سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
دوست عزیز من سنسیشن دارم به هیچ وجه تاچش مشکل نداره
خیلی هم حساس البته من اینو به عنوان کسی که گوشی رو داره و استفاده می کنه دارم می گم بقیه رو نمی دونم از رو چه حسابی می گن
UI گوشی هم فوق العادست سنس 3 هستش و باعث میشه از کار کردن با گوشی لذت ببری
گالکسی اس 2 هم گوشی خیلی خوبیه ولی تمام اینها رو گفتم که بدونی سنسیشن مشکلی نداره حتی مشکل death grip وای فای هم تو سری های اول بود و برای من این مشکلو نداره
البته من با گارانتی یاس گرفتم
دوستان بهترین تبلت honeycomb که usb OTG داشته باشه چیه؟؟؟
قیمت هم مهم نیست
جواب این سوال منم اگه بدین خیلی ممنون میشم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
البته این مشکلیه که گفتن واسش پیش میاد نه اینکه از روز اول این مشکل رو داشته باشه!
تو نت خبرهاش هست...
تو گوشی های سامسونگ هم میشه از نسخه ی پورت شده ی Htc sense استفاده کرد....

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
البته این مشکلیه که گفتن واسش پیش میاد نه اینکه از روز اول این مشکل رو داشته باشه!
تو نت خبرهاش هست...
تو گوشی های سامسونگ هم میشه از نسخه ی پورت شده ی Htc sense استفاده کرد....
راستش رو بخوای من دو هفته است گوشی رو گرفتم و مشکلی نداشتم بچه های کلوپ سنسیشن هم تو فروم موبایلستان هیچ مشکلی نداشتن
-------------------------------------------
هیچ کی نمی خواد جواب منو بده
اصلا این تبلت های هانی کامب خوب هستن
بهترینشون کدوم
برام مهمه که بش فلش وصل بشه اول می خواستم ipad 2 بگیرم ولی به خاطر مشکلات هکش و همین نبود usb host پشیمون شدم

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
QUOTE]
سلام
من میخوام یه htc desire s بخرم میخواستم ببینم خوبه یا نه و اینکه حدود قیمتش چنده !
desire s گوشی بسیارخوبی هست !! ولی انتخاب های دیگه ای هم میتونی بکنی!! با توجه به اینکه قیمت این گوشی 520 تومنه گزینه های زیر هم در نظر بگیر :
1. galaxy s plus : این گوشی همان گلکسی اس هست ولی با cpu 1400
2. گوگل nexus s : این گوشی توسط گوگل طراحی شده و در یک کلمه نجیب زاده سرزمین اندروید هست !!:d
3. galaxy s : این گوشی بهترین گوشی سال 2010 در اروپا انتخاب شد . بارز ترین خصوصیت این گوشی در حال حاضر گسترده بودنش هست . یعنی تو میتونی با این گوشی انواع کاستوم رام ها و تم ها را تجربه کنی .
این سه گوشی رو که گفتم از نظر صفحه نمایش و سخت افزار خیلی بهتر از desire s هستن . ولی در عوض تنها برتری desire s به این 3 ظاهر و حافظه ram آن هست .
در کل اگه من به جای تو بودم galaxy s plus رو میگرفتم . چون این گوشی قویترین سی پی یو رو در بین تک هسته ای ها داره و دارای صفحه نمایش بی نظیر super amoled میباشد :d

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
سلام بچه ها یه سوال داشتم گوشی گالاکسی ایس گرفتم و یه مشکل دارم زمانی که به فارسی برای کسی پیامک می دم در گوشی طرف پیامکم به صورت علامت سوال و نامفهوم میاد کسی می دونه مشکل از کجاست و راه حلش چیه ؟
ممنونم

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
سلام بچه ها یه سوال داشتم گوشی گالاکسی ایس گرفتم و یه مشکل دارم زمانی که به فارسی برای کسی پیامک می دم در گوشی طرف پیامکم به صورت علامت سوال و نامفهوم میاد کسی می دونه مشکل از کجاست و راه حلش چیه ؟
ممنونم
رام ات فارسی ساپورت نمیکنه . دو تا راه داری :
رام آسیایی بریزی رو گوشیت که فارسی رو ساپورت کنه .
فارسی ساز بریزی .

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
سلام :D Samsung Google Nexus S i9023 گوشیه خوبیه ؟ میخوام برم تو کارش :D چه فرقی با Nexus S داره ؟
و اینکه نسبت به Galaxy S ضعفی داره ؟

یه سوال دیگه :D Motorola Defy به 2.2 یا 2.3 آپدیت میشه؟

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
ممنونم
این مشکل به آسانی حل شد و باید یه کمی تنظیمات پیام رسانی ام را دستکاری می کردم

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
سلام :D Samsung Google Nexus S i9023 گوشیه خوبیه ؟ میخوام برم تو کارش :D چه فرقی با Nexus S داره ؟
و اینکه نسبت به Galaxy S ضعفی داره ؟

یه سوال دیگه :D Motorola Defy به 2.2 یا 2.3 آپدیت میشه؟
i9023 از صفخه نمایش super clear lcd استفاده میکنه که نسبت به صفخه نمایش nexus s و galaxy s ضعیفتره . ولی با این حال باز هم از صفحه نمایش های desire s و desire بهتره !!!
گوشی خوبیه و به صورت خالص اندرویدی هست . یعنی توسط خود گوگل طراحی شده .

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
دوستان من بین خرید گوشی x10 وgalaxy SL موندم هردو به رام 2.3 اپدیت شدن و هر دو دارای CPU یکسانی هستن و یکی بگه کدوم ارزش زیادی از هر جهت برای خرید داره بگه و می خوام از نظر عمر و بادوام باشه؟وقیمت امروزی این دو گوشی چنده

m.rad

کاربر سایت
Jul 18, 2009
118
نام
Arisato
دوستان من بین خرید گوشی x10 وgalaxy SL موندم هردو به رام 2.3 اپدیت شدن و هر دو دارای CPU یکسانی هستن و یکی بگه کدوم ارزش زیادی از هر جهت برای خرید داره بگه و می خوام از نظر عمر و بادوام باشه؟وقیمت امروزی این دو گوشی چنده
سلام
راستش از قیمتها خبری ندارم اما X10 گوشی خوبیه و مطمئنا کیفیت بهتری داره.اما این که کدوم گوشی امکانات بیشتری داره نمیدونم.
من بهت توصیه میکنم یه Xperia Arc بگیری که با توجه به قیمتش (حدود600 هزار تومان) بهترین گوشی موجود هست و از بسیاری لحاظ حتی از Galaxy S2 هم بهتره مخصوصا دیزان و کیفیت صفحه ی نمایش که با براویا انجین هست و بسیار فوق العاده است و از نظر سرعت هم ارک نزدیکترین گوشی توی بازار به Galaxy S2 هست که چون 2 هسته ایه سریعتره اما هم گرونتره(حدود 800هزار فکر کنم) هم عمر باتریش کمتره نسبت به ارک.اگه خواستی یه نگاه به این ویدئوی مقایسه ی بین این دو تا گوشی بنداز:
http://www.youtube.com/watch?v=2w5z4gBdK5A
با این وجود اگه پولت به اینها نمیرسه یکم صبر کن Xperia Neo رو بگیر که همون ویواز 2 هستش و نسبت امکانات به قیمتش خیلی خوبه و خیلی از امکانات ارک رو هم داره از جمله اندروید و براویا انجین و دوریبنش که تکنولوژی Exmor R رو داره که فیلمبرداریش تو شب بی نظیره و حدود 350 دلار آخر قیمتشه تو خارج اما تو ایران یه چند ماه طول میکشه ارزون شه!آخرین بار 500 شنیدم با یه افت نسبتا زیاد نسبت به قیمت قبلیش,چون که فعلا قیمتش کاذبه!
در کل من گوشیهای sony ericsson رو خیلی به بقیه ترجیح میدم :x اما چون تبلیغات بقیه خیلی زیاده ,خیلی مطرح نمیشه!:|
یه عکس هم واست میزارم از براویا انجین روی ارک و مقایسه ی کیفیت تصویرش با گالاکسی اس,اگه خواستی بازم هستن بگو برات بفرستم;;)
1.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر