
یه بازی مثله GTA یا pes رو که میذارم باز همینطوری میشه
باید بگم که آداپتور رو هم عوض کردم باز هم مشکل حل نشد:confused:
از دوستان میخوام اگر کسی اطلاعی داره لطفا من رو راهنمائی کنه

دوستان هر کی مشکلات داشت ، خوشحال میشم کمک کنم .

فقط اینکه مشکلتون رو در زمینه 360 اینجا مطرح کنید و بعدش به من یه PM بدین که من بیام ببینم . آخه خیلی وقتا نمیرسم به همه تاپیک ها سر بزنم .

سلام
من جدیدا با یه مشکل مواجه شدم و اون اینه که وقتی وارد بازی میشم و حدود 1 تا 2 دقیقه
بازی میکنم دستگاه خاموش میشه و چراغ آداپتور قرمز میشه آداپتور رو که از برق میکشم و
دوباره وصلش میکنم چراغ نارنجی میشه و دستگاه رو که روشن میکنم و تا وارد بازی نشم
این اتفاق نمیافته جالب اینجاس که بازی آرکید رو که بازی میکنم بدون اشکال کار میکنه ولی
یه بازی مثله GTA یا pes رو که میذارم باز همینطوری میشه
باید بگم که آداپتور رو هم عوض کردم باز هم مشکل حل نشد:confused:
از دوستان میخوام اگر کسی اطلاعی داره لطفا من رو راهنمائی کنه

با احتمال زیاد کنسول شما مشکل ولتاژ داره و یا دچار اتصالی شده که آداپتور رو خاموش میکنه . چراغ قرمز آداپتور بمعنی مشکل در ولتاژه که میتونه خیلی پایین و یا خیلی بالا باشه .شما محل اتصال کابل آداپتور رو از روی برد بررسی کنید .همچنین ممکنه مشکل از برق درایو باشه ، سوکت درایو رو هم چک کنید .
البته قسمت راهنمای اشکالات دفترچه کنسول رو بدقت مطالعه کنید شاید به این مشکل اشاره شده باشه .

آخرین ویرایش:
دی وی دی رام

سلام
من وقتی بازی های nextgen میزارم رو دستگاه دی وی دی رام به راهتی کار میکنه و بازی میاد ولی وقتی verbatim میزارم رو دستگاه دی وی دی رام هیچ عکس العملی نشون نمیده 10 تا بازی عوض کردم گفتم شاید از بازی باشه ولی بازم کار نمیکرد یعنی وقتی دی وی دی رام sumsung با یه دی وی دی سازگاری کنه دیگه دی وی دیهای دیگه رو نمیخونه ؟؟؟
یا ربطی نداره ... دوستان کمک چون دیگه داره رو اعصابم راه میره :evil:
ممنون

سلام
من وقتی بازی های nextgen میزارم رو دستگاه دی وی دی رام به راهتی کار میکنه و بازی میاد ولی وقتی verbatim میزارم رو دستگاه دی وی دی رام هیچ عکس العملی نشون نمیده 10 تا بازی عوض کردم گفتم شاید از بازی باشه ولی بازم کار نمیکرد یعنی وقتی دی وی دی رام sumsung با یه دی وی دی سازگاری کنه دیگه دی وی دیهای دیگه رو نمیخونه ؟؟؟
ممنون

رابطی به ساز گار شدن درایو به دیسک نداره ، من بعد از یک سال که از دیسکهای مختلف استفاده کردم اولین باره که ورباتیم گرفتم ولی هیچ مشکلی ندارم . شاید نوع رایت باعث این مشکل شده (سرعت) .بهر حال این مشکل رو قبلا بچه ها داشتن و با این نوع دیسک مشکل بوجود امده.

DVD ROM

رابطی به ساز گار شدن درایو به دیسک نداره ، من بعد از یک سال که از دیسکهای مختلف استفاده کردم اولین باره که ورباتیم گرفتم ولی هیچ مشکلی ندارم . شاید نوع رایت باعث این مشکل شده (سرعت) .بهر حال این مشکل رو قبلا بچه ها داشتن و با این نوع دیسک مشکل بوجود امده.

به احتمال زیاد اگه DVD ROM عوض کنم درست درست بشه ولی حیف پول که خرج این دستگاه مزخرف کنم جزء ضرر هیچی با خودش نیاوورد :evil:

به احتمال زیاد اگه DVD ROM عوض کنم درست درست بشه ولی حیف پول که خرج این دستگاه مزخرف کنم جزء ضرر هیچی با خودش نیاوورد :evil:

استاد به نظر من اگر با یک نوع دیسک مشکل دارید نیازی به عوض کردن درایو نیست
و از جای مخصوص بازی بگیر;):love:

دوست عزیز لازم نیست درایوت رو عوض کنید ، کافیه دیسک ورباتیم نگیرید ، فکر نکنم کار مشکلی باشه .
پ.ن : با توجه به شواهد و قرائن بهتره بی خیال 360 بشید .فکر کنم شما با ps بازی کنید بهتر باشه .

سلام
ممنون

سلام . فکر میکنم مشکل شما با یه تنظیم لنز حل بشه .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or