سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

wwewwe

کاربر سایت
Jun 13, 2009
135
نام
احسان
حالا گیم که تو یوتیوب و آپارات فعاله تو چنلش یه دی ان اس گذاشته من زدم و برای playstation sign in زد failed پس کار میکنه dns ای که داده
بله درسته اما با توجه به تجربه‌ای که شخصاً داشتم باز هم بازی‌ام قفل شد

wwewwe

کاربر سایت
Jun 13, 2009
135
نام
احسان
خب اینجوری پس فرقی نداره الان خودم دان کنم یا با کنسول بزنم
اکانت هکی 50/50 هستش
شما هر چقدر سریع‌تر بازی رو انتقال بدین حالا به هر نحوی و زودتر اینترنت رو قطع کنین، بهتر هستش

• Like
Reactions: EARTHGAME.ORG

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
اکانت هکی 50/50 هستش
شما هر چقدر سریع‌تر بازی رو انتقال بدین حالا به هر نحوی و زودتر اینترنت رو قطع کنین، بهتر هستش
با خود کنسول بهتر میشه به نظرم الان من آخه چند تا بازی دارم همرو دان کنم آف شم یا تک تک بزنم چیکار کنم

wwewwe

کاربر سایت
Jun 13, 2009
135
نام
احسان
با خود کنسول بهتر میشه به نظرم الان من آخه چند تا بازی دارم همرو دان کنم آف شم یا تک تک بزنم چیکار کنم
این براتون تجربه بشه که قبل از خرید اکانت، حتماً قبلش بازی رو دانلود کنین تا سریع‌تر عملیات انتقال رو انجام بدین
در حال حاضر با توجه به قدیمی بودن بازی‌ها، احتمال اینکه صاحب اکانت آنلاین بشه کمتر هستش

• Like

PlayStation5

کاربر سایت
Sep 12, 2020
308
روشی که این دوستمون میگه رو امتحان کردید؟

آقایون این کارها رو بزارید کنار فقط به حرف من گوش بدید با ساده ترین راه میتونید بالاترین سرعت انتقال رو داشته باشد .

Lan 1000 GB روی PC خود را بصورت دستی آی پی تعیین کنید مطابق مشخصات پایین , و Lan مورد نظر رو با یک کابل cat6 وصل کنید به PS4
IP:10.0.0.1
net mask: 255.255.255.0
gateway: خالی برازید
dns:4.2.2.4
dns:8.8.8.8

حالا اون یکی کارت شبکتون (برای کامپیوتر در صورت داشتن رو عدد کارت شبکه) کابل لن وصل کنید مستقیم به مدم
برای laptop از طریق وای فای وصل بشید به مودم .

توی تنظیمات PS4 برید قسمت Network اتصال با Cable تنظیم بصورت Custom بزارید , manual رو انتخاب کنید

IP: 10.0.0.2
net mask: 255.255.255.0
gateway: 10.0.0.1
dns1:4.2.2.4
dns2:8.8.8.8

تنظیمات شبکه را که بصورت دستی انجام داید فقط قسمت proxy آی پی سرور را یعنی 10.0.0.1 را ست کنید

حالا با نهایت سرعت انتقال انجام بدید .

و من الله توفیق

تشکر فراموش نشه .

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
75
دوستان من باز گوست اف توشیما دیروز گرفتمش اکانتشو زدم کنار فیفا 21 و لست اف اس 2 و تیکین 7 اون 3 تا دیگه رو افلاین دیتاشو ریختم امروز ولی گوست اف توشیما ریختش اخراش که بودش به پارت 1 اپدیت گیر میده 2 بار از سایت مختلف دانلودش کردم باز گیر میده و نمیره جلو میترسم انلاین بشم یه مقدار خودش دانلود کنه بازیا قفل بشن . به نظرتون چیکار کنم ممنون میشم کمکم کنین تشکر .

این دی ان اس از یه مغازه دار پرسیدم میگه کار میکنه کسی اینو تست کرده؟
108.61.128.158
با این dns بهتون گفته چیکار میشه کرد میشه توضیح بدین . چون منم دنبال dns هستم که بشه بازیای از قبل ریخته رو بشه اپدیت کرد بدون اینکه انلاین بشم و بازی قفل بشه ولی فعلا به جایی نرسیدم .

• Like

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
با این dns بهتون گفته چیکار میشه کرد میشه توضیح بدین . چون منم دنبال dns هستم که بشه بازیای از قبل ریخته رو بشه اپدیت کرد بدون اینکه انلاین بشم و بازی قفل بشه ولی فعلا به جایی نرسیدم .
باعث میشه هنگام انتقال دیتا بازی قفل نشه گرچه دوستان میگن کار نمیکنه ولی من از یه مغازه دار پرسیدم گفت این یکی کار میکنه

• Like
Reactions: moein274

wwewwe

کاربر سایت
Jun 13, 2009
135
نام
احسان
دوستان من باز گوست اف توشیما دیروز گرفتمش اکانتشو زدم کنار فیفا 21 و لست اف اس 2 و تیکین 7 اون 3 تا دیگه رو افلاین دیتاشو ریختم امروز ولی گوست اف توشیما ریختش اخراش که بودش به پارت 1 اپدیت گیر میده 2 بار از سایت مختلف دانلودش کردم باز گیر میده و نمیره جلو میترسم انلاین بشم یه مقدار خودش دانلود کنه بازیا قفل بشن . به نظرتون چیکار کنم ممنون میشم کمکم کنین تشکر .
اگر براتون مقدور هستش یک پارت قبل و بعد رو هم دانلود و امتحان کنین
در صورت حل نشدن مشکل باید به اینترنت وصل بشین تا یک مقدار دانلود کنه

• Like
Reactions: moein274

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
اگر براتون مقدور هستش یک پارت قبل و بعد رو هم دانلود و امتحان کنین
در صورت حل نشدن مشکل باید به اینترنت وصل بشین تا یک مقدار دانلود کنه
دوست عزیز شما این dns ای که مغازه دار بهم گفت و تو پستا قبلی گفتم هم تست کردین؟
قفل شد بازیا؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر