سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
دوستان خواهشا یکی کم کنه ، من دیروز لپ تاپ رو از طریق کابل لن به ps4 وصل کردم و اینترنت لپ تاپ رو میتونستم تو کنسول استفاده کنم ! اما وقتی برای اتصال چگ میکردم مینوشت could not connect to the server در صورتی که میتونستم هم دانلود کنم هم وارد پلاس و ... بشم !

به نظرتون مشکل از کجاست ؟

Shambasgamb

کاربر سایت
Sep 20, 2016
1
*******کمک فوری********

بازی پولی رو نمیشه دانلود کرد ولی پارت های اون میاد تو نرم افزار،به هر حال من نفهمیدم چجوری میتونم بازی مثل فیفا که اول باید پول بدی بعد دانلود کنی رو دانلود کنم قسمتیشو تا بتونم با PSX کار کنم
در حالی که وقتی حتی تو صفحه بازی فیفا تو پی اس ان میری پارت های بازی هم تو نرم افزار PSX میاره

ولی خود بازی رو نمیشه دانلود کرد از پی اس ان

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
*******کمک فوری********

بازی پولی رو نمیشه دانلود کرد ولی پارت های اون میاد تو نرم افزار،به هر حال من نفهمیدم چجوری میتونم بازی مثل فیفا که اول باید پول بدی بعد دانلود کنی رو دانلود کنم قسمتیشو تا بتونم با PSX کار کنم
در حالی که وقتی حتی تو صفحه بازی فیفا تو پی اس ان میری پارت های بازی هم تو نرم افزار PSX میاره

ولی خود بازی رو نمیشه دانلود کرد از پی اس ان

داداش بازی فیفا هنوز نمیشه بازی کرد چند روز دیگه باید صبر کنی

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
دوستان من امروز PS4 و کامپیوتر رو به هم ارتباط دادم تا لینک دموی 5.8 گیگی رزیدنت اویل 7 و دموی تک مرحله ای بازی Unravel با حجم 3.1 گیگ رو استخراج و با PC دانلود کنم. اما نرم افزار PSX برای هر کدوم از دمو ها دو تا لینک با حجم مشابه و کمتر از مقداری که باید باشه بهم داد. مثلاً برای رزیدنت اویل حجمی که بهم داد 2.73 بود و برای آنرول 2.8 گیگ. ایراد کار از کجاست؟ چجوری میشه لینک استخراج شده حجمی کمتر از اونچیزی که توی دستگاه هست رو نشون میده؟

farrokhgb

کاربر سایت
Oct 17, 2015
7
دوستان من امروز PS4 و کامپیوتر رو به هم ارتباط دادم تا لینک دموی 5.8 گیگی رزیدنت اویل 7 و دموی تک مرحله ای بازی Unravel با حجم 3.1 گیگ رو استخراج و با PC دانلود کنم. اما نرم افزار PSX برای هر کدوم از دمو ها دو تا لینک با حجم مشابه و کمتر از مقداری که باید باشه بهم داد. مثلاً برای رزیدنت اویل حجمی که بهم داد 2.73 بود و برای آنرول 2.8 گیگ. ایراد کار از کجاست؟ چجوری میشه لینک استخراج شده حجمی کمتر از اونچیزی که توی دستگاه هست رو نشون میده؟
اگر دوتا فایل شبیه هم هستن یکی شو نو دانلود کن بعد انتقال بده به ps4 برای باقی شم دوباره دانلود کن و انتقال بده(مثل مرحله اول)

فرستاده شده از SM-N920Cِ من با Tapatalk

evil withen 11

کاربر سایت
Apr 12, 2015
18
نام
یعقوب
سلام دوستان من قسمت 4 بازی هیتمن که حجمش 4.700 مگ هست یگیگو 500 دانلود کردم الان میخام با برنامه PSXادامشو دانلود کنم این دو لینکو میده کدومو دانلود کنمhttp://ic.b97c9dce.016371.gs2.sonyc...7f652227a2c6fde8a&serverIpAddr=178.79.195.247 http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...652227a2c6fde8a&serverIpAddr=178.79.195.247که ادامش بیاد همش میزنه 4 گیگ ولی نصفشو دانلود کردم باید سه گیگ بشه ولی 4 گیگ میزنه

j_mactavish199

کاربر سایت
Dec 1, 2014
55
سلام دوستان من قسمت 4 بازی هیتمن که حجمش 4.700 مگ هست یگیگو 500 دانلود کردم الان میخام با برنامه PSXادامشو دانلود کنم این دو لینکو میده کدومو دانلود کنمhttp://ic.b97c9dce.016371.gs2.sonyc...7f652227a2c6fde8a&serverIpAddr=178.79.195.247 http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...652227a2c6fde8a&serverIpAddr=178.79.195.247که ادامش بیاد همش میزنه 4 گیگ ولی نصفشو دانلود کردم باید سه گیگ بشه ولی 4 گیگ میزنه
باید از اول با psx دانلود میکردی.

Mr_.Arz

کاربر سایت
Sep 29, 2016
1
سلام دوستان..
من چند مشکلی اساس با psx دارم..
1- برای هر بازی دو تا لینکو 100% میده..
2- اصلا حجم بازی به حد حجم واقعی نمیرسه مثلا Gtav 50 گیگ سر جم 35 گیگ pkg میده یا که rainbow 28 gig سر جمع 15 گیگ میده نمیدونم چیکار کنم

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان..
من چند مشکلی اساس با psx دارم..
1- برای هر بازی دو تا لینکو 100% میده..
2- اصلا حجم بازی به حد حجم واقعی نمیرسه مثلا Gtav 50 گیگ سر جم 35 گیگ pkg میده یا که rainbow 28 gig سر جمع 15 گیگ میده نمیدونم چیکار کنم

بقیه حجم بازی آپدیت بازیه که شما باید حتما آخرین آپدیت بازی رو بگیری و بزاری کنار بقیه پارتهایی که گرفتی

fadas1987

کاربر سایت
Apr 1, 2015
2
سلام دوستان
خسته نباشید یک مشکل بزرگ دارم با این برنامه اونم اینه که وقتی دکمه سبز رو میزنی که وارد بشه ارور The Remote Server returned an error:(403) forbiddden رو میده تو رو خدا یکی جواب بده رفته تو مخم

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان
خسته نباشید یک مشکل بزرگ دارم با این برنامه اونم اینه که وقتی دکمه سبز رو میزنی که وارد بشه ارور The Remote Server returned an error:(403) forbiddden رو میده تو رو خدا یکی جواب بده رفته تو مخم

هیچ مشکلی نداره، نادیده بگیر پیامو کار کن باهاش بدون مشکل کار میکنه

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
سلام خدمت دوستان

امروز داشتم فایل آپدیتی که دانلود کرده بودم رو به کنسول انتقال میدادم دوتا فایل 4 گیگی بود که تقریبا 5 گیگ رفته بود که صفحه آبی اومد رو لپ تاپ و ری استارت شد ...

قبلا هم اینجور شده بود ولی امروز وقتی سیستم دوباره بالا اومد دیگه تو کنسول وقتی test connection رو میزنم روی مورد اول یعنی optain ip address میمونه و بعد یک دقیقه مینویسه can not .....

فایروال ندارم آنتی ویروس هم نصب نیست ویندوز هم 10 هست .

ممنونم

Pedram_mrn

کاربر سایت
Sep 14, 2012
23
سلام خدمت دوستان

امروز داشتم فایل آپدیتی که دانلود کرده بودم رو به کنسول انتقال میدادم دوتا فایل 4 گیگی بود که تقریبا 5 گیگ رفته بود که صفحه آبی اومد رو لپ تاپ و ری استارت شد ...

قبلا هم اینجور شده بود ولی امروز وقتی سیستم دوباره بالا اومد دیگه تو کنسول وقتی test connection رو میزنم روی مورد اول یعنی optain ip address میمونه و بعد یک دقیقه مینویسه can not .....

فایروال ندارم آنتی ویروس هم نصب نیست ویندوز هم 10 هست .

ممنونم
واسه منم اینطوری شده باید دستی بهش آی پی و DNS بدی فقط میتونی کپی کنی دیتا رو نمیشه باهاش لاگین کرد.
ولی مستقیم با کابل لن به مودم وصل میشه که سرعتش ۱۰ مگابایت بر ثانیه ست

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
ممنون از دوستان مشکل بالا رو با ساختن یه v*p*n حل کردم ...

مشکل جدید اینکه دیتا رو با لپ تاپ انتقال میدم ولی امروز هر 3 گیگ یا کمتر یا بیشتر که انتقال میدم صفحه آبی میاد و لپ تاپ ری استارت میشه :|
لطفا راهنمایی کنید ممنونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر