سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
659
من وقتی با ps5 میخوام با لن وصل شم
ارور میده can't obtain ip adressچکار باید بکنم
من اکثر اوقات این مشکل رو داشتم. میرفتم توی کنترل پنل اینترنت رو از حالت Share در میاوردم اوکی میکردم میومدم بیرون. دوباره باز Share میکردم psx رو اجرا میکردم درس میشد. الانم همینطوریه همیشه! شمام امتحان کن شاید برات جواب بده.

ShayanTkk

عضو جدید
Apr 6, 2021
1
سلام دوستان یه سوالی دارم.من کامل دیتا رو به همراه اخرین اپدیتش دانلود کردم.کد دیتا هم با کدی که نرم افزار میده یکسانه.حجمشونم یکسانه دقیقا...ولی از همون اول ک میزارم رو دانلود .از اینترنت دانلود میکنه نه از روی دیتا...
تا به حال ب این مشکل نخورده بودم و همیشه راحت انتقال میدادم دیتا رو

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
659
سلام دوستان یه سوالی دارم.من کامل دیتا رو به همراه اخرین اپدیتش دانلود کردم.کد دیتا هم با کدی که نرم افزار میده یکسانه.حجمشونم یکسانه دقیقا...ولی از همون اول ک میزارم رو دانلود .از اینترنت دانلود میکنه نه از روی دیتا...
تا به حال ب این مشکل نخورده بودم و همیشه راحت انتقال میدادم دیتا رو
این تیک رو تو تنظیمات زدی؟
1617767792699.png

• Like
Reactions: senator.boy2002

strong4620x

عضو جدید
May 17, 2021
2
دوستان من ب یه مشکل عجیب خوردم

دیتا بازی ها رو آفلاین انتقال دادم و بازیا هم نصب شد

ولی بعضی بازیا مثه کراش و فوتبال و کمبت ارور data is corupted داد بعد چند روز

جالبه که وقتی بازیا ۲نفره بازی شدن ارور داد!!!
دوباره هم دیتاشون رو ریختم همینجوری شد
ولی بازیای تک نفره مشکلی ندارن!
کسی راهی ب ذهنش میرسه؟
ممنون

arefkia

کاربر سایت
Mar 24, 2018
7
سلام وقت بخیر دوستان دیتا های اکثر سایتا هکی هستن و بعد از اکسترکت یک پارت میشن، این دیتا هارو میشه با psx به کنسول غیر هکی ریخت یا حتما دیتا های باید اصلی باشن.... چون من چندتاشو دانلود کردم

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
سلام وقت بخیر دوستان دیتا های اکثر سایتا هکی هستن و بعد از اکسترکت یک پارت میشن، این دیتا هارو میشه با psx به کنسول غیر هکی ریخت یا حتما دیتا های باید اصلی باشن.... چون من چندتاشو دانلود کردم
معلومه که فرق داره، دیتا هکی Fake PKG هست و با دیتای اصلی ( pkg.*) متفاوته

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
دوستان دیتای بازیها بدون آپدیت هم کامل نصب میشه یا باید آپدیتشم دانلود بشه تو پوشه ی بازی باشه تا نصب کامل بشه ؟
چون مثلا الان آپدیت gta v حدود ۴۰ گیگه ولی اگه بشه که دانلودش نکنی برای آفلاین بازی کردن خیلی خوب میشه .

nima3333

کاربر سایت
Aug 27, 2014
47
دوستان دیتای بازیها بدون آپدیت هم کامل نصب میشه یا باید آپدیتشم دانلود بشه تو پوشه ی بازی باشه تا نصب کامل بشه ؟
چون مثلا الان آپدیت gta v حدود ۴۰ گیگه ولی اگه بشه که دانلودش نکنی برای آفلاین بازی کردن خیلی خوب میشه .
بدون آپدیت هم میشه ولی یه روش خاصی داره
توی یوتوب بگردی آموزش هاش هست
من خودم ترجیح میدم آپدیت شده بازی کنم ولی خب 40 گیگ هم زیاده

hdr1

کاربر سایت
Sep 9, 2012
30
دوستان حرفه ای هنوز هم میشه دیتای بازی ها رو بدون آپدیت روی ps5 ریخت یا سونی این باگ رو روی ps5 فیکس کرده؟
من که هرچی تلاش کردم بازهم به آپدیت خورد روی ps5.
روش دیگه ای داره که با ps4 فرق میکنه؟یا کلا نمیشه بدون آپدیت ریخت

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
دوستان حرفه ای هنوز هم میشه دیتای بازی ها رو بدون آپدیت روی ps5 ریخت یا سونی این باگ رو روی ps5 فیکس کرده؟
من که هرچی تلاش کردم بازهم به آپدیت خورد روی ps5.
روش دیگه ای داره که با ps4 فرق میکنه؟یا کلا نمیشه بدون آپدیت ریخت
اگه دیتا نسل نهمی داره نمیشه، اگه بکوارده مثل همون روشی که روی ps4 بود میشه

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
بکوارد هست ولی همون اول فایل آپدیت رو میگیره.با هر سرعتی هم دانلود رو پاز بزنم نمیشه.
رو ps5 تا بیای pause کنی لینک رو گرفته، باید نت رو قطع کنی (اگه با کابله کابل رو بکش، اگه وای فای هست اونو قطع کن)
چون ایرادات بازی با آپدیت گرفته میشه اگه آپدیت رو بتونی دانلود کنی بهتره، بدون آپدیت بیشتر واسه مغازه دارهاست که نمیخوان هی آپدیت دانلود کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر