سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
سلام
یکی از دوستام 400 تومن به من داد تا براش گوشی آندروید بخرم !
منم بین one و Desire موندم , کدوم بگیرم ؟
مشکل نسب نرم افزار در 120 mg کدومشون دارند ؟
Nexus با دیزایر هیچ فرقی ندارن سیستمشون کاملا یکیه.
با توجه به اینکه اپدیت 2.3 برا دیزایر اومده و میتونی هم روتش کنی هم s-off بهت دیزایر رو پیشنهاد میکنم.
من خودم دیزایر دارم و حدود 150 تا نرم افزار و بازی نصب کردم و هیچ مشکلی تو نصب اپلیکشین ندارم

• Like
Reactions: .:Soheil:.

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
حالا ترفندش چی هست ؟
Desire اینجا 415 تومنه . حالا بین گوگل و دیزایر کدوم بگیرم ؟
غیر از اینها تو این محدوده قیمت چی خوبه ؟
البته من گلکسی دارم و زیاد تو دیزایر حرفه ای نیستم . ولی تا اونجایی که می دونم با یه سری پارتیشن بندی و ... می تونی رو SD card برنامه بریزی . ( این کار بر روی رام های 2.2 به بعد ممکنه )
بنظر من دیزایر بهتره ...
تو این رنج قیمت galaxy sl هست که بسیار بهتر و قوی تر از این دو میباشد . البته یه کم گرونتره ...

---------- نوشته در 07:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:19 PM ارسال شده بود ----------

Nexus با دیزایر هیچ فرقی ندارن سیستمشون کاملا یکیه.
با توجه به اینکه اپدیت 2.3 برا دیزایر اومده و میتونی هم روتش کنی هم s-off بهت دیزایر رو پیشنهاد میکنم.
من خودم دیزایر دارم و حدود 150 تا نرم افزار و بازی نصب کردم و هیچ مشکلی تو نصب اپلیکشین ندارم
البته این رو بگم که هنوز رام 2.3 رسمی براش نیومده . رام های 2.3 ای که براش اومده همگی کاستوم رام و اکثرا از desire hd پورت شدند ...

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
البته من گلکسی دارم و زیاد تو دیزایر حرفه ای نیستم . ولی تا اونجایی که می دونم با یه سری پارتیشن بندی و ... می تونی رو SD card برنامه بریزی . ( این کار بر روی رام های 2.2 به بعد ممکنه )
بنظر من دیزایر بهتره ...
تو این رنج قیمت galaxy sl هست که بسیار بهتر و قوی تر از این دو میباشد . البته یه کم گرونتره ...

---------- نوشته در 07:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:19 PM ارسال شده بود ----------

البته این رو بگم که هنوز رام 2.3 رسمی براش نیومده . رام های 2.3 ای که براش اومده همگی کاستوم رام و اکثرا از desire hd پورت شدند ...
الكي اطلاعات نداري چرا حرف ميزني حدود 1 ماهه رام اصلي 2.3 براش اومده

pedramb

کاربر سایت
Mar 15, 2010
127
نام
پدرام بهادری
سلام گوشی من HTC Desire HD است و از این قفل های pattern که باید شکل رسم کنی هست بعد دست یکی از بچه ها بود مثل اینکه بیشتر از 15 بار اشتباه زده و الان ازم یوزرنیم و پسورد gmail میخواد ولی هر چی وارد می کنیم قبول نمیکنه ، هیچ کاری هم با گوشی نمیشه کرد لطفا کمک کنید

pedramb

کاربر سایت
Mar 15, 2010
127
نام
پدرام بهادری
پترن رو اشتباه بزنی میگه تا فلان دقیقه نمیتونی دوباره بزنی ولی بعدش درست میشه که !

آره ولی مثل این که بیش از 15 بار اشتباه زده شده برای همین یوزرنیم و پسورد gmail میخواد حتی من یه بار پسورد هم عوض کردم امتحان کردم بازم نشد

hossein_nfs

کاربر سایت
Jul 12, 2006
316
نام
حسین
سلام دوستان آقا من میخوام sensation بگیرم تا حالا هم 2 تا از دوستانم داشتن مشکلی هم در رابطه با تاچ گوشی نداشتن خیلی هم راضی اند . میخوام بدونم دوستانی که دارن مشکل دارند یا نه ؟؟؟؟ خواهشا کسی الکی از روی یک سری سایتا صحبت نکنه ممنون .

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
سلام دوستان آقا من میخوام sensation بگیرم تا حالا هم 2 تا از دوستانم داشتن مشکلی هم در رابطه با تاچ گوشی نداشتن خیلی هم راضی اند . میخوام بدونم دوستانی که دارن مشکل دارند یا نه ؟؟؟؟ خواهشا کسی الکی از روی یک سری سایتا صحبت نکنه ممنون .
دوست عزیز این مشکل جدی هست ... چون تا کنون چندین صفحه در رابطه با این مشکل تو XDA پر شده ... ممکنه تا یکی دو ماه پیش نیاد ولی بعد اون یقه ات رو میگیره ...

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود

نظرتون در مورد HTC Legend چیه؟ برای یک دخترخانم! قیمت درحدود 320، در این رنج قیمت دیگه چی پیشنهاد میشه و البته ظاهرش هم مهمه خیلی!

Ayuna

♫ Tu ♪ Tu ♪ Ru
کاربر سایت
Jun 18, 2008
647
نام
امیر
درود

نظرتون در مورد HTC Legend چیه؟ برای یک دخترخانم! قیمت درحدود 320، در این رنج قیمت دیگه چی پیشنهاد میشه و البته ظاهرش هم مهمه خیلی!

من هفته پیش Legend خریدم - گوشی خوبیه و برخلاف انتظارم سرعتش خیلی خوبه و بسیار خوش دست و زیباست
فقط سه تا نکته رو مدنظر قرار بدید:

- قیمت ۳۲۰ تومن برای گوشی Refresh ( بخوانید Refurbished ) هست یعنی گوشی جمع شده یعنی یه اشکالی خرابی چیزی داشته تعمیر شده و بسته شده - قیمت واقعی Legend ( اصلی ) رنگ نقره ای ۳۹۰۰۰۰ تومان هستش و یکم کمیاب ِ
- اگر تونستید Made in Taiwan اش رو بخرید و اگر نبود حداقل سعی کنید برای منطفه خاورمیانه اش رو بگیرید تا بصورت پیشفرض روش کیبرد فارسی نصب باشه و با آپدیت به Froyo با مشکلی مواجه نشید ( پشت جعبه نسخه خاورمیانه جملات عربی داره )
- هنگام خرید حتما یه کیس ژله ای Capdase هم براش بگیرید ( این پکیج شامل کیس و محافظ صفحه است )

بعنوان گزینه های دیگه htc تو رنج ۳۲۰ تومن میتونید Wildfire و تو رنج ۴۲۰ میتونید Mozart بخرید

• Like
Reactions: nihilnigritude

hossein_nfs

کاربر سایت
Jul 12, 2006
316
نام
حسین
دوست عزیز این مشکل جدی هست ... چون تا کنون چندین صفحه در رابطه با این مشکل تو XDA پر شده ... ممکنه تا یکی دو ماه پیش نیاد ولی بعد اون یقه ات رو میگیره ...
دوسته من شما خودت این گوشی رو دارید . دیدید این مشکل رو ؟

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
دوسته من شما خودت این گوشی رو دارید . دیدید این مشکل رو ؟
نه برادر من !! ولی برای فهمیدن واقعی بودن این موضوع می تونی به زبان انگلیسی سرچ کنی !! این موضوع انقدر جدی بود که جزو اخبار gsmarena قرار گرفت ! حتی htc دست به تعویض گوشی ها هم زد ولی باز هم اون مشکل پیش اومد ...

A.A

کاربر سایت
Dec 8, 2006
670
سلام تقریبا 3-4 تا از دوستام SAMSUNG GSLSXY S II دارند و من هم می خوام بخرم . اما متوجه یه چیز شدم و این هستش که هرکدوم تولید یه جا بود یکی نوشته بود
MADE IN KOREA BY SAMSUNG روی یکی نوشته بود
MADE IN CHINA BY SAMSUNG و روی دیگری نوشته بود
MADE BY SAMSUNG
حالا ما که مقایسه کردیم از نظر کیفیت فرقی با هم نداشتن . اما میخواستم بپرسم از نظر کیفیت فرق دارن ؟ مثلا چینیاش آشغال باشه و زود خراب بشه و کره ای هاش خوب؟

خیلی ممنون

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
سلام تقریبا 3-4 تا از دوستام SAMSUNG GSLSXY S II دارند و من هم می خوام بخرم . اما متوجه یه چیز شدم و این هستش که هرکدوم تولید یه جا بود یکی نوشته بود
MADE IN KOREA BY SAMSUNG روی یکی نوشته بود
MADE IN CHINA BY SAMSUNG و روی دیگری نوشته بود
MADE BY SAMSUNG
حالا ما که مقایسه کردیم از نظر کیفیت فرقی با هم نداشتن . اما میخواستم بپرسم از نظر کیفیت فرق دارن ؟ مثلا چینیاش آشغال باشه و زود خراب بشه و کره ای هاش خوب؟

خیلی ممنون
تا اونجایی که من می دونم هیچ فرقی باهم ندارند !! چون تمامشون زیر نظر سامسونگ هستند و مطمئنا سامسونگ هیچ وقت نمی زاره محصولاتش با هم تفاوت کیفیت داشته باشند !:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر