سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
Xperia X8
لطفا راهنمایی بفرمایید
توی 2.1 فقز داخل رم اصلی گوشی نرم افزار نصب میشه.برو ببین 2.2 براش اومده نصب کن.

فکر کنم یسری روشا بود که کاری میکرد بازیها روی مموری خارجی نصب بشه مثل پارتیشن بندی کردن و ایجور چیزا.روشاش توی نت هست.خدایش اطلاعاتی در این زمینه ندارم.خودت برو توی سایتها بگرد

الان دیدم رام کاستوم 2.2 اومده.برید اون رو نصب کنید و کارها رو انجام بدید

ebi zhangoler

کاربر سایت
Oct 1, 2009
22
سلام
x8 دارم و وقتی میخوام تصویر زمینه انتخاب کنم میگه سایزشو انتخاب کن
و نمیتونم تمام صفحه انتخابش کنم برای این مشکل راهی هست
لطفا راهنمایی فرمایید

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دوستان من تازه یه HTC Desire HD خریدم (چه قدر هم عالیه).....بعد برنامه هاش رو فقط باید با گوشی وصل بشی نت تا نصب کنی ؟ اصلا چه جوریه برنامه ریختنش......
بعد من کامپیوترم پر از ویروسه و اگه گوشی رو وصل کنم مشکلی براش پیش میاد یا خیر ؟
بعد برنامه ای هست که من مثلا عکس های خونوادگیم رو بزارم تو یک پوشه قفل بزارم براش که کسی نتونه ببینه ؟

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستان من تازه یه HTC Desire HD خریدم (چه قدر هم عالیه).....بعد برنامه هاش رو فقط باید با گوشی وصل بشی نت تا نصب کنی ؟ اصلا چه جوریه برنامه ریختنش......
بعد من کامپیوترم پر از ویروسه و اگه گوشی رو وصل کنم مشکلی براش پیش میاد یا خیر ؟
بعد برنامه ای هست که من مثلا عکس های خونوادگیم رو بزارم تو یک پوشه قفل بزارم براش که کسی نتونه ببینه ؟
اولندش که تبریک

چنتا روش هست مثلا برای اینکه را بیفتی
برو توی سایت کافه بازارhttp://cafebazaar.ir/
برنامه اصلیش رو دانلود کن تا بتونی برنامه ها رو از طریق انلاین نصب کنی. از این نوع برنامه ها که برنامه ها رو بصورت رایگاه میزارن کلی هست.
از نوع خارجکیش. وقتی از طریق این برنامه ها بگیری توی اکثر گوشی ها توی حافظه ی داخلیش نصب میشه.

برنامه ی applocker رو دانلود کن ولی در نسخه عادیش 4 تا برنامه رو بیشتر نمیتونی قفل بزاری. مثلا گالری و فایل منیجر و اینا رو که اصلیه قفل بزار.

---------------
برای نصب برنامه بصورت افلاین باید برنامه ی panda pc suite رو نصب کنی.
از این صفحه .نسخه اندروید رو نصب کنhttp://91.pandaapp.com/pcsuite/ وسطی میشه

. بعد که دانلود کردی و نصب کردی .بازش میکنی. نسخه چینی هست برای اینکه انگلیسی بشه روی مربع بالا،سمت چپ کلیک میکنی. گزینهی سوم رو میری روش یه گزینه ی انگلیسی میاد جلو روش کلیک کن. بعدش گوشی رو با کابل وصل میکنی و conect رو روی گوشی میزنی تا برنامه گوشی رو بشناسه و گزینه ی conected بده.

بعد از منوی سمت چپ روی app کلیک میکنی از بالای صفحه روی add کلیک میکنی و برنامه ای که دانلود کردی رو add میکنی و بعد توی صفحه که میاد دابل کلیک میکنی روش.

یک صفحه کوچیک اگه باز شد و 2تا گزینه داشت(گزینه هاش روش چینی نوشته) روی گزینه ی سمت چپ کلیک کیکنی تا نصب بشه. اخر سر تیک میاد میتونی ببندیش اون صفحه کوچیک رو.

ویروس ویندوز روی اندروید کاری نمیکنه.ولی یه انتی ویروس برای ویندوزت دانلود کنی بد نیستا:D

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلام
از کجا بدونم گوشی من روت شده و یا خیر ؟؟
چرا نمیتونم برنامه هارو روی مموری نصب کنم ؟؟ فضای داخلی گوشی پر شده .
تو گوشیم firimware version 2.1-Update1 نوشته . بیس باند هم آخرش 015 هستش
از کدوم رام استفاده کنم ؟؟؟ اصلا نیازی هست ؟؟؟

اگه توی لیست برنامه هات superuser داری گوشیت روته، شما خودت باید روتش کنی اینکارو کردی؟

برای نصب برنامه روی مموری هم باید اندروید 2.2 نصب کنی چون سونی برای x8 آپدیتی بعد از 2.1 ارائه نکرده باید از رامهای کاستوم استفاده کنی...
اینکه از چه رامی استفاده کنی باید ببینی چه رامی برات بهتره - بنظرم فلویوبرید1.0 و فلویو 30 بهترین رامهای کاستوم برای x8 هستن...
با نصب رام بالاتر یکی همین مشکل نصب برنامت حل میشه - سرعت گوشیتم بالاتر میره، مصرف باطری گوشیت کمتر میشه، بسته به سنسوراسکرین گوشیت میتونی دوال تاچ واقعی یا مجازی داشته باشی و برنامه هایی که برای ورژن بالاتر از 2.1 اومده رو میتونی نصب کنی و و و ...!
نون زنجبیلی هم برای x8 هست که دوربین و رادیو توش کار نمیکنه...

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
506
نام
مهدی
درود
یاران یه کمکی کنید گوشی گالاکسی اس 9000 دارم آپدیت کردم به 2.3 الان انتن دهی وای فای ضعیف شده قبلاً تا 70 متر سر کوچه آنتن میداد الان تو خونه 2 متر از دستگاه دور میشم خط آنتن میشه دو تا بعد از 15 مترم دیگه آنتن نداره کمک:-s:-s

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
s2 با اپدیت جدید مشکل گرم شدن و باطریش درست شد یا نه
الان قیمتش چنده
کلا رفع شده .موقع شارژ و بازی کردن گرماش خیلی کم شده و اصلا مثل قدیم نیست

باتریش هم خوب شده.دیروز یکله تستش کردم با ویدئو دیدن و وای فای همیشه روشن و وب گردی و بازی .نصب و دانلود برنامه و موزیک صوتی و کلی کار سمت 30 دقیقه دووم اورد.کلا فشار سنگین اوردم با نور ال سی دی متوسط.قیمت هم سمت 830 ایناست

• Like
Reactions: MOrteza_DJmix

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759

باتریش هم خوب شده.دیروز یکله تستش کردم با ویدئو دیدن و وای فای همیشه روشن و وب گردی و بازی .نصب و دانلود برنامه و موزیک صوتی و کلی کار سمت 30 دقیقه دووم اورد.کلا فشار سنگین اوردم با نور ال سی دی متوسط.قیمت هم سمت 830 ایناست
به به مبارکه :d کره ایشو گیر اوردی؟ یا عین من made by samsung ؟
این بازی fast five هم تازه اومده برا gs2 بگیر فایل اس دی 1.4 گیگ :-o با wifi به چیز رفتم تا دانلود شد:d

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,993
نام
احمد
آقا این خبر که تو gsm زده چیه؟

نکسوز جدید قراره رزولوشنش 1280x720 باشه؟ (عجب کیفیتی:eek:) تبلته یا گوشی؟

مثل اینکه امثال گوگل فقط نمیخواد گوشیی عرضه کنه برای معرفی جدیدترین نسخه سیستم عاملش ظاهرا قراره یه رقابت جدی با آیفون از لحاظ قدرت بزاره (البته به احتمال زیاد رزول آیفون جدید هم در همین حده ولی دیگه تک نیست)

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی

فقط 16 گیگ موجوده درسته

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
به به مبارکه :d کره ایشو گیر اوردی؟ یا عین من made by samsung ؟
این بازی fast five هم تازه اومده برا gs2 بگیر فایل اس دی 1.4 گیگ :-o با wifi به چیز رفتم تا دانلود شد:d
9کریم. :D چیز جالبیه یه هفتست خواب ندارم از دستش:D از اون ور اوردن برام . کره ای هست .از این جعبه کوچیکا.
باااا من به بد بختی SD برای aphalt 6 دانلود کردم. با 128 نمیشه:D فردا میرم 256 یا 512 میکنمش

با کابل n8 که 6 تومن خریدم براش on the go درست کردموراه بنداز بدرد میخوره:D گوشه های کابل رو با سوهان بساب .اندازه ورودیه گوشی میشه:D

فقط 16 گیگ موجوده درسته
اره. 32 هنوز وارد بازار نشده
آقا این خبر که تو gsm زده چیه؟

نکسوز جدید قراره رزولوشنش 1280x720 باشه؟ (عجب کیفیتی:eek:) تبلته یا گوشی؟

مثل اینکه امثال گوگل فقط نمیخواد گوشیی عرضه کنه برای معرفی جدیدترین نسخه سیستم عاملش ظاهرا قراره یه رقابت جدی با آیفون از لحاظ قدرت بزاره (البته به احتمال زیاد رزول آیفون جدید هم در همین حده ولی دیگه تک نیست)
باااااا چیزی معرفی نکردن،اینا همش شایعه ای بیش نیست

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
با کابل n8 که 6 تومن خریدم براش on the go درست کردموراه بنداز بدرد میخوره:D گوشه های کابل رو با سوهان بساب .اندازه ورودیه گوشی میشه:D
lol:d راحت جواب میده؟ من قبل از این ان 8 داشتم خیلی از این قابلیت استفاده میکردم اما یه جا خونده بودم کابل ان 8 رو این جواب نمیده پس تهیش واجب شد راستی 6 تومان از کجا ؟ خوب خریدی

• Like
Reactions: Ἁlireza

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر