سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
یه نظر خواهی میخواستم بکنم از اساتید امر اقا دستگاه من سالم ولی از این قدیمیاست تاریخش مال دو سال پیش به نظر شما بهتره این روشی که میگیدx-clamp انجام بدم یا واستم خراب بشه بعد این کار بکنم منظورم اینکه برای دستگاهایی که درستن اگر اینکار انجام بدیم مشکلی پیش نمیاد در اخر سر هم میشه یه توضیح مختصری در مورد این روش به ما بگین ممنون

ارور e71

سلام به دوستان
کسی در مورد فلش کردن 360 چیزی میدونه
من بازی کراش رو روی 360 گذاشتم بعد از چند ثانیه درخواست اپدیت دستگاه رو داد
ممنم تایید کردم
تا نصفه ها اپدیت کرد
یه هو خاموش شد
بعد ارور ای 71 داد
الان حدود 6 ماهی هست خرابه
دوستان لطفی کنید که ما هم با اومدن gta کمی شاد بشیم
مرسی

سلام به همه
دوستان کسی می دونه باید چه جوری درایو Hitachi 78 رو unbreak کنم؟
اگه بلدین خواهش می کنم راهنمایی کنین
مرسی
موفق باشید

این آموزش رو بخون برای Restore کردن درایو های Hitachi هست و خیلی کامله :

http://forums.afterdawn.com/thread_view.cfm/623207

یه نظر خواهی میخواستم بکنم از اساتید امر اقا دستگاه من سالم ولی از این قدیمیاست تاریخش مال دو سال پیش به نظر شما بهتره این روشی که میگیدx-clamp انجام بدم یا واستم خراب بشه بعد این کار بکنم منظورم اینکه برای دستگاهایی که درستن اگر اینکار انجام بدیم مشکلی پیش نمیاد در اخر سر هم میشه یه توضیح مختصری در مورد این روش به ما بگین ممنون

الان که درسته برو بده NextGen برات X-Clamp کنه چون اگر خراب بشه امکان داره با X-Clamp درست نشه دیگه پس همین الان انجامش بده.زمانی که X-Clamp کردن بگو 12 ولت هم بکنن تا مشکل گرمایی به خوبی کاهش پیدا کنه... ;)

سلام به دوستان
کسی در مورد فلش کردن 360 چیزی میدونه
من بازی کراش رو روی 360 گذاشتم بعد از چند ثانیه درخواست اپدیت دستگاه رو داد
ممنم تایید کردم
تا نصفه ها اپدیت کرد
یه هو خاموش شد
بعد ارور ای 71 داد
الان حدود 6 ماهی هست خرابه
دوستان لطفی کنید که ما هم با اومدن gta کمی شاد بشیم
مرسی

این اروری که بعد از آپدیت برای شما پیش اومده این هست :

E71: possibly a dashboard update error, Check below in the "Console Reset Codes" for instructions. If that does not work there is no other solution and the console must be sent back to MS for repair.

فکر کنم با Flashing یا به عبارتی ریختن Frimware جدید روی دستگاه مشکلت حل بشه...

این طوری که من فهمیدم سیستم نرم افزاری دستگاه باید Reset بشه...

آخرین ویرایش:
دوستان كسي ميدونه به جز وصل كردن هارد به پك كر سيو بازي ها رو رو فلش يا هارد هاي اكسترنال ذخيره كنه
ممنون ميشم
خيلي فوريه

میشه روی هارد های External ریخت اما باید هارد رو به دستگاه شناسایی کرد.در ضمن فکر نمی کنم اینطوری جواب بده.

یه سوال من 360 پسر عموم دادم تعمیر کرد بعد گفت شد 45 تومن بعد 45 تومن برای سه چراغ زیاد هست بعد اومدم خونه روشن کرد یعد فنش قدرتش بیشتر شده صداش زیاد شده یعنی خودش فن 12 ولت کرده ؟12 ولت کردن مگه چقدر خرج داره اگه 12 ولت کرده باشه 45 می ارضه یا نه تعمیرم کرده؟

یه سوال من 360 پسر عموم دادم تعمیر کرد بعد گفت شد 45 تومن بعد 45 تومن برای سه چراغ زیاد هست بعد اومدم خونه روشن کرد یعد فنش قدرتش بیشتر شده صداش زیاد شده یعنی خودش فن 12 ولت کرده ؟12 ولت کردن مگه چقدر خرج داره اگه 12 ولت کرده باشه 45 می ارضه یا نه تعمیرم کرده؟

احتمالا X-Clamp کرده و 12 ولت باهم.12 ولت تاثیر خیلی خوبی در دمای داخل کنسول داره.نگران نباشید انشاالله دیگه یه عمر کار می کنه... ;)
مناسب هم باهاتون حساب کرده.

کاری نداره کنسولو وا کن ببین چیکارش کرده .

سلام x-clamp كردن آسونه يعني ميتونم خودم انجام بدم؟ x-clamp كردن ضروري هست يا نه؟ چون من دستگاه مو 12 ولت كردم خيلي راضي هستم گرماي دستگاهم اندازه كنسول ps2 هست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or