سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
لکه که ن یه نقطه مشکیه فقط موقع دوربین میاد:|یعنی ندم درست کنن؟شامله گارانتی میشه؟بعد از اینکه افتاد خوب شد!!!!!!!!!!!1
دوربین رو که باز می کنی رو یه دیوار سفید نگه میداری یه نقطه سیاهه دیگه؟ مال من افتاد درست شد

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
آخه فقط موقع دوربین میاد پیکس سوخته نی؟؟؟؟!!!!!!!!
آخه گوشی 2 ماه باید این جوری شه :(( شامل گارانتی میشه؟؟؟؟
همچنین این دوست عزیز گفت ز یک کاغذ سفد یک کلا یک چیز شفاف سفید عکس بگیر اگر نقطه های سیاه توش باشه پیکسلش سوخته.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
همچنین این دوست عزیز گفت ز یک کاغذ سفد یک کلا یک چیز شفاف سفید عکس بگیر اگر نقطه های سیاه توش باشه پیکسلش سوخته.
چون فقط موقع دوربین میاد پیکسل سوختگی نیست، همون گرد و خاکه که ایشالله زودتر از جاش تکون میخوره

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
دوستان من تازه گلکسی s4 i9500 خریدم
میخوام بدونم این بازی های hd دیتا دار رو من هر کاری میکنم از تو حافضه جانبی نمیشه اجرا کرد حتما باید بریزم دیتا بازی رو تو خوده حافضه گوشی ؟راهی هست بشه
من یه جاهایی خوندم گوشی رو روت کنی درست میشه یعد میخوام بدونم این روت چی هست فایده ها و زیان هاشو اگه بگید ممنون میشم؟

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
دوستان من تازه گلکسی s4 i9500 خریدم
میخوام بدونم این بازی های hd دیتا دار رو من هر کاری میکنم از تو حافضه جانبی نمیشه اجرا کرد حتما باید بریزم دیتا بازی رو تو خوده حافضه گوشی ؟راهی هست بشه
من یه جاهایی خوندم گوشی رو روت کنی درست میشه یعد میخوام بدونم این روت چی هست فایده ها و زیان هاشو اگه بگید ممنون میشم؟

شما نمیتونید از حافظه جانبی استفاده کنید برای بازیهای hd!اگه میخواین از حافظه جانبی استفاده کنید باید گوشی رو روت کنید!ضررش از بین رفتن گارانتی هست که اونم اگه نیاز به گارانتی داشتی راحت میتونی unroot کنید!دیگه بجز فایده و امکانات ضرری نداره!:d

Sent from my Xperia SP using Tapatalk

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
آقا من چند وقت پيش Solid explorer ريختم خيلي هم عالي بود و خوب كار ميكرد . اما چند روز پيش يك فايل word و pdf ريختم بعد از اون هر وقت ميرم تو solid explorer يك error ميده و خودكار مياد بيرون ؟! به نظرتون دوباره نصب كنم درست ميشه ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر