سوالات و مشكلات در مورد دانگريد

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
مهدی جان psp من دستم رسید کنار سریال نامبر زده p که میشه 3.11 خودم میتونم دانگرید کنم؟
یه برنامه تو سایت psp hack هست به اسم دانگرید آپگرید با اون راحت میشه دانگرید کرد؟

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
مهدی جان psp من دستم رسید کنار سریال نامبر زده p که میشه 3.11 خودم میتونم دانگرید کنم؟
یه برنامه تو سایت psp hack هست به اسم دانگرید آپگرید با اون راحت میشه دانگرید کرد؟
شما بايد UMD بازي Lumines رو داشته باشي تا دانگريد بتوني بكني.
بهتره ببري بيرون تا اين كار رو برات انجام بدن.

مرسی از جوابتون الان چند سوال پیش میاد که اگه کامل جواب بدین واقعا ممنون می شم
1 ورژن 3.11 رو چجوری به 1.5 تبدیل کنم تا بعد به 3.40 یا 3.52 تبدیل کنم
2 umd رو از کجا می تونم بگیرم شما شماره ای یا آدرسی دارید که حتما داشته باشه
3 استفاده از این umd در چه مرحله ای از کاره چون در لینکی که گذاشته بودید توضیح نداده بود
واقعا ممنونم
شما بايد به 3.50 آپگريد كني بعد با دانگريدي كه براي 3.50 هست اونو به 1.5 دانگريد كني.
لينك دانگريد و فايل هاي مورد نياز هم در اين پست هست. بعد از اينكه دانلود كردي باز كن توضيحات به صورت انگليسي هست اونو بخون متوجه ميشي.

در مورد UMD هم خبر ندارم كجا داره.

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
شما بايد UMD بازي Lumines رو داشته باشي تا دانگريد بتوني بكني.
بهتره ببري بيرون تا اين كار رو برات انجام بدن.

شما بايد به 3.50 آپگريد كني بعد با دانگريدي كه براي 3.50 هست اونو به 1.5 دانگريد كني.
لينك دانگريد و فايل هاي مورد نياز هم در اين پست هست. بعد از اينكه دانلود كردي باز كن توضيحات به صورت انگليسي هست اونو بخون متوجه ميشي.

در مورد UMD هم خبر ندارم كجا داره.
اگه الان به 3.50 آپگرید کنم مشکلی پیش نمیاد برای کپی خور کردن؟میشه یه سایت بدی که فریمور 3.50 رو داشته باشه این لینکه خرابه http://www.psp-hacks.com/file/1164

ببرم بیرون چقدر میگیرن کپی خور کنن؟

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
اگه الان به 3.50 آپگرید کنم مشکلی پیش نمیاد برای کپی خور کردن؟میشه یه سایت بدی که فریمور 3.50 رو داشته باشه این لینکه خرابه http://www.psp-hacks.com/file/1164

ببرم بیرون چقدر میگیرن کپی خور کنن؟
اين لينك آپگريد به 3.50 :
http://dl.qj.net/PSP-Firmware-3.50-(North-America)-PSP/pg/12/fid/13840/catid/163

دانگريدي كه وجود داره براي 3.50 هست بنابراين بايد به 3.50 آپگريد بشه حال اچه الان آپگريد كني چه اون موقع كه ميخواي دانگريد كني.

البته باز ميل خودته اگه دوست داشتي آپديت كن. در ضمن حين آپديت كردن هم مراقب باش كه نزني بريك كني دستگاه رو.

قيمت هم راستش نميشه گفت چون بسته به انصاف طرف داره ولي حدود 10 تومن فكر كنم باشه.

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
ممنون مهدی جان
من این 3.50 رو دانلود کردم اگه تو بازیسنتر آموزش آپدیت فریمور جدید رو گذاشتی لطفا لینکشو بده
چقدر احتمال داره که هنگام آپگیرید به 3.50 بریک بشه؟چیکار کنم 100درصد مطمعن باشم بریک نشه؟
شما جایی رو سراغ داری که با قیمت 10 تومن کپی خور کنه بریک هم نشه؟
آخه وست گیم میگه 40 تومن میگیرم تازه درصد سوخت psp هم داره:((

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
ممنون مهدی جان
من این 3.50 رو دانلود کردم اگه تو بازیسنتر آموزش آپدیت فریمور جدید رو گذاشتی لطفا لینکشو بده
چقدر احتمال داره که هنگام آپگیرید به 3.50 بریک بشه؟چیکار کنم 100درصد مطمعن باشم بریک نشه؟
شما جایی رو سراغ داری که با قیمت 10 تومن کپی خور کنه بریک هم نشه؟
آخه وست گیم میگه 40 تومن میگیرم تازه درصد سوخت psp هم داره:((
راستش جايي رو سراغ ندارم. 40 تومن هم خيلي بي انصافي هست.
به جاهاي ديگه هم ميخواي زنگ بزن مثل يگانه و شادي و پايتخت و ...

براي آپديت هم فايلي كه دانلود كردي رو از حالت فشرده خارج كن و فايل UPDATE.PBP در اين فولدر كپيش كن:
ms:0\PSP\GAME\UPDATE

اگه فولدر ها وجود نداشت خودت بساز.

بعد هم به قسمت Game سپس Memory Stick برو و اجراش كن.

MnavidM

کاربر سایت
Jul 23, 2007
14
اگر psp من الآن ورژنش 3.3OE-A باشه ، بعد اشتباهی اون رو با فایل 3.1 OE بخوام آپگرید کنم، چی میشه ؟ اصلا میشه ؟ چه اتفاقی میفته ؟

منظورم اینکه اگه از فایل آپگریدی کمتر از وژن فعلی استفاده کنیم ، چه اتفاقی برای psp میفته ؟ دانگرید میشه ؟ کار نمی کنه ؟ چی میشه ؟

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
بچه ها یه هشدار خیلی خیلی مهم اگه دوست دارید PSP تون Full Brick نشه زبان PSP تون رو موقع دان گرید از 3.52M33 به 1.50 رئی چینی یا کره ای نباشه چون 1.50 این زبان ها رو نداره با یه Full Brick مواجه میشید !.

Aliaslani

کاربر سایت
Aug 5, 2007
14
لینک فایل دانگرید 3.50 به 1.5 رو می خواستم و اینکه اصلا لازم هست برای تبدیل به 3.52 و یا غیره 3.11 رو به 3.50 تدیل کرد و بعد به 1.5 دانگرید کنیم یا خیر اگه مراحل رو هم بگید متشکر می شم

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
اگر psp من الآن ورژنش 3.3OE-A باشه ، بعد اشتباهی اون رو با فایل 3.1 OE بخوام آپگرید کنم، چی میشه ؟ اصلا میشه ؟ چه اتفاقی میفته ؟

منظورم اینکه اگه از فایل آپگریدی کمتر از وژن فعلی استفاده کنیم ، چه اتفاقی برای psp میفته ؟ دانگرید میشه ؟ کار نمی کنه ؟ چی میشه ؟

نه خير نميشه اگه 3.30OE باشي بياي 3.10OE رو اجرا كني، اول اگه ميخواي به ورژن پايين تر تبديل كني بايد به 1.5 دانگريد كني، بعد به ورژني كه ميخواي تبديل كني.

لینک فایل دانگرید 3.50 به 1.5 رو می خواستم و اینکه اصلا لازم هست برای تبدیل به 3.52 و یا غیره 3.11 رو به 3.50 تدیل کرد و بعد به 1.5 دانگرید کنیم یا خیر اگه مراحل رو هم بگید متشکر می شم
ببين وقتي دانگريد براي 3.50 فقط هست خوب بايد به 3.50 اپگريد كني و بعد با دانگريدي كه براي 3.50 هست اونو دانگريد كني. مگه غير از اينم راهي هست؟

لينك دانگريدر 3.50

آخرین ویرایش:

MnavidM

کاربر سایت
Jul 23, 2007
14
نه خير نميشه اگه 3.30OE باشي بياي 3.10OE رو اجرا كني، اول اگه ميخواي به ورژن پايين تر تبديل كني بايد به 1.5 دانگريد كني، بعد به ورژني كه ميخواي تبديل كني.

ببين وقتي دانگريد براي 3.50 فقط هست خوب بايد به 3.50 اپگريد كني و بعد با دانگريدي كه براي 3.50 هست اونو دانگريد كني. مگه غير از اينم راهي هست؟

لينك دانگريدر 3.50
نه ببین ، اگر این کار رو انجام بدم ، بعد توی محیط XMB بخوام اون فایل رو اجرا کنم ، چی میشه ؟

اجرا میشه ؟ یا نه ؟ اگه اجرا بشه موجب برک شدن میشه ؟

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
نه ببین ، اگر این کار رو انجام بدم ، بعد توی محیط XMB بخوام اون فایل رو اجرا کنم ، چی میشه ؟

اجرا میشه ؟ یا نه ؟ اگه اجرا بشه موجب برک شدن میشه ؟
من تست نكردم ببينم چي ميشه چون دوست ندارم به خاطر ماجراجويي PSP ام رو بريك كنم. شما اگه دوست داري خودت امتحان كن و بريك شدنش هم با خودت.

مگه اينقدر سخته كه ريكاور كني به 1.5 بعد فريمور رو دوباره بريزي؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر