سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
مرسي
من قلبم ريخت اون چرخش چراغ ها رو ديدم، ميدوني كه منظورم چيه!
مارك سارا آيا داخلش محافظ برق هست؟ اصلا ترانسي ميشناسي كه داخلش محافظ برق داشته باشه؟ قيمت مارك سارا رو ميدوني؟

مرسي پدرام جان كه اينقدر واسه اين بخش وقت ميذاري (ميزاري؟)

مرسي
من قلبم ريخت اون چرخش چراغ ها رو ديدم، ميدوني كه منظورم چيه!
مارك سارا آيا داخلش محافظ برق هست؟ اصلا ترانسي ميشناسي كه داخلش محافظ برق داشته باشه؟ قيمت مارك سارا رو ميدوني؟

مرسي پدرام جان كه اينقدر واسه اين بخش وقت ميذاري (ميزاري؟)

سارا خودش محافظ برقه . شما کنسولت uc ؟؟ اگه اینطوره باید توی خرید ترانس خیلی دقت کنی . اگه بتونی یه ترانس 360 واسش بخری خیلی بهتره .

بله، 110 ولته و دنبال يه ترانس خوب ميگردم كه محافظ برق هم داشته باشه.
مرسي مهدي جان.

توی بازارچه میتونی یه ترانس 360 با قیمت خوب پیدا کنی . در غیر اینصورت موقع خرید ترانس متفرقه حتما یه مولتی متر همراهت باشه تا موقع خرید v و a (ولت و آمپر) اونو تست کنی.

توی بازارچه میتونی یه ترانس 360 با قیمت خوب پیدا کنی . در غیر اینصورت موقع خرید ترانس متفرقه حتما یه مولتی متر همراهت باشه تا موقع خرید v و a (ولت و آمپر) اونو تست کنی.
ترجيح ميدم نو بخرم (به خاطر حساسيتي كه روش دارم)، نظرت در مورد مارك سارا چيه؟ پدرام ميگه محافظ برق هم داره.

ترجيح ميدم نو بخرم (به خاطر حساسيتي كه روش دارم)، نظرت در مورد مارك سارا چيه؟ پدرام ميگه محافظ برق هم داره.

نه اگه استوک بخری مشکلی نداره فقط کار کنه کافیه ;) از ترانسهای متفرقه خیلی بهتره . حتما ترانس خودشو بخر چون ترانسهای دیگه اصلا قابل اعتماد نیستن و ممکنه کنسولتو نفله کنن . یه محافظ یرق هم بخر که خیالت راحت بشه.

سلام
من یه دیسکه اچ پی گذاشتم تو کنسولم بعد یه صدا داد گیر کرد بعدش که میزنم درایو بره تو میاد بیرون .وقتی هم بازی میزارم سره درایو میاد بیرون بعد میره تو.بعدش باید چند بار دکمه اجکت رو فشار بدم که بیاد بیرون.اولش که این مشکل برام پیش اومد از دکمه روی کنسول استفاده نکردم و این مشکل پیش اومد.الانم وقتی بازی میزارم باید از اون دکمه استفاده کنم که بیاد بیرون و الا از راه منو ها سرش میاد بیرون بعد میره تو.
خودم میتونم درستش کنم؟

سلام .

من چند هفته پیش بازی Fear Files رو خریدم اما کلا رو کنسولم اجرا نشد و ایراد از دیسک بود . و به همین دلیل من یکبار دیگه این بازی رو خریدم و این یکی اجرا شد اما درست در مرحله ی Subway تو یکی از Loading ها گیر میکنه و کلا دیگه هیچ دکمه ای کار نمیکنه به جز خاموش کردن کنسول .

ایراد از دیسکه دوباره ؟ این بازی تا حالا 12 هزار تومن رو دستمون خرج گذاشته هنوزم 2 ساعت باحاش بازی نکردیم

سلام .

من چند هفته پیش بازی Fear Files رو خریدم اما کلا رو کنسولم اجرا نشد و ایراد از دیسک بود . و به همین دلیل من یکبار دیگه این بازی رو خریدم و این یکی اجرا شد اما درست در مرحله ی Subway تو یکی از Loading ها گیر میکنه و کلا دیگه هیچ دکمه ای کار نمیکنه به جز خاموش کردن کنسول .

ایراد از دیسکه دوباره ؟ این بازی تا حالا 12 هزار تومن رو دستمون خرج گذاشته هنوزم 2 ساعت باحاش بازی نکردیم
کنسولو بخوابون ممکنه حل شه اگه نشد دیسکت مشکل داره.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or