سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
سلام دوستان من یه مشکل دارم من مبتدی هستم :
بازی اساسین اودیسه رو لینکشو با psx استخراج کردم و تبدیل کردم شد ۱۱ پارت جمعا حدود ۴۳ گیگ دانلود کردم و دوباره با psx و کابل شبکه وصل کردم دستگاه و کامپیوتر رو و توی تنظیمات فولدر فایل بازی ها رو انتخاب کردم و اپلای کردم ولی الان کنسول با سرعت کمتر از خود اینترنت داره دانلود میکنه
چکار باید بکنم؟
ممنون
سلام احتمالا اپدیت هاش رو دانلود نکردین. با همین psx ببین چه چیزی داره دانلود میکنه و لینکشو بگیر، احتمالا همون اپدیت هاش هست. اینم مثل فایلای دیتا پارتای 4 گیگی داره و بدونش نصب نمیشه.

Emad_ rop

کاربر سایت
Apr 14, 2020
3
سلام بنده یه مشکلی داشتم در رابطه انتقال با psx که مشکلم این بود من دارم دیتای بازی days gone رو دارم بدون آپدیت میریزم که الان همه بلدن چه جوری بدون آپدیت بریزن مشکلم این بود که بازی ۹ پارت داره که ۳۹ گیگه ..داشتم دیتا رو انتقال میدادم که یه دفه زد can not download بعد از دوباره بستمش و اجراش کردم یه دفه تو قسمت log لینک ها به ۲۰ رسید همش پشت سر هم لینک بعد از دوباره زد can not download ..مشکل چیه؟؟

Abjam

کاربر سایت
Jan 28, 2015
9
سلام
من بازی اودیسه فایل خود بازی و آپدیت رو دانلود کردم ولی هم اسم هستن نمیتونم توی یه فولدر بریزمشون میشه اسمشونو تغییر بدم ؟
ممنون

milin3m

کاربر سایت
May 25, 2008
134
سلام
من اکانت خریدم و بازی را زدم رو کنسول. از این چنتا بازی. راحت با برنامه psx لینکهارو گرفتم و دانلود کردم و انتقال دادم. به روش انتقال افلاین که یک دی ان اس مشخص کزدم و پروکسی که برنامه خودش میده. چنتا بازی ک ریختم اوکی بود و راحتم اجرا شدن. تا رسید به بازی death stranding. برنامه لینکارو داد و من همرو گرفتم. امدم ک بریزم همون اول یعنی پارت صفر و ریختن شروع کرد به اررور data currupted دادن رو کنسول بعد از چندبار سرو کله زدن دوگیگ از یک فایل نمیدونم حالا پارت یک بود یا صفر رو گرفت باز اررور رو داد. حالا نکته اش اینه. لینک از دانلودم نمیگیره دیگه بلکه مستقیم داره اروم اروم خودش دانلود میکنه یعنی من اگر توی برنامه تیک محل ذخیره رو بدم اررور میده و نکته بعدی دیگه توی صفحه اول لینکارو نشون نمیده. صفحه سفیده و دانلود اروم اروم میکنه. مشخصه که وصله ب برنامه چون اگر برنامه رو ببندم دانلود قطع میشه ولی لینک نشان نمیده

آخرین ویرایش:

Emad_ rop

کاربر سایت
Apr 14, 2020
3
سلام
من اکانت خریدم و بازی را زدم رو کنسول. از این چنتا بازی. راحت با برنامه psx لینکهارو گرفتم و دانلود کردم و انتقال دادم. به روش انتقال افلاین که یک دی ان اس مشخص کزدم و پروکسی که برنامه خودش میده. چنتا بازی ک ریختم اوکی بود و راحتم اجرا شدن. تا رسید به بازی death stranding. برنامه لینکارو داد و من همرو گرفتم. امدم ک بریزم همون اول یعنی پارت صفر و ریختن شروع کرد به اررور data currupted دادن رو کنسول بعد از چندبار سرو کله زدن دوگیگ از یک فایل نمیدونم حالا پارت یک بود یا صفر رو گرفت باز اررور رو داد. حالا نکته اش اینه. لینک از دانلودم نمیگیره دیگه بلکه مستقیم داره اروم اروم خودش دانلود میکنه یعنی من اگر توی برنامه تیک محل ذخیره رو بدم اررور میده و نکته بعدی دیگه توی صفحه اول لینکارو نشون نمیده. صفحه سفیده و دانلود اروم اروم میکنه. مشخصه که وصله ب برنامه چون اگر برنامه رو ببندم دانلود قطع میشه ولی لینک نشان نمیده
سلام منم همین مشکل روی بازی days gone داشتم که تا ۹۰ میرفت بعد ارور میداد از اول میشد و خیلی آروم آروم میرفت دیگه اصلا نمی تونستم دان کنم ..کل حجم بسته ام مفت رفت یکی از دوستان گفت سرورهای سونی مشکل دارن به احتمال زیاد همین دلیلش این باشه دیگه منم بیخیال شدم می خوام بزارم از خود ps4 دان بشه....یه سوال چه بسته ای برای دانلود دیتا استفاده میکنی؟؟

milin3m

کاربر سایت
May 25, 2008
134
سلام یه سوال داشتم. من لینک ها ی یک بازی و با psx گرفتم به همراه اپدیت هایش. خب تا این دانلود شد چند روز طول کشبد. نگو در این حین بازی اپدیت جدید داده بیرون. وقتی کنسولو به psx وصل کزدم دیدم داره فایل جدید میگیره. نمیشه کاری کرد قبلیو نصب کنم؟ این همه دانلود کردم

hamed619

کاربر سایت
Jun 22, 2008
185
نام
حامد
سلام یه سوال داشتم. من لینک ها ی یک بازی و با psx گرفتم به همراه اپدیت هایش. خب تا این دانلود شد چند روز طول کشبد. نگو در این حین بازی اپدیت جدید داده بیرون. وقتی کنسولو به psx وصل کزدم دیدم داره فایل جدید میگیره. نمیشه کاری کرد قبلیو نصب کنم؟ این همه دانلود کردم
بدون اپدیت میتونی بریزی اموزش تو لینگ زریر یوتوپ

milin3m

کاربر سایت
May 25, 2008
134
سلام. من اکانت هکیم ی بار وصل شدم به نت با کوشی اشتباها و قفل شدن و شانس اوردم تونستم ریستور لایسنسو. و اکتیو کنن و باز شدن. منتهی چنتا بازی مانده ک دیتاشو گرفتم.
میترسم برای انتقال قفل بشن.
روش انتقال دیتای من اینجوریه
کنسول با کابل لن به مودمو تنظیم .dns.108.61.128.158 و تنظیم پروکسی که psx میده
همچنین لپ تاپ با لن به مودم و اجرای psx.
این روش افلاینه دیگه؟؟؟
اینجور بخوام بقیه دیتا رو بریزم که قفل نمیشه؟
ممنون از شما

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
سلام

نمیدونم مشکلتون حل شده یا نه اما برای من همچین مشکلی پیش اومد و بخاطر خراب دانلود شدن پارت ها هست...
COD رو که دانلود کردم یکی از add on هاش همین ارور رو میداد که اون پارتی که مشکل داشت رو از اول دانلود کردم و درست شدالبته 5 پارتی بود و پارت 3 هم مشکل داشت که مجبور شدم اونو هم دانلود کنم دوباره

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
سلام موقع انتقال فایل از psx به کنسول سرعت بیشتر از 10 mb نمیشه مشکل کجاست ؟

بخاطر مودم و کابل ها هست کابل ها حتما 6e باشن و مودم هم (هم مودم روتر هم مودم داخلی سیستم) باید 1/100/1000 باشن یا روشون حداقل 300mb (این mb حرف بزرگ و کوچیک داره اما در کل همین )رو نوشته باشه

Mehrdadbestfr

عضو جدید
May 5, 2020
1
سلام
من مشکل شماره 4 رو دارم یعنی نصف بازی منتقل میشه بعدش متوقف میشه دیگه نمیره
کارایی که گفته شد هم انجام دادم بازم نمیره
ممنون میشم راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر