سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

win4win6

کاربر سایت
Sep 14, 2012
514
نام
مهدی
خیلی ممنون داداش ولی چه طوری میتونم با فلش تولز گوشیم رو روت کنم؟همونطور که گفتم همه گزینه ها غیر فعالن.
داداش باید با فلش تولز یه کرنلی که قابلیت روت کردن گوشیتون داره استفاده کنید.من تو این سایت می تونم جوابگوت باشم.www.consoles.ir;)

---------- نوشته در 11:29 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:28 AM ارسال شده بود ----------

سلام...میخواستم بدونم میشه اندروید اس3 به 4.0.1 برگرده؟؟؟4.1.1 ریخم افتضاحه تمام اسمارت الرتای گوشی رفته! ویدیو 1080ای که خودش فیلم میگیره نشون نمیده!چجوری میشه برش گردوند به حالت اول؟؟؟مرسی
بله می شه باید از سایت های معتبری مثل xda استفاده کنید.

nash

کاربر سایت
Feb 20, 2011
309
نام
Mohsen
سلام من S3 دو روز پیش خود به خود رفت رو حالت power save mode الان گوشی تاچش از کار افتاده هیچ کاریشم نمیشه کرد ممنون میشم راهنماییم کنید

win4win6

کاربر سایت
Sep 14, 2012
514
نام
مهدی
من اس 2 دارم میخام ورژن جدید بزارم چه ورژنی خوبه ؟ و چطور ؟
کسی اموزش داره بزاره
داداش می تونی رام رسمی آندروید ics بریزی که سرعت نسبتاً خوبی هم داره.اگه از بسته ی GPRS استفاده می کنی من همین رام رسمی رو توصیه می کنم.اگر هم برات GPRS مهم نسیت از رام CYANOGENMOD 10 استفاده کن.

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
سلام دوستان من یه گوشی live دارم وقتی رم رو به pc وصل میکنم گوشی هنگ میکنه به طوری که صفحه سیاه میشه و باید باطری رو در بیارم وقتی رم خالی هست یا 1-2 گیگ یرنامه روی رم هست هنگ نمیکنه سه بار رم عوض کردم سیستم عامل رو هم دوباره نصب کردم

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
سلام دوستان.
من یه motoriola razr xt910 دارم. به آندروید 4.0.4 آپدیت کردم. مشکل اینه که با اینکه گوشی بیش از 70% شارژ داره یا حتی تازه شارژش کردم خاموش میشه و میگه گوشی رو شارژ کن.
کسی میدونه چشه؟

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
Galaxy Tab 7.0 Plus کی آپدیت ics رسمی رو دریافت می کنه ؟ خبرش 4-5 ماه هست روی نت اومده اما آپدیتی براش موجودن نیست!

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
سلام دوستان.
من یه motoriola razr xt910 دارم. به آندروید 4.0.4 آپدیت کردم. مشکل اینه که با اینکه گوشی بیش از 70% شارژ داره یا حتی تازه شارژش کردم خاموش میشه و میگه گوشی رو شارژ کن.
کسی میدونه چشه؟

جان من یکی کمک کنه!!!!!!!!!!!

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
جان من یکی کمک کنه!!!!!!!!!!!
اولا اگه به صورت رسمی دانلود نکردین رسمی دانلود کنین
بعد باید اینقدر از گوشی استفاده کنین تا خاموش بشه بعد اونو بزارید شارژ تا فول شارژ بشه و 100% اون وقت از ریکاوری برین کش باتری رو فرمت کنین...
پ.ن:برای این کارا اگه تا حالا کاستوم رام نصب کرده باشین خیلی راحته...

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
اولا اگه به صورت رسمی دانلود نکردین رسمی دانلود کنین
بعد باید اینقدر از گوشی استفاده کنین تا خاموش بشه بعد اونو بزارید شارژ تا فول شارژ بشه و 100% اون وقت از ریکاوری برین کش باتری رو فرمت کنین...
پ.ن:برای این کارا اگه تا حالا کاستوم رام نصب کرده باشین خیلی راحته...

آخه مشکل ایننه که گوشی رو میزنم تو شارژ 100 میشه. بعد که روشن میکنم میگه شارژ نداره

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
دو تا سوال داشتم راجع به گوشی های اندروید
1.مثل ایفون براش برنامه های مخصوص نوتیفیکیشن میاد؟؟
2.این برنامه i Fitness اومده براش؟؟

360xbox

کاربر سایت
Aug 9, 2009
562
نام
behzad
سلام دوستان یه سوال آندروید 4.1 عرضه شده:dکلا از دنیا عقبیم البته برای S3 و چه طوری میشه اپدیتش کنم:dکلا پیشنهاد میدید... مشکلات که نداره

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دو تا سوال داشتم راجع به گوشی های اندروید
1.مثل ایفون براش برنامه های مخصوص نوتیفیکیشن میاد؟؟
2.این برنامه i Fitness اومده براش؟؟

1. روی اندروید 4.1 نوتیفیکیشن بار امکانات خیلی زیادی داره.ولی اگر یه گشتی توی فروم‌های اندرویدی بزنید فکر کنم چیزهای که بخواید وجود داشته باشن
2. برنامه‌های Fitness هم زیاد هستن روی مارکت Google Play ... اینجا می‌تونید ببینید : https://play.google.com/store/apps/...sLDEsImNvbS5lbmRvbW9uZG8uYW5kcm9pZC5wcm8iXQ..

سلام دوستان یه سوال آندروید 4.1 عرضه شده:dکلا از دنیا عقبیم البته برای S3 و چه طوری میشه اپدیتش کنم:dکلا پیشنهاد میدید... مشکلات که نداره

اندروید 4.1.1 برای گلکسی اس3 نسخه ایران هنوز عرضه نشده باید صبر کنید تا آخر اکتبر عرضه میشه و با برنامه Kies و یا به صورت OTA قابل آپدیت هست.من خودم هم منتظرم آپدیتش رو سامسونگ عرضه کنه ...
البته می‌تونید گوشی رو روت کنید و از رام CM10 استفاده کنید که از لحاظ ظاهری دقیقا شبیه اندروید 4.1.1 عرضه شده روی Galaxy Nexus هست...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر