سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,253
نام
امیرحسین
برای هر نوع راهنمایی درباره ی روت و رام و ... فقط از تالار And-roid.ir استفاده کنید به بقیه جاها هیچ اعتمادی نیست و یهو بریک شدید رفت :D

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
علی جان خیلی ممنون.خیالمو راحت کردی ولی ازت یه کمک میخوام.اونم اینه که به نظر تو (والبته بقیه هم اگه میشه نظرشون رو بگن) بهترین و به صرفه ترین(از نظر قیمت {تا زیر 800 تومان} گوشی اندروید حال حاضر در بازار (بهتره HTC باشه ولی اگه بازم برند دیگه ای باشه عیب نداره.) چیه؟
کلی نظرات دوستان توی سایت های مختلف رو میخونم همین که یکم مطمئن میشم میبینم که یکی آمده و از اون یه بدی گفته.به همین خاطر به پاک گیج شدم. Help Me!

HTC RYHME 800 ela 850
HTC One V 800 ela 825
Galaxy Ace Plus 665T
Sony(ericsson) Arc S
Sony(Ericsson) Neo V or Neo

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
سلام دوستان...
من HTC Wildfire دارم که اندروید ورژن 2.2 داره اما حتی برنامه های 1.6 رو هم به زور اجرا میکنه!! مثلا Fruit Ninja صحنه آهسته میشد دیگه فکرشو بکنید...چینی و تقلبی هم نیستش و پول خورده برام.باید چیکار کرد؟

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
گوشی روت شده رو میشه انروتش کرد ؟!
میخوام کیبرد فارسی نصب کنم چه کنم !؟
یه فایل منیجر خوب هم معرفی کنید !

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
دوستان یه سوال دارم ؛
اون قفل 9 خونه ای که میشه قرار داد رو صفحه ی قفل اندروید به عنوان Lock Pattern ظاهراً اگه به دفعات پشت سر هم اشتباه وارد بشه سیستم از کاربر Pass و User ـه Google Account ـو می خواد.
من هم با یه دوست هم کلاسی شرط بستم که تو 15 حرکت (:d) حدس می زنم رمزشو ... چند بار کشیدم و الآن گوشیش رفته رو همون صفحه ای که بالا بهش اشاره کردم و غیر از Emergency Call هیچ دسترسی ای به هیچ کدوم از قسمت ها رو ندارم { عملاً گوشی قفل شده }.
حالا مشکل این جاست که این دوستمون Gmail شو اصلاً یادش نمی یاد .
این مشکل هم به نظر خیلی فراگیر بوده ولی راهکار ارائه شده تو لینک پایین به کار خیلی ها نمی یاد.
تو قسمت نظرات این مشکل به دفعات تکرار شده!!
آموزش برداشتن رمز فراموش شده گوشی در آندروید
خواهشاً دوستان اندروید باز کمک کنن!
مدی گوشی : گالاکسی ایس
اندروید:ورژن 3

===============
واقعاً به فکر مهندسای اندروید خطور نکرده بود که شاید مثلاً گوشی بدون اطلاع صاحبش بیفته دست یه بچه ی زیر 6 سال و اون بچه هم همین جور با صفحه ی قفلش وَر بره؟؟!!
این جوری باید سیستم کُن فیکون بشه؟؟

آخرین ویرایش:

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
دوستان یه سوال دارم ؛
اون قفل 9 خونه ای که میشه قرار داد رو صفحه ی قفل اندروید به عنوان Lock Pattern ظاهراً اگه به دفعات پشت سر هم اشتباه وارد بشه سیستم از کاربر Pass و User ـه Google Account ـو می خواد.
من هم با یه دوست هم کلاسی شرط بستم که تو 15 حرکت (:d) حدس می زنم رمزشو ... چند بار کشیدم و الآن گوشیش رفته رو همون صفحه ای که بالا بهش اشاره کردم و غیر از Emergency Call هیچ دسترسی ای به هیچ کدوم از قسمت ها رو ندارم { عملاً گوشی قفل شده }.
حالا مشکل این جاست که این دوستمون Gmail شو اصلاً یادش نمی یاد .
این مشکل هم به نظر خیلی فراگیر بوده ولی راهکار ارائه شده تو لینک پایین به کار خیلی ها نمی یاد.
تو قسمت نظرات این مشکل به دفعات تکرار شده!!
آموزش برداشتن رمز فراموش شده گوشی در آندروید
خواهشاً دوستان اندروید باز کمک کنن!
مدی گوشی : گالاکسی ایس
اندروید:ورژن 3

===============
واقعاً به فکر مهندسای اندروید خطور نکرده بود که شاید مثلاً گوشی بدون اطلاع صاحبش بیفته دست یه بچه ی زیر 6 سال و اون بچه هم همین جور با صفحه ی قفلش وَر بره؟؟!!
این جوری باید سیستم کُن فیکون بشه؟؟

عملا به غیر از اون راه بالا که یوزر و پسورد امانت گوگل رو میخواد یه راه فقط وجود داره که تمامی اطلاعات گوشی رو پاک میکنه به اصطلاح Factory Reset یعنی ریست کارخانه ای میکنه

برای انجام این کار این مراحل رو برو

گوشی رو خاموش کن--> رم گوشی رو دربیار -->دکمه ی Home + Power + Voulume Up رو همزمان بگیر --> به منوی بوتلودر که رفتی گزینه ی Recovery رو انتخاب کن --> وقتی رفت تویه منوی ریکاوری گزینه ی Wipe رو بزن و تمامی Wipe هارو انجام بده حالا گوشی رو از طریق همون منو ریست کن میبینی که همه چی به حالت اولش برگشته

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
سلام دوستان...
من HTC Wildfire دارم که اندروید ورژن 2.2 داره اما حتی برنامه های 1.6 رو هم به زور اجرا میکنه!! مثلا Fruit Ninja صحنه آهسته میشد دیگه فکرشو بکنید...چینی و تقلبی هم نیستش و پول خورده برام.باید چیکار کرد؟
خیلی ممنون از راهنماییهای همه جانبه شما...:|

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
عملا به غیر از اون راه بالا که یوزر و پسورد امانت گوگل رو میخواد یه راه فقط وجود داره که تمامی اطلاعات گوشی رو پاک میکنه به اصطلاح Factory Reset یعنی ریست کارخانه ای میکنه

برای انجام این کار این مراحل رو برو

گوشی رو خاموش کن--> رم گوشی رو دربیار -->دکمه ی Home + Power + Voulume Up رو همزمان بگیر --> به منوی بوتلودر که رفتی گزینه ی Recovery رو انتخاب کن --> وقتی رفت تویه منوی ریکاوری گزینه ی Wipe رو بزن و تمامی Wipe هارو انجام بده حالا گوشی رو از طریق همون منو ریست کن میبینی که همه چی به حالت اولش برگشته
آقا واقعاً ممنون.
فقط مشکل من این بود که روش دسترسی به بوتلودر رو هر جایی که سر زدم به مدل گوشی تفکیک نکردن و هر چی کاربر می گه آقا نتونستم برم تو بوتلودر بازم طرف میگه {دکمه ی پایین ولوم+پاور} یا { دکمه ی بالا + Home + پاور } .
تو این مدل گوشی باید دکمه ی Home رو ممتد نگه داریم +پاور ... که شانسی تو یه انجمن به چشمم خورد!
بازم ممنون از راهنماییت.

آخرین ویرایش:

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
چطوری باید انروت ش کنم ؟!
این SmartKeyboard رو میشه لینک Dlش رو بزارید ؟!

شما باید یه سرچی بکنی بنابر مدل گوشی و رامت چون این کار روی گوشیهای اندرویدی مثل هم نیست ، برنامه های جدید که روت میکنن یه گزینه برای آنروت هم دارن
مدل گوشیت چیه؟

Smart Keyboard

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر