سوالات و مشكلات در مورد دانگريد

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام دوستان میخواستم بدونم من psp با هر ورژن فریموری بخرم میتونم کپی خورش کنم؟
فريمورش بايد 3.50 به پايين باشه.

شرمنده مهدي جون:blushing:
آخه من از كجا بگيرم:((:((:confused::((:((:((:((:mad:
راستش نميدونم ديگه، اونجا اگه جايي هست كه كپي خور ميكنن ببر پيششون. اگرم نيست چاره اي نداري بايد UMِD رو بخري اگه ميخواي دانگريد كني، اتفاقا الان براي تو بهتره چون اگه اينجا بودي طرف براي اين UMD پول خون باباشو ازت مي گرفت. ولي اونجا ميتوني به قيمت واقعيش بري.

يا اينكه PSP ات رو پست كني ايران يكي از اقوامت ببره برات كپي خورش كنه.:)

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
الان بنظرت کشوری مثل مکه psp هایی که داره بیشتر با چه فریموریه؟اگهpsp که بگیرم فریمورش 3.50 به بالا باشه نمیتونم فریمورش رو به 3.50 و پایینتر تبدیل کنم؟
راستش اصلا نميشه حدس زد فريمور PSP هاي مكه چي هست.

ولي از روي Pack قبل از خريد ميشه فهميد فريمورش چي هست. شما به طرفي كه ميخواد بخره بگو كه روي بسته رو نگاه كنه.

شما اين تاپيك رو بخون حتما جواب سوالتو ميگيري كه كجا رو نگاه كني تا بفهمي فريمور چي هست.
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=3522

يه چيز ديگه اگه شما ميخواي خودت اين دستگاه رو كپي خور كني پس بهتره فريمورش 2.8 به پايين باشه ولي اگه ميخواي ببري بيرون برات اين كار رو برات بكنه ديگه زياد مهم نيست چي باشه فقط زير 3.5 باشه.

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
راستش اصلا نميشه حدس زد فريمور PSP هاي مكه چي هست.

ولي از روي Pack قبل از خريد ميشه فهميد فريمورش چي هست. شما به طرفي كه ميخواد بخره بگو كه روي بسته رو نگاه كنه.

شما اين تاپيك رو بخون حتما جواب سوالتو ميگيري كه كجا رو نگاه كني تا بفهمي فريمور چي هست.
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=3522

يه چيز ديگه اگه شما ميخواي خودت اين دستگاه رو كپي خور كني پس بهتره فريمورش 2.8 به پايين باشه ولي اگه ميخواي ببري بيرون برات اين كار رو برات بكنه ديگه زياد مهم نيست چي باشه فقط زير 3.5 باشه.
ممنون بابت کمکی که کردید فقط سوالاتی برام پیش اومده الان بالاترین فریموری که اومده چیه و فریمور 3.50 با چه حروفی مشخص میشه و سونی الان تمام psp هایی که میسازه با فریمور بالای
3.50 عرضه میکنه ؟اگه به احتمالی psp که خریدم فریمورش بالای 3.50 باشه تو تهران کسی با فریمور پایینتر تعویض میکنه؟احتمالش هست که فریمور های بالاتر هم دانگرید بشه در آینده؟

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
ممنون بابت کمکی که کردید فقط سوالاتی برام پیش اومده الان بالاترین فریموری که اومده چیه و فریمور 3.50 با چه حروفی مشخص میشه و سونی الان تمام psp هایی که میسازه با فریمور بالای
3.50 عرضه میکنه ؟اگه به احتمالی psp که خریدم فریمورش بالای 3.50 باشه تو تهران کسی با فریمور پایینتر تعویض میکنه؟احتمالش هست که فریمور های بالاتر هم دانگرید بشه در آینده؟
PSP هايي كه همين الان فرضا دارن ساخته ميشن و عرضه ميشن مطمئنا از جديدترين فريمور يعني 3.52 استفاده ميكنند.

در مورد اينكه چه حرفي 3.50 ميشه بايد بگردم برات پيدا كنم.

ولي اينو بدون كه حرف P يعني 3.03 و بنابراين اگه A تا P باشه كه مشكلي نيست. بقيشم الان يه سرچ ميكنم اگه گير آوردم ميگم بهت.

millad

کاربر سایت
Mar 24, 2007
105
نام
millad
راستش نميدونم ديگه، اونجا اگه جايي هست كه كپي خور ميكنن ببر پيششون. اگرم نيست چاره اي نداري بايد UMِD رو بخري اگه ميخواي دانگريد كني، اتفاقا الان براي تو بهتره چون اگه اينجا بودي طرف براي اين UMD پول خون باباشو ازت مي گرفت:laughing:. ولي اونجا ميتوني به قيمت واقعيش بري.

يا اينكه PSP ات رو پست كني ايران يكي از اقوامت ببره برات كپي خورش كنه.:)

آره حق با شماست;)ميرم ميگيرم;) مهدي جان شما خودت اين راه رو تست كردي؟چون به چيني گفتم برام انجام بده ترسيد و گفت خيلي طولاني و خطرناكه:( اثره منفعي داد:mad::(

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
سلام
اونجور که تو سایت www.psp-hacks.com دیدم فاصله ی زیادی از ریلیز فریمور 3.50 تا هک شدن فریمور 3.50 نبود به نظرت احتمال داره در آینده فریمور 3.52 هک بشه؟هکرها در حال حاظر بر روی فریمور 3.52 برای هک کردن کار میکنن؟

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام
اونجور که تو سایت www.psp-hacks.com دیدم فاصله ی زیادی از ریلیز فریمور 3.50 تا هک شدن فریمور 3.50 نبود به نظرت احتمال داره در آینده فریمور 3.52 هک بشه؟هکرها در حال حاظر بر روی فریمور 3.52 برای هک کردن کار میکنن؟
راستش نميشه دقيق گفت، ممكنه 2 روز ديگه بياد ممكنه هم 4 ماه ديگه بياد.

در مورد اينكه روي 3.52 كار ميكنن يا نه جايي اعلام نشده. ممكنه بعد از اومدن PSP Slim دانگريد بياد كه هم PSP Slim دار ها بتونن استفاده كن و هم كسايي كه بالاي 3.50 هستن.

Aliaslani

کاربر سایت
Aug 5, 2007
14
با سلام من یک umd Lumines می خواهم چجوری می تونم تهیه کنم

من یک تازه کارم اگه بخواهم psp با ورژن 3.11 را ک÷ی خور کنم چه کار باید بکنم ممنون می شم اگه راهنماییم کنید

Last edited by a moderator:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
با سلام من یک umd Lumines می خواهم چجوری می تونم تهیه کنم

من یک تازه کارم اگه بخواهم psp با ورژن 3.11 را ک÷ی خور کنم چه کار باید بکنم ممنون می شم اگه راهنماییم کنید
پيشنهاد ميكنم به جاهايي كه دانگريد ميكنن مراجعه كني.
شما بايد UMD داشته باشي كه اگرم بخواي بخري فكر كنم الان قيمتا رو الكي بردن بالا.

بهترين راه همونه كه ببري جايي برات دانگريد كنن.

Aliaslani

کاربر سایت
Aug 5, 2007
14
من دوست دارم یاد بگیرم اگه می شه هم قیمت umd برام در بیارید هم نحوشو به من یاد بدید واقعا ممنون می شم
ورزن دستگاهم 3.11 هست

آخرین ویرایش:

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
من دوست دارم یاد بگیرم اگه می شه هم قیمت umd برام در بیارید هم نحوشو به من یاد بدید واقعا ممنون می شم
ورزن دستگاهم 3.11 هست
UMD رو فکر نکنم کمتر از 80 تومن بدن . حالا بازم میخوای یاد بگیری:)
اگه دوست داری یاد بگیری اینجا رو بخون ولی مسئولیت عواقب کار با خودت هست

Aliaslani

کاربر سایت
Aug 5, 2007
14
مرسی از جوابتون الان چند سوال پیش میاد که اگه کامل جواب بدین واقعا ممنون می شم
1 ورژن 3.11 رو چجوری به 1.5 تبدیل کنم تا بعد به 3.40 یا 3.52 تبدیل کنم
2 umd رو از کجا می تونم بگیرم شما شماره ای یا آدرسی دارید که حتما داشته باشه
3 استفاده از این umd در چه مرحله ای از کاره چون در لینکی که گذاشته بودید توضیح نداده بود
واقعا ممنونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر