سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
1100دیگه پیدا نکردم اینو گرفتم.....:D...........بابا گوشی ماله تماس کاری کردنه نه ژیگول بازی که :D..............به هر حال ممنون.......
کلا نباید اندروید میگرفتی ! من بزرگترین اشتباه زندگیم خرید 2 گوشی اندروید بود ! چه 1.6 چه 2.2 هیچ فرقی نمیکنه , 1100 بهتره ! باید Windows Phone مثلا LG Optimus 7 میگرفتی , حتی زنگ زدن و Sms دادن باهاش هم از کار کردن با Widget های اندروید و بقیه ی چیزاش لذت بخش تره ! باورم نمیشد اینهمه کوبیده بودن این ویندوز رو , اینقدر بهتر از این اندروید مسخره باشه ! اونا یه آپدیت میدن 500 تا ویژگی مهم اضافه میکنن , ما یه آپدیت 2.2 به 2.3 میگیریم فقط 500 تا آیکون و ویجت اضافه میشه ...
خلاصه اندرویدتو رد کن بره یه Windows Phone بخر ...

BizkibiT

کاربر سایت
Jan 16, 2006
178
نام
فرشيد
سلام. دوستان من با حدود 350 تومن گوشي HTC legend رو در نظر گرفتم . با اينكه قديميه و اندروييد 2.2 هستش ولي به نظرم خيلي گوشي شكيل و جالبيه بخصوص كه بدنش آلونيوميه . مي خواستم نظر شما رو هم بدونم .كسي كار كرده باهاش. اصلا تو اين رنج قيمت چه smartphone هايي رو توصيه مي كنيد ؟؟

ممنون

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
کلا نباید اندروید میگرفتی ! من بزرگترین اشتباه زندگیم خرید 2 گوشی اندروید بود ! چه 1.6 چه 2.2 هیچ فرقی نمیکنه , 1100 بهتره ! باید Windows Phone مثلا LG Optimus 7 میگرفتی , حتی زنگ زدن و Sms دادن باهاش هم از کار کردن با Widget های اندروید و بقیه ی چیزاش لذت بخش تره ! باورم نمیشد اینهمه کوبیده بودن این ویندوز رو , اینقدر بهتر از این اندروید مسخره باشه ! اونا یه آپدیت میدن 500 تا ویژگی مهم اضافه میکنن , ما یه آپدیت 2.2 به 2.3 میگیریم فقط 500 تا آیکون و ویجت اضافه میشه ...
رفیق خیلی کار خطرناکی کردی ! چون اینجا قلمرو اندروید دار هاست !!
من هم با دوستمون موافقم . ولی این موضوع کاملا نسبی و سلیقه ای هست . چون یکی با ویندوز فون حال میکنه ... یکی با اندروید و بعضی ها هم مثل عمو باراک با blackberry !
اما اگر در کل ، با دید کارشناسانه به موضوع بنگریم میفهمیم ios و android هر دو بهتر از ویندوز فون هست . وباز اگه بیشتر دقت کنیم متوجه می شیم android در آینده بیش از بقیه خواهد درخشید !
چون اندروی متن باز هست و به هرجایی نفوذ میکنه و به هرشکلی در میاد ( touch wiz , sense , ...)

---------- نوشته در 01:33 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:30 AM ارسال شده بود ----------

سلام. دوستان من با حدود 350 تومن گوشي HTC legend رو در نظر گرفتم . با اينكه قديميه و اندروييد 2.2 هستش ولي به نظرم خيلي گوشي شكيل و جالبيه بخصوص كه بدنش آلونيوميه . مي خواستم نظر شما رو هم بدونم .كسي كار كرده باهاش. اصلا تو اين رنج قيمت چه smartphone هايي رو توصيه مي كنيد ؟؟

ممنون
من کمی باهاش کار کردم ! توی رنج خودش خوبه . گوشی های دیگه ای مثل galaxy Ace هم بود ...

---------- نوشته در 01:36 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:33 AM ارسال شده بود ----------

1100دیگه پیدا نکردم اینو گرفتم.....:D...........بابا گوشی ماله تماس کاری کردنه نه ژیگول بازی که :D..............به هر حال ممنون.......
خب اگه یکم دقت کنی میبینی گوشیت اسمارت فون هست ، نه ژیگول فون . و app ها یه گوشی رو هوشمند میکنند . نه ژیگول :p

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
خوب گوشی به اندازه کافی App داره .........دیگه لازم نداره...........بعدش هم من به خاطر صفحه ی بزرگش و زیباییش گرفتمش..........وگرنه حتی رو آیپادم هم برنامه نریختم.........سلیقه ایه............

Roozbeh78

کاربر سایت
Feb 1, 2011
66
نام
roozbeh
من xperia play دارم علامت باتریش روی قطی نقرهای هست ولی خودش سبزه. وقتی هم بازش میکنم یامیچرخونمش منوش بر عکس نمیشه.چرا؟

آخرین ویرایش:

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima

شما یه چیزی میگی کسی ندونه الان فکر میکنه این وین فون چه مزیتی داره!!!! اره اون که نمیاد از اول یه کپی پیست ساده توش بذاره از اول بعد میاد به قول شما با 500 تا اپدیت بهش اضافه میکنه اره واقعا میزیتی این اپدیت های مایکروسافت!!!! تازه کلی ایراد دیگه هم داشت اون اولش که نمیدونم اصلا درست شده یا نه.
یکی از مزایا ورژن های مختلف اندروید این که اپلیکیش ها و بازی های جدید راحت اجرا میشن تو ورژن های جدید . تا الان هم پشتیبانیش تو برنامه و بازی ها از وین فون خیلی بهتر بوده و هست. کلا بخوای بگی اندروید جلو وین فون مسخرس، جوکِ !
بعدا از IOS ، اندروید بیشترین استفاده رو داره تو جهان. البته الان فکر کنم شاید پیشی هم گرفته.
فعلا که نظر من اول IOS با فاصله کم ANDROID.

آخرین ویرایش:

Dante_2

کاربر سایت
Jun 14, 2011
65
نام
نادر
من يه samsung galaxy pro دارم وقتي ميخوام از android market استفاده كنم وقتي داره loading ميكنه از برنامه مياد بيرون از v**p**n هم استفاده كردم ولي درست نشد

در ضمن لينكه اخرين ورژن android و چگونگي نصبش و بگيد

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
من يه samsung galaxy pro دارم وقتي ميخوام از android market استفاده كنم وقتي داره loading ميكنه از برنامه مياد بيرون از v**p**n هم استفاده كردم ولي درست نشد

شما فکر کنم باید برنامه مارکت اکسس هم اجرا کنی تا سیم کارتت نشناسه برا چه اپراتوری هست .

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
اين اكسس ماركت چي هست؟
چیز پی ان تنها لازم نیست .... چون از روی سیمکارت هم میشناسه .... سیم رو در بیار با چیز پی ان کانکت شو .
این برنامه هم کاری میکنه که انگار سیمکارتت خارجی ه (باید گوشی روت شده باشه تا بشه استفاده کرد )

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر

یه کار راحت بکن خلاص .
گوشی رو ببر رو ( airplane mode (offline بعدش با چیز پی ان وصل شو برو تو مارکت . همین!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر