سوالات و مشكلات در مورد دانگريد

MnavidM

کاربر سایت
Jul 23, 2007
14
من تست نكردم ببينم چي ميشه چون دوست ندارم به خاطر ماجراجويي PSP ام رو بريك كنم. شما اگه دوست داري خودت امتحان كن و بريك شدنش هم با خودت.

مگه اينقدر سخته كه ريكاور كني به 1.5 بعد فريمور رو دوباره بريزي؟
مدیر جان چرا دلخور میشی ، من که نمی خوام به این صورت دانگرید کنم. اصلا نیازی به دانگرید ندارم .

فقط خواستم جهت اطلاع بدونم ، اگه خدایی نکرده اشتباهی یه نسخه قدیمی رو نسخه جدید بزاریم چی میشه !!

ممنون از توجهت.

290200

کاربر سایت
Aug 15, 2007
8
سلام خوبین آقا من می خوام 3.11 خام دانگرید کنم همه قسمتاش گرفتم سی دی گرفت یکی از فایلا رو نمیتونم بگیرم
(اگر ورژن دستگاه شما پايين تر از 3.50 ميباشد فايل زير را دانلود كنيد:

http://dl.qj.net/PSP-Firmware-3.50-(North-America)-PSP/pg/12/fid/13840/catid/163
این فایل میخوام خواهشن یکی کمکم کنه من با این سرور مشکل دارم

290200

کاربر سایت
Aug 15, 2007
8
من میخوتم یک سرور دیگه معرفی کنید آخه من این تا 80% میگیرم اونم با تلفن 6 ساعت از نرم افزار download maneger estefade mikonam اما قطع میشه یک منبع دیگه برام معرفی کنید خواهش میکنم

Mysterio

کاربر سایت
Jul 1, 2007
28
احتیاج به کمک در دانگرید کردن ورژن 3.52

:((من پی اس پیمو از دوبی خریدم و با استفاده از اینترنت به ورژن 3.52 آپدیت کردم.حالا هیچ بازی کپی شده یا برنامه های که دانلود می کنم روی پی اس پی کار نمی کنند لطفا به من کمک کنید.

google

کاربر سایت
Jun 17, 2007
220
:((من پی اس پیمو از دوبی خریدم و با استفاده از اینترنت به ورژن 3.52 آپدیت کردم.حالا هیچ بازی کپی شده یا برنامه های که دانلود می کنم روی پی اس پی کار نمی کنند لطفا به من کمک کنید.
شما احتمالا به 3.52 خود شركت سوني تبديل كردي كه متاسفانه بازي كپي ر اجرا نميكنه

AGENT 68

کاربر سایت
Jul 3, 2007
56
اينم از آموزش universal PSP unbricker

PANDORA'S BATTERY
سلام به دوستان بالاخره بعد از كلي درخواست دوستان من امروز آموزش برنامه universal PSP unbricker تو سايت قرار دادم اميدوارم كه استفاده لازم رو ببريد.
كوچيك شما پناهي:love:

=====================================================​
اينم آموزش
PANDORA'S BATTERY
[FONT=Arial (Arabic)]=================
[/FONT][FONT=Arial (Arabic)]
موارد لازم براي برگردون​
[/FONT]psp[FONT=Arial (Arabic)] بريك شده به زندگي؟؟؟؟؟؟

1-اولين چيزي كه نياز داريم يك عدد باطري نو هست.
2-اين به عنوان يه قطعه يدكي هست چون باطري قبلي ديگه قادر به بوت كردن​
[/FONT]psp[FONT=Arial (Arabic)]نخواهد بود.
3-يك عدد مموري كه حداقل 256مگ باشه
4-و يك
[/FONT]psp[FONT=Arial (Arabic)] بريك شده كه از [/FONT]fw[FONT=Arial (Arabic)]1.5-[/FONT]3.52m33 -[FONT=Arial (Arabic)]--- يا [/FONT]fw[FONT=Arial (Arabic)] هاي [/FONT]oe

[FONT=Arial (Arabic)]
نكته{كرنال​
[/FONT]psp[FONT=Arial (Arabic)] بريك شده بايد 1.5 باشه}

==========================================================​

مراحل نصب برنامه:
1-​
[/FONT][FONT=Arial (Arabic)]در اين مرحله بايد [/FONT]psp[FONT=Arial (Arabic)] به كامپيوتر وصل كرده و مموري استيك رو در [/FONT]psp[FONT=Arial (Arabic)] قرار بديد.

[/FONT]
[FONT=Arial (Arabic)]
2-​
[/FONT][FONT=Arial (Arabic)]بعد مموري استيك رو فرمت كنيد.

3-​
[/FONT][FONT=Arial (Arabic)]ميتونيد از [/FONT]mspformat[FONT=Arial (Arabic)] براي فورمت منطقي مموري استفاده كنيد.

[/FONT]
[FONT=Arial (Arabic)]
4-​
[/FONT][FONT=Arial (Arabic)]مموري استيك رو برداريد و [/FONT]usb[FONT=Arial (Arabic)] رو جدا كنيد
.

[/FONT]
[FONT=Arial (Arabic)]
5-​
[/FONT][FONT=Arial (Arabic)]دوباره مموري استيك رو از طريق [/FONT]psp[FONT=Arial (Arabic)] به كامپيوتر وصل كنيد.

[/FONT]
[FONT=Arial (Arabic)]
6-​
[/FONT][FONT=Arial (Arabic)]به صورت دستي در مموري به ترتيب اين پوشه ها رو ايجاد كنيد.[/FONT]PSP/GAME[FONT=Arial (Arabic)]( به اختيار[/FONT]{PSP/GAME150}

[FONT=Arial (Arabic)]
7-​
[/FONT][FONT=Arial (Arabic)]پوشه هاي
[/FONT]battery[FONT=Arial (Arabic)] و [/FONT]installer[FONT=Arial (Arabic)] رو در پوشه[/FONT]GAME[FONT=Arial (Arabic)] كپي كنيد.

[/FONT]
[FONT=Arial (Arabic)]
8-​
[/FONT][FONT=Arial (Arabic)]فايل [/FONT]UPDATE.PBP1.5 [FONT=Arial (Arabic)]رو تو ريشه اصلي مموري كپي كنيد.

[/FONT]
[FONT=Arial (Arabic)]
9-​
[/FONT][FONT=Arial (Arabic)]دوباره مموري استيك رو برداريد و [/FONT]USB[FONT=Arial (Arabic)] رو قطع كنيد.

[/FONT]
[FONT=Arial (Arabic)]
10-​
[/FONT][FONT=Arial (Arabic)]در اين مرحله بايد [/FONT]firmware[FONT=Arial (Arabic)] رو از داخل [/FONT]PSP[FONT=Arial (Arabic)] اجرا كنيد.

[/FONT]
[FONT=Arial (Arabic)]
نكته: اين كار باعث ميشه كه فايلهاي مورد نياز به خوبي در مموري استيك ايجاد بشه.
11-​
[/FONT][FONT=Arial (Arabic)] دوباره مموري استيك رو از طريق [/FONT]PSP[FONT=Arial (Arabic)] به كامپيوتر وصل كنيد.

[/FONT]
[FONT=Arial (Arabic)]
12-​
[/FONT][FONT=Arial (Arabic)]فايلهاي
[/FONT]msipl[FONT=Arial (Arabic)] و [/FONT]msipl.bin[FONT=Arial (Arabic)] رو از طريق كامپيوتر اجرا كنيد تا فيلهاي [/FONT]IPL[FONT=Arial (Arabic)] رو تو مموري استيك بنويسه.

[/FONT]
[FONT=Arial (Arabic)]
13-​
[/FONT][FONT=Arial (Arabic)]دوباره مموري استيك رو برداريد و [/FONT]USB[FONT=Arial (Arabic)] رو قطع كنيد.

[/FONT]
[FONT=Arial (Arabic)]
14-​
[/FONT][FONT=Arial (Arabic)]از داخل [/FONT]PSP[FONT=Arial (Arabic)] فايل مربوط به باطري رو اجرا كنيد تا بوت شدن به وسيله باطري رو اصلاح كنه .

[/FONT]
[FONT=Arial (Arabic)]
تبريك، حالا شما ميتوانيد از باطري و مموري استيك جديد استفاده كنيد.

===============================​
[/FONT][FONT=Arial (Arabic)]============================

نحوه استفاده از خاصيت بالا:
1-​
[/FONT][FONT=Arial (Arabic)] مموري استيك رو در داخل [/FONT]PSP[FONT=Arial (Arabic)] قرار دهيد.

[/FONT]
[FONT=Arial (Arabic)]
2-​
[/FONT][FONT=Arial (Arabic)]كابل شار‍‍زر رو جدا كنيد و باطري جديد رو قرار بديد.

3-​
[/FONT][FONT=Arial (Arabic)]زماني كه [/FONT]PSP[FONT=Arial (Arabic)] رو بوت{ يا روشن } ميكنيد يك منو ظاهر ميشود و دستورات آن را دنبال كنيد.

===========================================================

تذكرات و محوديتها:
1-​
[/FONT][FONT=Arial (Arabic)]توجه داشته باشيد كه [/FONT]FW[FONT=Arial (Arabic)] كه در مموري استيك هست [/FONT]FW1.5[FONT=Arial (Arabic)] كامل نيست اما زير مجموعه ايي از اون هست از اينرو همه كاربرد از قبيل
[/FONT]flashers[FONT=Arial (Arabic)] {چراغ راهنما} و ريكاوري رو نداره.

[/FONT]
[FONT=Arial (Arabic)]
2-​
[/FONT][FONT=Arial (Arabic)] الان [/FONT]PSP[FONT=Arial (Arabic)] شما با تمام مموري استيكها سازگاري داره به غير از 32مگيها
.

[/FONT]
[FONT=Arial (Arabic)]
3-​
[/FONT][FONT=Arial (Arabic)]آيدي [/FONT]PSP[FONT=Arial (Arabic)] به طور كامل بازگردونده نشده بنابراينو به طور كلي نتونسته آيدي رو به طور صحيح برگردونه و احيا بشه.

[/FONT]
[FONT=Arial (Arabic)]
4-​
[/FONT][FONT=Arial (Arabic)]پيشنهاد ميشه كه قبل از دانگريد يه نسخه پشتيبان از فلش بگيريد.

5-​
[/FONT]There might be a BSOD at the end of the downgrade. This is normal[FONT=Arial (Arabic)],

[/FONT]and happens on the standard downgraders[FONT=Arial (Arabic)].
من نتونستم معني خاصي براش پيدا كنم ولي با دقت متوجه ميشيد كه چيز خاصي نيست.​
6-​
[/FONT][FONT=Arial (Arabic)]در اين دانگريد همه سخت افزارها شناخته شده هست{مرحله5}

7-​
[/FONT][FONT=Arial (Arabic)] تمام نيازهاي [/FONT]FW1.5 [FONT=Arial (Arabic)]رو برآورده ميكنه.

[/FONT]
[FONT=Arial (Arabic)]
تبريك​
[/FONT]PSP
[FONT=Arial (Arabic)][/FONT][FONT=Arial (Arabic)]شما به زندگي برگشت.

===========================================================​
نكاتي كه در زمان معني كردن به نظر خودم رسيد رو براتون ياداشت ميكنم:
1- در مورد اون قسمتي كه ميگه حالا كابل شارزر رو جدا كنيد من رو به اين فكر برد كه شايد از همون اول كار از شارزر استفاده ميشده بعدا بايد باطري جديد رو استفاده كنيد { البته اين نظر من بود شايدم از شارزر استفاده نميشده و از همون باطري قديمي استفاده ميشده}
2- در مورد اون قسمتي كه معنيشو به خودتون واگزار كردم فكر كنم منظورش اينه كه در خود مموري استيك يه دانگريدر هم به وجود آورده باشه البته شايد اين باشه{بازم نظر خودم بود}
3- من برنامه رو كه از سايت​
[/FONT]PSP-HACK[FONT=Arial (Arabic)] دانلود كردم و بازش كردم فايل آپديت 1.5 رو نديدم {شايد براي من مشگل داشته و يا اينكه منظور همون آپديت 1.5 هست كه آقا مهدي زحمتشو كشيده و تو قسمت دانگريدها قرار داده باشه}

موفق باشيد به اميد اينكه اونايي كه
[/FONT]PSP[FONT=Arial (Arabic)] شون بريك شده بود با اين روش درست بشه.
{اينم بگم كه من اينن خود آموزش رو معني كردم و چيزي از خودم اضافه نكردم ولي اميدوارم همين كه من معني كردم كارتون رو راه بندازه و بچه هاي سايت رو از نتيجه اين كار با خبر كنيد}
==========================================
با تشكر
كوچيك شما مهدي پناهي

[/FONT][FONT=Arial (Arabic)][/FONT]
ببخشید اما آموزش شما به هیچ وجه قابل استفاده نیست و معلومه خودتون تست نکردید و فقط توضیحات readme را ترجمه کردید.
مثلا مرحله 3 و 12 رو که دقیقا دو مرحله اصلی است رو غیر ممکنه کسی بتونه انجام بده و اگر این دو مرحله دقیق و کامل انجام نشه یعنی هیچی.
خودتون می تونید تست کنید .
با تشکر
و یه مطلب دیگه این که لطفا اگر مقاله می نویسید اول خودتون تست کنید.

google

کاربر سایت
Jun 17, 2007
220
ببخشید اما آموزش شما به هیچ وجه قابل استفاده نیست و معلومه خودتون تست نکردید و فقط توضیحات readme را ترجمه کردید.
مثلا مرحله 3 و 12 رو که دقیقا دو مرحله اصلی است رو غیر ممکنه کسی بتونه انجام بده و اگر این دو مرحله دقیق و کامل انجام نشه یعنی هیچی.
خودتون می تونید تست کنید .
با تشکر
و یه مطلب دیگه این که لطفا اگر مقاله می نویسید اول خودتون تست کنید.
با سلام
دوست عزيز اين تاپيك جاي بحث نيست
دوست عزيزمون مهدي جان اين تاپيك رو فقط براي مقالات آموزشي ايجاد كرده نه بحث
بعدشم من گفتم كه readme رو فقط معني كردم همين اونم به درخواست يكي از دوستان {شما مطمئن باش كه اگر يه psp بريك شده به دست مهدي جان يا اساتيد ديگه هم برسه درست ميكنن و من خودم ادعا اين كار رو ندارم چون علاقه ايي هم ندارم }
2- من در آخر هم اشاره كردم كه چند تا نكته برام عجيب بود كه دقيقا همونهايي كه فقط در عمل متوجه ميشي.سعي ميكنم يه psp بريك شده پيدا كنم و اين روش رو ياد بگيرم و تو سايت قرارش بدم.
در آخر هم از مهدي جان براي اين تاپيك تشكر ميكنم.:love::love:
قربانت پناهي:love:

آخرین ویرایش:

google

کاربر سایت
Jun 17, 2007
220
سلام
من حالا كه اينطور شد دنبال ي psp بريك شده ميگردم تا بتونم اين روش رو با تمام قلقاش تو سايت توضيح بدم.
قربانت پناهي:love:

momkhbpsp

کاربر سایت
Mar 30, 2007
231
نام
مرتضی
Agent 68
شما اگه خیلی ادعات و اینکار رو انجام دادی یه آموزش کامل بذار و انقدر نگو این آموزش غلط
هستش شما یه جوری صحبت میکنی انگار خودت این روش رو درست کردی.

راستی با این روش میشه پی اس پی هایی که کامل بریک شدن رو بر گردوند یا هنوز احتیاج به مودچیپ هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر