سوالات متداول و مهم قبل از خرید Wii (پست اول حتما خوانده شود)

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
ریجن برای منطقه ی جغرافیایی هست ولی تو مدل های مختلف وسایل جانبی مختلف هست.
بازم نمیشه گفت مدل !!!!! من گفتم مدله ؟!؟!؟!
مدل مثل jasper و falcon تو xbox هست ... اینی که میگی فقط برای وسایل جانبی هست که تو ایران باز هم میتونند از روش بردارند ... دستگاه که کمتر داغ نمیکنه که بگی تو مدل مشکی کمتر داغ میکنه ...
180px-No-spam.svg.png

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
بازم نمیشه گفت مدل !!!!! من گفتم مدله ؟!؟!؟!
مدل مثل jasper و falcon تو xbox هست ... اینی که میگی فقط برای وسایل جانبی هست که تو ایران باز هم میتونند از روش بردارند ... دستگاه که کمتر داغ نمیکنه که بگی تو مدل مشکی کمتر داغ میکنه ...
180px-No-spam.svg.png
اولا مدل های X360 آرکید و الیت و ... هستن. که مثلا آرکید هارد نداره ولی الیت داره.
ثانیا کی گفتی جسپر یا فالکون مدله؟؟ جسپر اسم مادربورد Xbox هست.
حداقل تو همین فروم بازیسنتر یه تحقیق در مورد مدل های ایکس باکس می کردین بعد نظر می دادین!
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=2786

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
اولا مدل های X360 آرکید و الیت و ... هستن. که مثلا آرکید هارد نداره ولی الیت داره.
ثانیا کی گفتی جسپر یا فالکون مدله؟؟ جسپر اسم مادربورد Xbox هست.
حداقل تو همین فروم بازیسنتر یه تحقیق در مورد مدل های ایکس باکس می کردین بعد نظر می دادین!
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=2786

باشه هر چی تو میگی !
دیگه حوصله بحث در مورد مدل رو ندارم ( انقدر بیکار نیستم که بیام به تو ثابت کنم .)
من برداشتم از مدل اینه . یه بار دیگه پستم رو بخونی میفهمی که من نظرم رو گفتم . من بیشتر حرفم این بود که من نگفتم رجین مدله ! شما برداشتت یه چیز دیگست مهم نیست !

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
بابا شما دو تا چرا همش سروکله همدیگه میزنین؟این چیزا ارزش جنگ و دعوا نداره به خدا

به قرآن من هم همین رو میگم ! هر چی مینوسم یه اشکالی میگیره !!! ( اشکالای بنی اسرائیلی که اصلا ارزش خوندن نداره )
واقعا حق با تو و من هم این رو قبول دارم که نباید سر یه مدل انقدر گیر داد ...

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
هممم ! اطلاعات غلط به این نمیگند که که نام رجین ها رو تو سوال مدل بگی
به نظر من اطلاعات غلط تو این بخش اطلاعاتی هست که به جز خود کاربر به کسی سودی نمیرسونه و کاربر برای سوددهی از دروغ هایی استفاده میکنه . ( خودتون که واردید ! حداقل 2 بار که به همین دلیل بن شدید !! ) اگر کسی تو سوال مدل ، رجین ها رو بگه دلیل به اطلاعات غلط دادن نیست ...
شما هم اگر دیدید اطلاعات غلط داره گفته میشه میتونید گزارش کنید ! همونطوری که ما اطلاعات غلط شما رو گزارش و با شما برخورد شد ...
لطفا با کمی تدبیر پست بفرستید !

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
رفقا،هر دوی شما اینجا دارید به بچه ها کمک میکنید اجرتون با اما حسین!ولی اینجوری هم درست نیست بابا.هر چی من و شما میدونیم از خوندن اطلاعات تو اینترنته،مثلا من تو سایت wiihacks عضوم و اونجا هم سوال میپرسم ولی این باعث غرور که نمیشه.
حالا برای رفتن به یه موصوع دیگه:یکی بیاد این مشکل دستگاه منو حل کنه که با hardmod بودن بازی های جدید رو از توی disc channel اجرا نمیکنه.

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
رفقا،هر دوی شما اینجا دارید به بچه ها کمک میکنید اجرتون با اما حسین!ولی اینجوری هم درست نیست بابا.هر چی من و شما میدونیم از خوندن اطلاعات تو اینترنته،مثلا من تو سایت wiihacks عضوم و اونجا هم سوال میپرسم ولی این باعث غرور که نمیشه.
حالا برای رفتن به یه
باور کن غرور نیست . شما هم باشی هی یه نفر بیاد الکی بپیچه به سر و پات عصبانیت میکنه و مجبور به کار هایی میکنه که اصلا تو محیط اینترنت نباید انجام داد ...

یکی بیاد این مشکل دستگاه منو حل کنه که با hardmod بودن بازی های جدید رو از توی disc channel اجرا نمیکنه.
بازی ها رو قبلا هم اجرا کرده بودی ؟
با Neo Gamma میتونی اجرا کنی ؟
wii ت سخت افزاری هست ؟ یا با cisocorp ...

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
باور کن غرور نيست . شما هم باشي هي يه نفر بياد الکي بپيچه به سر و پات عصبانيت ميکنه و مجبور به کار هايي ميکنه که اصلا تو محيط اينترنت نبايد انجام داد ...
اگه شما با تدبير پست دادي چرا من گفتم اطلاعاتت غلطه عصباني شدي؟!!
يکي بياد اين مشکل دستگاه منو حل کنه که با hardmod بودن بازي هاي جديد رو از توي disc channel اجرا نميکنه.
جديدا کنسولت رو تغيير ريجن ندادي؟؟

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
اگه شما با تدبير پست دادي چرا من گفتم اطلاعاتت غلطه عصباني شدي؟!!
همینه دیگه میگم با تدبیر پست بده ! آخه چه ربطی داشت ؟!؟
بسه دیگه ... من قدیم رو میگم که با 2 تا نام کاربری میومدی و قبل تر از اون ! الان رو که نمیگم ... این که تو میگی اطلاعاتم غلطه که برام خنده داره ! چون هر کی پستها رو ببینه درک میکنه که انواع رجین رو توی مدل گفتن اصلا چیز خاصی نیست ...
میدونم تا قیامت هم شده تو جواب میدی ولی من دیگه جوابت رو نمیدم و بهتر هست تو هم تمومش کنی تا بیشتر از این ادامه پیدا نکنه .

آخرین ویرایش:

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
سلام.
این wii هایی که الان تو بازار هست رجیون uc و قیمتش 300 هست سخت افزاری هست یا نرم افزاری؟
کدومش رو بخرم بهتره؟
نرم افزاری .
اگر نمیخوای به کل روش تغییرات بدی سخت افزاری ولی اگر میخوای خودت آپدیتش کنی نرم افزاری .
نرم افزاری بخری و آپدیتش کنی از سخت افزاری هم بهتر کار میکنه .

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام.
این wii هایی که الان تو بازار هست رجیون uc و قیمتش 300 هست سخت افزاری هست یا نرم افزاری؟
کدومش رو بخرم بهتره؟
سلام.
کسی نمی تونه تعیین کنه اونا سخت افزاری هست یا نرم افزاری چون با نرم افزار هم دیسک چنل رو میشه فعال کرد. باید یه دسته گیم کیوب داشته باشی تا بفهمی واقعا مودچیپ داره یا نه. من وی 300 تومنی مودچیپ دار هم همین چند وقت پیش برام آوردن.

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
من فردا میخوام برم بازار و wii بخرم. (از مشهد)
طبق گفته فروشنده wii رجیون uc هست.
موقع خرید به چه چیزی توجه کنم؟
توی پک چه چیزهایی داره؟
اگه میشه یکی از شما دوستان شماره تلفنش رو بده تا من اگه به مشکلی بر خوردم بتونم ازتون راهنمایی بگیرم.
در ضمن چندتا بازی هم معرفی کنین که بخرم.(خیلی خشن یا مورد دار نباشه چون واسه بچه میخوام)
قیمت remote بدون نانچاک چنده؟ و اینکه برای بازیهای دو نفره فقط خرید یک remote اضافی کافی هست؟
ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر