سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

capitan milan

کاربر سایت
Apr 18, 2008
485
سلام
دوستان می خواستم چندتا عنوان زیر به صرت هکی (ظریفیت1) بگیرم چون بیشتر افلاین بازی میکنم واهل انلاین نیستم می خواستم ببینم ارزش خرید به این صورت دارد تا هزینه کنم

Mafia: Definitive Edition
EA Sports FIFA 20
Shadow of the Tomb Raider
Assassin’s Creed Odyssey
Red Dead Redemption 2

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
سلام
دوستان می خواستم چندتا عنوان زیر به صرت هکی (ظریفیت1) بگیرم چون بیشتر افلاین بازی میکنم واهل انلاین نیستم می خواستم ببینم ارزش خرید به این صورت دارد تا هزینه کنم

Mafia: Definitive Edition
EA Sports FIFA 20
Shadow of the Tomb Raider
Assassin’s Creed Odyssey
Red Dead Redemption 2
سلام به نظر من تو الان کم کم بازی ای 35 باهات حساب کنن میشه 175 تومن و خیلی زیاده چون بعد باید بازی رو پاک کنی و پولت میسوزه ولی قانونی بگیر هم از آنلاین لذت ببر و اینکه قانونی رو دوباره میتونی بفروشیش حتی میتونی تو فروش سود هم بکنی اگرم نخوای سود کنی اون کانال ازت 20 بر هر بازی کارمزد میگیره و کلا میشه 80 تومن خیلی به صرفه تره بازم هرجور راحتی

• Like
Reactions: capitan milan

fafol94

کاربر سایت
Nov 26, 2017
5
سلام دوستان. مشکل کاهش سرعت دارم در حد 30 مگ یه بازی دارم دیتاشو میزنم سرعت پایین اومده مشکل از چیه؟ 6 ساعت زمان برد. (از نت هم دانلود نمیکنه خود فایل داره انتقال میده ).

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
سلام
من طبق آموزش های یوتیوب بیشتر کانال حالاگیم پیش رفتم من پروکسی رو وارد میکنم بعد تو internet connection میزنه failed
راهنمایی کنید لطفا?

navid-25

کاربر سایت
Aug 7, 2020
298
نام
نوید
سلام
من طبق آموزش های یوتیوب بیشتر کانال حالاگیم پیش رفتم من پروکسی رو وارد میکنم بعد تو internet connection میزنه failed
راهنمایی کنید لطفا?
نیازی نیست تست بگیری بعد از زدن پروکسی تائید کردی بیا بیرون

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
نیازی نیست تست بگیری بعد از زدن پروکسی تائید کردی بیا بیرون
بیرون که میام میرم بازی رو بزنم دان دان نمیشه انگار نت نمیرسه بهش ولی حالا گیم که زد تست گرفت همه چی اوکی بود

بخاطر فایروال ویندوز هست؟

navid-25

کاربر سایت
Aug 7, 2020
298
نام
نوید
بیرون که میام میرم بازی رو بزنم دان دان نمیشه انگار نت نمیرسه بهش ولی حالا گیم که زد تست گرفت همه چی اوکی بود

بخاطر فایروال ویندوز هست؟
رو ps4 یه بعضی مواقع واسه دانلود ارور میده باید یه چند بار ریست بزنی تا دوباره دانلود بشه

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
من الان میخوام اکانت هکی بگیرم و دوستان گفتن ممکنه تو انتقال دیتا لازم باشه (زمانی که دانلود قطع میشه) باید یک چند مگ بلز با کنسول دان کرد برای اک هکی یا ظرفیت 1 باید چیکار کرد خب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

navid-25

کاربر سایت
Aug 7, 2020
298
نام
نوید
من الان میخوام اکانت هکی بگیرم و دوستان گفتن ممکنه تو انتقال دیتا لازم باشه (زمانی که دانلود قطع میشه) باید یک چند مگ بلز با کنسول دان کرد برای اک هکی یا ظرفیت 1 باید چیکار کرد خب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ظرفیت 1 واسه انتقال دیتا یه روز وقت داری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر