سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,003
نام
آریا
من تا همین یکی دو هفته پیش با سرعت ۳۰ مگ از این برنامه استفاده می‌کردم، ولی چند روزی هست که سرعتش شده ۱۰ مگ! هیچ تغییری هم توی هیچ بخشی ندادم و نمی‌دونم جریان چیه. کسی تجربه مشابه داشته؟ :D

nima3333

کاربر سایت
Aug 27, 2014
47
من تا همین یکی دو هفته پیش با سرعت ۳۰ مگ از این برنامه استفاده می‌کردم، ولی چند روزی هست که سرعتش شده ۱۰ مگ! هیچ تغییری هم توی هیچ بخشی ندادم و نمی‌دونم جریان چیه. کسی تجربه مشابه داشته؟ :D
کابل لن رو عوض نکردی؟

• Like
Reactions: Dinosaur

babi_rich

کاربر سایت
Oct 4, 2008
26
من هر کاری می کنم بدون آپدیت نمیزنه .. بازی ها رو با گوشی ادد میزنم تو کنسول منتظر می مونم همین که میاد pause رو میزنم.. موقع انتقال هم وقتی می خوام resume رو بزنم قبلش نت رو قطع میکنم بعد چند ثانیه وصل می کنم ولی باز با آپدیت انتقال میده..

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
آقا من همون آیپی که بهم میده میزنم
192.168.1.9 که کلا fail میشه و تو obtain IP address 'گیر میکنه
فقط یه بار 192.168.137.1 داد که فقط IP Address رو قبول کرد اما بقیش fail شد
فایروال و آنتی ویروسم خاموشه . dns سیستم حالت خودکار . wireless هم رو سیستم share شده دیگه واقعا چیزی نمی مونه که ایرادی وارد بشه یا اشتباه میکنم ؟
این در حالیه که اگر هم کنسول و هم سیستم رو با کابل به مودم وصل میکنم همدیگرو میشناسن ولی مستقیم نه .

آخرین ویرایش:

Sorena1900

کاربر سایت
Dec 20, 2020
11
درود دوستان
برای من برنامه psx بعد از انتقال حدود ۱۰ یا ۱۵ گیگ از دیتا stop working میده و باید برنامه رو ببندم دوباره باز کنم راه حلی دارین؟و اینکه ایا راهی هست که سرعت انتقال دیتا از ده مگ بیشتر بشه با لپتاپ؟

navid-25

کاربر سایت
Aug 7, 2020
298
نام
نوید
درود دوستان
برای من برنامه psx بعد از انتقال حدود ۱۰ یا ۱۵ گیگ از دیتا stop working میده و باید برنامه رو ببندم دوباره باز کنم راه حلی دارین؟و اینکه ایا راهی هست که سرعت انتقال دیتا از ده مگ بیشتر بشه با لپتاپ؟
وقتی داری دیتا انتقال میدی برو داخل تب setting

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
درود دوستان
در مورد سوال دومت اگه اشتباه نکنم از لحاظ سخت افزاری پورت سیستمتون باید ۱۰۰۰ باشه تا ۴۰،۵۰مگ سرعت انتقال بهتون بده و دیتا روی ssd باشه تا با بیشترین سرعت انتقال پیدا کنه

Sorena1900

کاربر سایت
Dec 20, 2020
11
در مورد سوال دومت اگه اشتباه نکنم از لحاظ سخت افزاری پورت سیستمتون باید ۱۰۰۰ باشه تا ۴۰،۵۰مگ سرعت انتقال بهتون بده و دیتا روی ssd باشه تا با بیشترین سرعت انتقال پیدا کنه
ممنون،اخه بعضیا نوشتن کابل cat 6 سرعت انتقال رو بیشتر میکنه آیا فقط تعویض کابل لن تاثیری داره؟

nima3333

کاربر سایت
Aug 27, 2014
47
ممنون،اخه بعضیا نوشتن کابل cat 6 سرعت انتقال رو بیشتر میکنه آیا فقط تعویض کابل لن تاثیری داره؟
بله کابل خیلی تاثیر داره
من با کابل cat 6 با سرعت 30 تا 40 مگ در ثانیه دیتا انتقال میدم

ehsan8363

کاربر سایت
Jan 18, 2011
2
سلام دوستان من دیتا بعضی از بازیها رو ندارم وقتی اکانت ظرفیت ۱میخرم بعد از اینکه اکانت رو وارد کردم و یه مقدار از بازی ها رو دانلود کردم مثلا میتونم روز بعد دیتا ها رو وارد کنم؟

nima3333

کاربر سایت
Aug 27, 2014
47
سلام دوستان من دیتا بعضی از بازیها رو ندارم وقتی اکانت ظرفیت ۱میخرم بعد از اینکه اکانت رو وارد کردم و یه مقدار از بازی ها رو دانلود کردم مثلا میتونم روز بعد دیتا ها رو وارد کنم؟
بعد از اینکه اکانت رو وارد کردی و بازی ها رو اد کردی این DNS رو بزن

Primary DNS: 108.61.128.158
Secondary DNS: 0.0.0.0

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
نه چون ظرفیت اول یک روز مهلت ریختن دیتا داره و بعدش احتمالا قفل میشه، با dns هم بگیر و نگیر داره
بهتره دیتا رو دانلود کنی و با psx انتقال بدی، اگه دیتا رو داشته باشی دیگه نیازی به مودم و اینترنت و dns نیست

کابل شبکه حتما باید cat6 باشه وگرنه با سرعت 10 مگ بخوای 10 تا بازی انتقال بدی باید یک روز بشینی پای کنسول

Mr.Amirreza

کاربر سایت
Sep 18, 2020
8
نام
امیررضا
سلام دوستان خسته نباشید
دوستانی که تجربه زیاد تو psx دارن یه سوالی داشتم
اونم اینکه من الآن دارم با psxدیتا میزنم متاسفانه بدون استثنا برای تمام ۲۰تا بازی که تو لیست دانلود هست ارور میده!
CE-37732-2 | CE-36244-9 برای تمام بازی ها بدون استثنا این دوتا ارورو میده.
راه حلشم هرجا نگا میکنم نوشته باید دانلود رو پاک کنی و دوباره از لایبرری اضافه کنی؛ ظرفیت ۱ رو که نمیشه اینکارو کرد
بعدم مستقیم از نت میزنم دانلود میکنه ولی از دیتاهای خودم نمیزنه! بعضی بازیا از نتم نمیزنه حتی!
بگم که دیتاهایی که دارمو قبلا تست کردم برا کنسول دیگه زدم و مشکلیم نداشتن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر