سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
سلام دوستان، من یه فیلم ریختم تو گوشیم، که زیرنویس داشت، ( جومونگه :d :x )
ولی توی تصویر زیر که توی کامپیوتر گرفته شده، زیرنویس یخورده که چه عرض کنم کاملا زیر تصویر هست، و این توی گوشی بد دیده میشه، اصلا نمیشه خوند بیشترش پایین صفحه میافته و دیده نمیشه
هر چی هم ور رفتم نشد، از اونجایی هم که زیرنویس واسه خود خود فیلم هست، یعنی از قبل ریختن توش، نمیشه از منوی زیرنویس خود گوشی مکان رو دستگاری کرد.

شما راه حلی دارید، لطفا هر چی به فکر مبارک میرسه بگید
با تشکر.

47919562592675528774.png

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,004
نام
اسماعیل
دوستان مگه رم xperia sp 1gb نیست؟؟؟؟من با برنامه antutu چک کردم زده بود 766mb!!!!!!راسته یا دروغ؟؟؟!!!

Sent from my C5303 using Tapatalk

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
سلام دوستان، من یه فیلم ریختم تو گوشیم، که زیرنویس داشت، ( جومونگه :d :x )
ولی توی تصویر زیر که توی کامپیوتر گرفته شده، زیرنویس یخورده که چه عرض کنم کاملا زیر تصویر هست، و این توی گوشی بد دیده میشه، اصلا نمیشه خوند بیشترش پایین صفحه میافته و دیده نمیشه
هر چی هم ور رفتم نشد، از اونجایی هم که زیرنویس واسه خود خود فیلم هست، یعنی از قبل ریختن توش، نمیشه از منوی زیرنویس خود گوشی مکان رو دستگاری کرد.

شما راه حلی دارید، لطفا هر چی به فکر مبارک میرسه بگید
با تشکر.

47919562592675528774.png

الان داری جومونگ نگاه میکنی؟؟:|:d
متاسفانه هیچ راهی نیست:|

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
نه برای چهارمین باره :d
امکان نداره باید یه راهی باشه !!

Send from my XperiaTipo(dual) using Tapatalk4

شما با Km فایلو باز کن همین طوری یه زیرنویس بنداز.
1-اگه این زیرنویس کلا محو شد یه زیرنویس دیگه اومد راه داره.
2-ولی اگه روی همین نمایش داده شد هیچ راهی نداره.

1-به این نوع زیرنویس ها Soft core میگن.
2-به این نوع زیرنویس ها Hard core میگن که کلا به تصویر چسبیده و راهی نداره.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
دوستان من قبلا ایفون داشتم ی هدفون سنهایزرم داشتم که رو اون کار میکرد.الان z1 گرفتم اما وقتی وصلش میکنم نمیخونه انگار نمیشناسه.چیکا کنم؟

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
کسی نیست جواب بده؟؟!!

خود اندروید ورداشته . من وان دارم باید رم ام 2 باشه ولی 1.7 هست .

کاستوم رام سیانوژن 4.2.2 برای xperia sp اومده؟!توصیه میکنید؟

فکر نکنم اینجا کسی گوشی شمارو داشته باشه . تو سایت های خارجی یا ایرانی تو فروم ها ببین بقیه کاربر ها چه کامنت های درباره رام دادن .

....
رام 4.3 رسمی هم واسه وان اومد :)
دست دوستم الجی جی 2 رو دیدم . بگم عالی بود . پردازنده عالی رم خوب همچی خوب فقط قاب پشتش خیلی کثیف میشه و حتما باید واسش قاب بگیرین . نست به قیمت بهترین گوشی الان الجی جی 2 هست

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,004
نام
اسماعیل
خود اندروید ورداشته . من وان دارم باید رم ام 2 باشه ولی 1.7 هست .

فکر نکنم اینجا کسی گوشی شمارو داشته باشه . تو سایت های خارجی یا ایرانی تو فروم ها ببین بقیه کاربر ها چه کامنت های درباره رام دادن .

....
رام 4.3 رسمی هم واسه وان اومد :)
دست دوستم الجی جی 2 رو دیدم . بگم عالی بود . پردازنده عالی رم خوب همچی خوب فقط قاب پشتش خیلی کثیف میشه و حتما باید واسش قاب بگیرین . نست به قیمت بهترین گوشی الان الجی جی 2 هست

مرسی چک کردم گفتن بزودی میاد!!ولی از اون 766مگ فقط 250مگش برام قابل دسترس هست اونم درحالتی که هیچ برنامه باز نباشه!!عادیه؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
کسی نیست جواب بده؟؟!!

Sent from my C5303 using Tapata
من نمیدونم چقدره باید از منابع چک کنید ولی خود اندروید هم همچین بخشی داره setting > apps > running .
اون پایین باید گفته باشه چقدره ضمنا اعدادش همیشه یهمقدار کمتر هست مثلا باید ۹۰۰ باشه فکر کنم

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,004
نام
اسماعیل
من نمیدونم چقدره باید از منابع چک کنید ولی خود اندروید هم همچین بخشی داره setting > apps > running .
اون پایین باید گفته باشه چقدره ضمنا اعدادش همیشه یهمقدار کمتر هست مثلا باید ۹۰۰ باشه فکر کنم

نه همشون 766هستند!تنها امیدم کاستوم رام سیانوژن هست چون رم فوق العاده کمی داره این گوشی که تو کاستوم بمقدار قابل توجهی افزایش پیدا کرده!اگر اونم افاقه نکرد مجبورم گوشیم رو بفروشم و برم سراغ z!!درسته cpu&gpu خوبی داره گوشیم ولی اگه رم کافی نداشته باشه cpu&gpu در نقش هویج ظاهر میشن!!الان تو همه ی مراحل توکیو آسفالت 8 تو بالاترین تنظیمات بازیم کرش میشه که دلیلش رم ضعیفش هست!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر