سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
دوستان من چند ساله دارم با این برنامه کار میکنم این مشکلو نداشتم واسه دانلود gta رو پارت سوم اپدیت هی وایمیسه ارور data corrupted میزنه
۳بار فایلو پاک کردم باز پارت ۳ رو دانلود گردم باز اینو میگه
تیک اتو فایندرم خاموش کررم درست نشد مشکل از چیه؟؟

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,640
نام
وحید
دوستان من چند ساله دارم با این برنامه کار میکنم این مشکلو نداشتم واسه دانلود gta رو پارت سوم اپدیت هی وایمیسه ارور data corrupted میزنه
۳بار فایلو پاک کردم باز پارت ۳ رو دانلود گردم باز اینو میگه
تیک اتو فایندرم خاموش کررم درست نشد مشکل از چیه؟؟

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
توی یه پارتیشن دیگه دانلودش کن احتمالش هست اون قسمت هاردت بدسکتور داشته باشه

meisamsat

کاربر سایت
Dec 14, 2010
95
امکان نداره.

همونم با آپدیت نصب کرده.

شما ببین چه ورژنی هست
من تعجب کردم داده بود pes19 بریزه دیدم بدون ابدیت ریخته بود چک کردم 1.00 بود مثل cd که اولش میندازی او کنسول.فقط اون بازی نبود redded2..gta.spaiderman..همشون 1.00 بود

آخرین ویرایش:

Mamalcracker

کاربر سایت
Aug 28, 2017
28
نام
محمد رضا
سلام دوستان ی سوال داشتم ممنون میشدم کسی بلده جواب مارو بده.اقا با PSXدیدم ک تا ۱۰۰مگ ۱۰۰مگ هم انتقال میدند.بعد متوجه شدم ک سرعت اترنت مادر بورد پی سی پ۱۰۰مگابیته ک منم سفارش دادم کارت شبکه ۱۰۰۰مگابیتی یا گیگابیتی بفرستند.
میخواستم بدونم غیره این دیگه چ چیزایی نیازه؟

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
سلام دوستان ی سوال داشتم ممنون میشدم کسی بلده جواب مارو بده.اقا با PSXدیدم ک تا ۱۰۰مگ ۱۰۰مگ هم انتقال میدند.بعد متوجه شدم ک سرعت اترنت مادر بورد پی سی پ۱۰۰مگابیته ک منم سفارش دادم کارت شبکه ۱۰۰۰مگابیتی یا گیگابیتی بفرستند.
میخواستم بدونم غیره این دیگه چ چیزایی نیازه؟
کابل لن هم باید cat 6 به بالا باشه. که کشش همون انتقال رو داشته باشه

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
با سلام. آقا من رو لپ تاپ PSX رو اجرا میکنم ولی وقتی آی پی و پورت رو به کنسول میدم توی Test Internet Connection ارور Cannot Connect to the server within the time limit میده. چیکار باید بکنم؟

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
این برنامه مختص ps4 های جیلبریک هست یا روی ps4 معمولی هم میشه انتقال فایل انجام داد؟

دیتای آماده آپدیت های اجباری رو میشه از pc به ps4 جیلبریک نشده انتقال داد؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
این برنامه مختص ps4 های جیلبریک هست یا روی ps4 معمولی هم میشه انتقال فایل انجام داد؟

دیتای آماده آپدیت های اجباری رو میشه از pc به ps4 جیلبریک نشده انتقال داد؟
روی ps4 جیلبریک نشده هم میشه استفاده کرد و فایل انتقال داد فقط اینکه فایلای نسخه جیلبریک شده با اورجینال فرق داره اگه از سایتای ایرانی میخواید بگیرید حواستون باشه

• Like
Reactions: jack sparrows

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
روی ps4 جیلبریک نشده هم میشه استفاده کرد و فایل انتقال داد فقط اینکه فایلای نسخه جیلبریک شده با اورجینال فرق داره اگه از سایتای ایرانی میخواید بگیرید حواستون باشه

مثلا آپدیت های اجباری مثل آپدیت ۳۵ گیگی cod ww2 رو فروشگاه های توپخونه یا چارسو دارن که ps4 رو ببرم برام بریزن؟

خیلی رو مخن این آپدیتا! دیسکم خش داشت مرجوع کردم طرف دیسک ریجن فری داد مجبور شدم دوباره دانلود کنم!

برای آپدیتهای سنگین بالای ۳۰ گیگ ۵۰ تومن هم میصرفه بدی

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
مثلا آپدیت های اجباری مثل آپدیت ۳۵ گیگی cod ww2 رو فروشگاه های توپخونه یا چارسو دارن که ps4 رو ببرم برام بریزن؟

خیلی رو مخن این آپدیتا! دیسکم خش داشت مرجوع کردم طرف دیسک ریجن فری داد مجبور شدم دوباره دانلود کنم!

برای آپدیتهای سنگین بالای ۳۰ گیگ ۵۰ تومن هم میصرفه بدی
دیتای بازیو دارن آخرین آپدیتو باید بپرسید اونم احتمالا دارن
خودتونم یه نت شبانه رو سیم کارت فعال کنید با پی سی میتونید دانلود کنید انتقال بدید اگه آنتن دهی خوب باشه یه شبه میشه دانلود کرد هزینه یک شبه همراه اول 2ت هست

• Like
Reactions: jack sparrows

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
دیتای بازیو دارن آخرین آپدیتو باید بپرسید اونم احتمالا دارن
خودتونم یه نت شبانه رو سیم کارت فعال کنید با پی سی میتونید دانلود کنید انتقال بدید اگه آنتن دهی خوب باشه یه شبه میشه دانلود کرد هزینه یک شبه همراه اول 2ت هست

اگه بزاری برای دانلود و بخوابی مثل idm خوبه ولی هر نیم ساعت ارور میده و ده درصد آخر هم صد بار ارور داد!

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
میگم اگه من بخوام فایل آپدیت ۱.۲۴ بازی cod ww2 رو برای ریجن eu دانلود کنم میتونم از این سایت استفاده کنم و با psx به ps4 منتقل کنم؟

PS4 PKG Database

توضیحی نداده که برای نسخه جیلبریک هست یا نه از کجا بفهمم که برای ps4 معمولی هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر