سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
از دوستان کسی sensation داره؟
خوبه؟
ics رسمی براش میاد؟

دوست عزیز سنسشن یکی از پر ایراد ترین گوشی htc هست و به خاطر همین دو مدل جدید تر رو به بازار عرضه کردند
این طور که معلوم شد به اندروید 4 اپدیت میشه

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
یه سوال داشتم , میخواستم بدونم کسی میدونه فرق Galaxy s2 i9100 با i9100G چیه ؟

لطفا راهنمایی کنید .

i

از چیست دیگه ای استفاده میکنه . 9100 معمولی از Exynosاستفاده میکنه که سمسانگ خودش طراحی کرده ولی 9100G از TI OMAP 4430 استفاده میکنه . که بنظر من بهتره چون App بیشتری رو ساپورت میکنه البته میتونی یا Chainfire هم اجرا شون کنی . البته GPU ش فرق داره PowerVR شده تو این که بازم ساپورتش بیشتره . نکته مهم 9100G اینه که مشکل overheat کاملا بر طرف شده .

البته مثلا 9103 هم که خوده Galaxy SII ه از CPU ه Nvidia Tegra2 استفاده میکنه .

دوست عزیز سنسشن یکی از پر ایراد ترین گوشی htc هست و به خاطر همین دو مدل جدید تر رو به بازار عرضه کردند
این طور که معلوم شد به اندروید 4 اپدیت میشه

هیچ ربطی به ایراداش نداشت ( قبول دارم ایراد داره ) . قرارداد بست با Beats By Dre که دوتا مدل گوشی با مشارکت هم بسازن بخار همین hTC اومد محبوب ترین گوشیش رو برای این کار انتخاب کرد .

آخرین ویرایش:

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
دوستان من تازه به خانواده اندريد پيوستم يه مشكلي دارم...گوشي Galexy sII..

با market ...وقتي باز ميكنم صفحه سفيد ميمونه و يه loading رو صفحه مياد كه بعد چند ثانيه بر ميگرده تو منو اصلي...چه كنم؟
بقيه برنامه هاي اينترنتيش مشكلي ندارم...
اگه كمك كنيد ممنون ميشم

آخرین ویرایش:

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
دوستان من تازه به خانواده اندريد پيوستم يه مشكلي دارم...گوشي Galexy sII..

با market ...وقتي باز ميكنم صفحه سفيد ميمونه و يه loading رو صفحه مياد كه بعد چند ثانيه بر ميگرده تو منو اصلي...چه كنم؟
بقيه برنامه هاي اينترنتيش مشكلي ندارم...
اگه كمك كنيد ممنون ميشم

گوشی خوبی انتخاب کردی . خوب Google ایران رو تحریم کرده به همین دلیل مارکت اندورید کار نمیکنه . ولی میتونی گوشی رو Airplane مود کنی بعد wi-fi + VPm بری تو market البته فکر کنم یه برنامه بود به اسم market-enabler ولی من خودم تا حالا اسفاده کردم .
درکل دنگ فقنگ زیاد داره . میتونی از Baazar یا مارکته دیگه استفاده کنی که نه ***** هستن نه تحریم .

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
479
نام
پوریا
از چیست دیگه ای استفاده میکنه . 9100 معمولی از Exynosاستفاده میکنه که سمسانگ خودش طراحی کرده ولی 9100G از TI OMAP 4430 استفاده میکنه . که بنظر من بهتره چون App بیشتری رو ساپورت میکنه البته میتونی یا Chainfire هم اجرا شون کنی . البته GPU ش فرق داره PowerVR شده تو این که بازم ساپورتش بیشتره . نکته مهم 9100G اینه که مشکل overheat کاملا بر طرف شده .

البته مثلا 9103 هم که خوده Galaxy SII ه از CPU ه Nvidia Tegra2 استفاده میکنه .

هیچ ربطی به ایراداش نداشت ( قبول دارم ایراد داره ) . قرارداد بست با Beats By Dre که دوتا مدل گوشی با مشارکت هم بسازن بخار همین hTC اومد محبوب ترین گوشیش رو برای این کار انتخاب کرد .
سلام به همه
عزیز cpu گوشی 9100g رو فرکانس 1008 کار میکنه و خیلی کم به 1200 میرسه فرکانسش و توی بنچمارکایی که گرفتن عملکرد ضعیفی نسبت به 9100 داره
از لحاظ ساپورت نرم افزاری هم از 9100 ضعیف تره بخاطر gpu و cpu (ذر جریان هستین که بازیهای جدید مثل gta3 و mc3 موقع انتشار ورژن powerVR رو نداشتن)
اینم چندتا عکس از مشخصات این دو گوشی و بنچمارکاشون:
attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

آخرین ویرایش:

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
این ایرادات sensation که گفتید چیا هستند؟
نقد gsmarena رو که خوندم مشکل خاصی جز باطری نداشت که اونم با آپدیت گفتن حل میشه

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
این ایرادات sensation که گفتید چیا هستند؟
نقد gsmarena رو که خوندم مشکل خاصی جز باطری نداشت که اونم با آپدیت گفتن حل میشه
وزن
باتری {مهمترین عامل}
مشکل برداشتن تاچ صفحه بعد از مدتی که گزارشش بالا بوده ..... قفل میکنه و این حرفا ....
پ.ن: البته اینا فقط مال مدل معمولی هست و اون 2تا مدل که با Beats هست غیر از باتری هیچ مشکلی ندارن

P.soldier

کاربر سایت
Dec 2, 2011
165
نام
پارسا
میگم کسی اینجا XPERIA ACTIVE داره ؟؟ گوشی خوبی هست ؟
اگه میشه در مورد تاچ galaxy s ii بهم بگید خوبه یا نه ؟ فشار مشار که نمیخواد برای این که تاچ کنه که ؟:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر