سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
مدل گوشیتون + روت بودن یا نبودنش + مدل بازی که میخوای نصب کنی بگو تا راهنماییت کنم
ایکسپریا tx
روت هم کردمش
مدل هم همه مدلی هست (بازی های دَتا دار)
گیم لافت هست، دیگه مثل real racing 3 هست
دیکشنری و غیره هست !:(
کلا هر چیزی که دتا داره عمل نمیکنه
بازی های گیم لافت میگه وقتی بازی رو نصب و اجرا میکنی یک فولدر ساخته میشه به اسم گیم لافت و داخلش اسم بازی هست و دتا رو کپی میکنی توی اون فولدر
فقط فولدر گیملافت ایجاد میشه، داخلش فولدری نیست که به اسم بازی باشه
و همینطور بازی های دیگه
اجرا میکنی فولدری ساخته نمیشه در پوشه های ذکر شده که بخوای data رو داخلش کپی کنی

آخرین ویرایش:

.: Megatron :.

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
برای بازی RR3 اول باید فایل apk بازی که با پردازنده Xperia TX هماهنگ باشه رو از اینجا بگیری ، بعدش هم نصبش کنی وقتی نصب شد نیاز داره که خودش دیتا رو از طریق گوشی

دانلود کنه.

دیتای بازی ها رو هم میتونی اینجا گیر بیاری.

بعضی بازی های دیگه هم برای اجرا بعد از قرار دادن دیتا نیاز به نرم افزار lucky patcher و استفاده از چیلتر شکن دارن.

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بصورت افلاین میخوام دتا رو بریزم !
و مشکل همینجاست عزیز
هم دتا رو دارم هم apk هارو
فقط روش صحیح این کار رو میخوام بدونم که چطور بعد از نصب apk دتا رو در محل صحیحش کپی کنم که ران بشه بازی

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
بازی RR3 دیتاش رو باید بریزی تو آدرس android/data/com.ea.games.r3_row بریزی و برای اجرا نیازی به کرک شدن و چیلتر شکن نداره.
حتما باید دیتای نسخه adreno رو بریزی
APK
DATA

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بازی RR3 دیتاش رو باید بریزی تو آدرس android/data/com.ea.games.r3_row بریزی و برای اجرا نیازی به کرک شدن و چیلتر شکن نداره.
حتما باید دیتای نسخه adreno رو بریزی
APK
DATA
اقا
به جان مادرم دارم همه اینارو
درستش رو هم دارم
مربوط به گوشیم
مربوط به جی پی یو گوشیم !! :d
مشکل من چیز دیگست
عرض میکنم بدعد از نصب بازی ها باید فولدر مربوطه در محل خودش (که میدونم کجاست) ساخته بشه که دتا بازی رو اونجا کپی کنم تا اجرا بشه !
اون فولدره ایجاد نمیشه، دستی هم که میسازم تاثیری نداره !!! بازی ران نمیشه

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
اقا
درستش رو هم دارم
مربوط به گوشیم
مشکل من چیز دیگست
عرض میکنم بدعد از نصب بازی ها باید فولدر مربوطه در محل خودش (که میدونم کجاست) ساخته بشه که دتا بازی رو اونجا کپی کنم تا اجرا بشه !
روی حافظه داخلی گوشی دیتا رو میریزی یا روی حافظه جانبی ؟

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
اقا
درستش رو هم دارم
مربوط به گوشیم
مشکل من چیز دیگست

اصلا نیاز به ساخته شدن فولدری نیستش! وقتی یه دیتا رو دانلود میکنی به صورت فولدر هستش، مثلا com.ea.r3. بعدش شما خیلی زیبا این فولدر رو درسته کپی میکنی توی Android >> Data و بازی به راحتی ران میشه.
دیتا و apk رو از یه جا گرفتی؟

Sent from my Sony Xperia SL using Tapatalk

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اصلا نیاز به ساخته شدن فولدری نیستش! وقتی یه دیتا رو دانلود میکنی به صورت فولدر هستش، مثلا com.ea.r3. بعدش شما خیلی زیبا این فولدر رو درسته کپی میکنی توی Android >> Data و بازی به راحتی ران میشه.
دیتا و apk رو از یه جا گرفتی؟

بله از یکجا گرفتم
مشکل همینجاست
بعد از کپی کردن دتا بازم میگه باید مثلا یک گیگ فلان چیز رو دانلود کنی، انگاری اصلا data رو نمیبینه یا نیست !
روی حافظه داخلی گوشی دیتا رو میریزی یا روی حافظه جانبی ؟
روی هر دو تست کردم فرقی نکرد

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
بله از یکجا گرفتم
مشکل همینجاست
بعد از کپی کردن دتا بازم میگه باید مثلا یک گیگ فلان چیز رو دانلود کنی، انگاری اصلا data رو نمیبینه یا نیست !

روی هر دو تست کردم فرقی نکرد

برو تو فولدر Android >> Data یه شات بگیر آپ کن ببینیم چی به چیه.
گفتی Real Racing 3؟

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
اون مثالشه
کلا هر نرم افزاری که data میخواد همین اوضاعه !
عزیز مشکل شما کاملا واضح هست اول از همه فایلهایی که برای دیتای RR3 هست تو اینترنت اکثرآ ایراد داره ،بهترین راه اینه APK بازی رو بگیری و دیتا رو با وایفای دانلود کنی.
مورد بعدی در مورد سایر بازیها هم میبایست با چیپست گرافیکیت هماهنگ باشه و الا اجرا نمیشه و Force Close میده یا پیغام دانلود مجدد میده ، یکسری از بازیهای کرک شده ( خصوصا بازیهای Gameloft ) نیاز به اتصال وی پی ان هست ( فقط برای یکبار) تا بازی اجرا بشه. الان هم اغلب دیگه نیازی به Lucky Patcher یا تیتانیوم پک اپ نیست.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
اون مثالشه
کلا هر نرم افزاری که data میخواد همین اوضاعه !
واسه چی نوشته sdcard0؟ من تا به حال گوشی که هم حافظه داخلی داشته باشه و هم sdcard بخوره نداشتم واسه همین پرسیدم :d بخدا دیگه فکرم به جایی نمیرسه!
عزیز مشکل شما کاملا واضح هست اول از همه فایلهایی که برای دیتای RR3 هست تو اینترنت اکثرآ ایراد داره ،بهترین راه اینه APK بازی رو بگیری و دیتا رو با وایفای دانلود کنی.
مورد بعدی در مورد سایر بازیها هم میبایست با چیپست گرافیکیت هماهنگ باشه و الا اجرا نمیشه و Force Close میده یا پیغام دانلود مجدد میده ، یکسری از بازیهای کرک شده ( خصوصا بازیهای Gameloft ) نیاز به اتصال وی پی ان هست ( فقط برای یکبار) تا بازی اجرا بشه. الان هم اغلب دیگه نیازی به Lucky Patcher یا تیتانیوم پک اپ نیست.
اگه پست های قبل ایشون رو بخونید، ایشون گفتن که با همه ی گیم ها و اپ ها این مشکل رو دارن. یعنی همه ی دیتاهایی که ایشون گرفته خراب بوده یا هماهنگ نبوده با GPU؟
اینطور که دوستمون میگه، اصلا گوشی دیتا رو نمیشناسه که بخواد Force Close یا ارور بده!

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
واسه چی نوشته sdcard0؟ من تا به حال گوشی که هم حافظه داخلی داشته باشه و هم sdcard بخوره نداشتم واسه همین پرسیدم :d بخدا دیگه فکرم به جایی نمیرسه!

اگه پست های قبل ایشون رو بخونید، ایشون گفتن که با همه ی گیم ها و اپ ها این مشکل رو دارن. یعنی همه ی دیتاهایی که ایشون گرفته خراب بوده یا هماهنگ نبوده با GPU؟
اینطور که دوستمون میگه، اصلا گوشی دیتا رو نمیشناسه که بخواد Force Close یا ارور بده!

اول از همه جای تعجبه که میگید تا حالا گوشی که SD Card و هم حافظه ی اصلی داشته باشه ندید؟!! تمام گُوشیهای حافظه داخلیشون به عنوان SD Card یا sdcard0 شناخته میشه و حافظه جانبی هم به عنوان extSdCard .
مورد بعدی هم بله خوندم مطلب ایشون رو ولی نکته مهم اینه که به طور قطع دیتاها یا فایلهای APK که گرفتن ایراد داشته یا روش اجرای بازیهاشون مشکل داشته به عنوان نمونه خیلی از بازیها هستند که تا زمانی که وی پی ان کانکت نباشه پیغام دانلود مجدد میده یا مثلا اگر ورژن Data با APK همخونی نداشته باشه هم همین اتفاق میافته.
در کل و خصوصا برای حل مشکل توی بازی RR3 بهترین راه دانلود دیتا با خود گوشی چرا که برا خلاف اکثر بازیها نیازی به کانکت وی پی ان برای دانلود دیتا هم نیست.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
اول از همه جای تعجبه که میگید تا حالا گوشی که SD Card و هم حافظه ی اصلی داشته باشه ندید؟!! تمام گُوشیهای حافظه داخلیشون به عنوان SD Card یا sdcard0 شناخته میشه و حافظه جانبی هم به عنوان extSdCard .
مورد بعدی هم بله خوندم مطلب ایشون رو ولی نکته مهم اینه که به طور قطع دیتاها یا فایلهای APK که گرفتن ایراد داشته یا روش اجرای بازیهاشون مشکل داشته به عنوان نمونه خیلی از بازیها هستند که تا زمانی که وی پی ان کانکت نباشه پیغام دانلود مجدد میده یا مثلا اگر ورژن Data با APK همخونی نداشته باشه هم همین اتفاق میافته.
در کل و خصوصا برای حل مشکل توی بازی RR3 بهترین راه دانلود دیتا با خود گوشی چرا که برا خلاف اکثر بازیها نیازی به کانکت وی پی ان برای دانلود دیتا هم نیست.

دوست عزیز، من گوشی قبلیم Xperia Mini بود و الان هم SL دارم که فقط حافظه ی داخلی داره! حوصله ی بحث کردن و کل کل کردن با آدمای با شخصیت و دانا رو هم ندارم!
فقط قصدم این بود که اون دوستمون رو راهنمایی کنم، حالا شما که مثل من ندید پدید نیستی و استاد هستی دوستمون رو راهنمایی کن.
(ببخشید که یه خورده تند حرف زدم، لحن حرف زدنتون میطلبید!)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر