سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

amir-x360

کاربر سایت
Jun 15, 2010
14
سلام
دوستان نمیدونم شما هم عکس های بازی modern combat3 رو دیدین یا نه............
میخواستم بدونم این بازی با این گرافیک رو گوشی هایی مثل s2-sensetion -optimus 2x (گوشی های 2 هسته ای ) راحت اجرا میشه ؟؟؟/:)

hellguord

کاربر سایت
Aug 8, 2010
192
نام
hadi
سلام بچه ها
اقا اپدیت 2.3.3
اندروید واسه x10i
اومده من همه کاراشو میکنم یه میگه که یه کارایی رو انجام بده انجام میدم بازم اپدیت نمیشه لطفا راهنمایی میکنید ;;)
من قبل از اپدیت یه مرحله داره میگه که خاموش کن گوشیو اینا بعد دکمهback بزن گییر میکنم
ممنوون میشم کمکم کنید >:d<
:(

آخرین ویرایش:

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
سلام
دوستان نمیدونم شما هم عکس های بازی modern combat3 رو دیدین یا نه............
میخواستم بدونم این بازی با این گرافیک رو گوشی هایی مثل s2-sensetion -optimus 2x (گوشی های 2 هسته ای ) راحت اجرا میشه ؟؟؟/:)
اگه این بازی تا دو سه ماه آینده بیاد ... خب معلومه ! اگه رو اون گوشی ها کار نکنه رو چه گوشی کار کنه !!:d

---------- نوشته در 06:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:13 PM ارسال شده بود ----------

سلام بچه ها
اقا اپدیت 2.3.3
اندروید واسه x10i
اومده من همه کاراشو میکنم یه میگه که یه کارایی رو انجام بده انجام میدم بازم اپدیت نمیشه لطفا راهنمایی میکنید ;;)
من قبل از اپدیت یه مرحله داره میگه که خاموش کن گوشیو اینا بعد دکمهback بزن گییر میکنم
ممنوون میشم کمکم کنید >:d<
:(
سلام . بهترین کمکی که بهت می تونم بکنم اینه کنه به سایت www.and-roid.ir مراجعه کن ! توی قسمت Xperia X10 حتما جواب سوالت رو می گیری /:)

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
سلام بچه ها به کمتون نیاز دارم و شاید به من بگید که به این تاپیک مربوط نمیشه ولی ممنون میشم کمکم کنید
من نی خوام با برنامه voice changer آندروید کار کنم ولی بلد نیستم چه جوری باش کار می کنند مثلا من میخوام به یه شماره زنگ بزنم و بدون اینکه منو بشناسه صدام به جنس مخالف تبدیل بشه به زن یا مرد .هر کاری می کنم نمیشه .خواهشا اگه کسی تجربه کار با این نرم افزار را داشته باشه به من بگه خیلی برام ضروریه
منتظر کمک شما هستم

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
سلام بچه ها به کمتون نیاز دارم و شاید به من بگید که به این تاپیک مربوط نمیشه ولی ممنون میشم کمکم کنید
من نی خوام با برنامه voice changer آندروید کار کنم ولی بلد نیستم چه جوری باش کار می کنند مثلا من میخوام به یه شماره زنگ بزنم و بدون اینکه منو بشناسه صدام به جنس مخالف تبدیل بشه به زن یا مرد .هر کاری می کنم نمیشه .خواهشا اگه کسی تجربه کار با این نرم افزار را داشته باشه به من بگه خیلی برام ضروریه
منتظر کمک شما هستم
اگه منظورت ultra voice changer که مطمعنا کار هایی که تو ازش می خوای رو انجام نمیده ! چون چنین قابلیتی نداره :d
راستش رو بگو ، بچه دزدیدی می خوای زنگ بزنی باباش !! :))

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
امروز s2 گرفتم چطوری باید هیتلرینگ رو دور بزنم؟
با opera mini میشه ولی کشور رو می زنه ایران فکر می کنم ردیابی میشه یه راهی می خوام که encrypted باشه

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
امروز s2 گرفتم چطوری باید هیتلرینگ رو دور بزنم؟
با opera mini میشه ولی کشور رو می زنه ایران فکر می کنم ردیابی میشه یه راهی می خوام که encrypted باشه
تو تنضیمات npv داره (از راست بخون) یکی بخر یوزر پسوردشو بزار توش مشکلت حل میشه
یه سوال
از گوشی هایی که کار کردین باهاشون کدومشون سرعتش پایین نیمده؟
میخوام یه گوشی آندرویدی بگیرم از دوروبری هام پرسیدم همشون که داشتن گفتن سرعتش اومده پایین همه هم از برند htc بودن سامسونگ یا سونی اریکسون چجوریاس؟
جواب رو اگه میشه تو پروفایلم بدید

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
یکی ازم پرسیده که تو x8 چطور میشه یه چیزی مثل reject list درست کرد، اصلا خودش یه همچین قابلیتی رو داره؟ یا باید app ریخت روش؟ یا با app هم نمیشه؟

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
سلام

بین Nexus S و Desire S و Milestone 2 و Xperia Arc و Galaxy S Plus و Incredible s کدوم رو پیشنهاد میدید ؟ با توجه به قیمت ، بروز رسانی و ...
پ.ن : Galaxy s پیشنهاد ندید :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر