سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

Homan425

کاربر سایت
Aug 9, 2018
104
دوستان با هاست leeful شاید ۱۰ بار امتحان کردم و سریع هک اجرا شد، بدون خاموشی. نمیدونم چرا این هاست هنوز خوب اطلاع رسانی نمیشه، یعنی فقط روی کنسول من خوب جواب میده و واسه بقیه خاموشی داره؟ دوستان تو تاپیک های مختلف زیاد میپرسن که هک پایدار شده و ارزش آپدیت داره؟ نظر من اینه که با هاست leeful بدون مشکل دستگاه هک میشه و حتی اگه این هک کاملا هم پایدار نباشه، با توجه به تعداد دفعاتی که من جیلبریک کردم و هنوز یک مورد خاموشی ندیدم، باید بگم احتمال موفقیت این جیلبریک در هر بار سعی، بالای ۹۰ درصده. فقط اینکه تو ردیف اول، اول load expliot و بعد load mira رو بزنید، اینطوری خاموشی ندارید.اینم لینکش:
6.72 Exploit Menu By Leeful v1 Beta Test
سلام بازیهای 5.05 بروی هک 6.72 راحت اجرا میشه؟ با این لینکی که گذاشتید تست کردید؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
mortal kombat 11 روی فریمور 5.05 اجرا میشه؟ از یه سایتی دانلود کردم که همراهش فایل بک پورت بود ولی بازی اجرا نمیشه و قفله، در صورتیکه نوشته بود اگر اون فایل نصب بشه روی این فریمور هم جواب میده
بله اجرا میشه من نصب کردم

• Like
Reactions: batman-love

Ramin.sh

کاربر سایت
Jul 26, 2020
7
سلام بازیهای 5.05 بروی هک 6.72 راحت اجرا میشه؟ با این لینکی که گذاشتید تست کردید؟
بعضی از بازیها اجرا نمیشن و بعضی هم بدون مشکل اجرا میشن. مثلا واسه خودم god of war اجرا نشد. اما هنوز تست نکردم ببینم همون فایل قدیمی رو اگه دوباره نصب کنم اوکی میشه یا اینکه باید از اول نسخه جدیدشو دانلود کنم.
اما به هر حال به خاطر چند تا بازی آپدیت نکردن کار اشتباهیه،اونا رو میشه با قیمت کم خرید یا دوباره دانلود کرد.

Aaaaaaaahhhhhahhah

کاربر سایت
Jul 11, 2020
22
دوستان با هاست leeful شاید ۱۰ بار امتحان کردم و سریع هک اجرا شد، بدون خاموشی. نمیدونم چرا این هاست هنوز خوب اطلاع رسانی نمیشه، یعنی فقط روی کنسول من خوب جواب میده و واسه بقیه خاموشی داره؟ دوستان تو تاپیک های مختلف زیاد میپرسن که هک پایدار شده و ارزش آپدیت داره؟ نظر من اینه که با هاست leeful بدون مشکل دستگاه هک میشه و حتی اگه این هک کاملا هم پایدار نباشه، با توجه به تعداد دفعاتی که من جیلبریک کردم و هنوز یک مورد خاموشی ندیدم، باید بگم احتمال موفقیت این جیلبریک در هر بار سعی، بالای ۹۰ درصده. فقط اینکه تو ردیف اول، اول load expliot و بعد load mira رو بزنید، اینطوری خاموشی ندارید.اینم لینکش:
بعد از هک اول افلاین هک میشه؟؟؟؟

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
بله اجرا میشه من نصب کردم
پس چرا من نمیتونم؟ میشه توضیح بدین
بازی رو نصب کردم همینطور بک پورت ولی دیگه نمیدنم hen چی هستش، البته یه جا نوشته بود برای اجرای بازی تو 5.05 باید hen 214 نصب کرد ولی لینک دانلودش پیدا نمیکنم

• Like
Reactions: mobile1199

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
بعد از هک اول افلاین هک میشه؟؟؟؟
بهترین هاست در حال حاضر همینه فقط بگذارید دفعه هم 100 کش بشه دفعات بعدی نتتون رو قطع کنید و فقط وارد مرورگر بشید بعد expliot رو لود کنید بعدش که پیغام موفقیت اومد میرا رو لود کنید خاموشی خیلی خیلی پایینی داره

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
  • Like
Reactions: batman-love

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
لینک دانلود نداره یعنی نتونستم پیدا کنم
ولی لینک پایین سه تا فایلو گرفتم حالا باید نصب کنم یا بصورت کپی پیست بریزم تو کنسول؟
https://github.com/SiSTR0/ps4-hen-vtx/releases/tag/2.1.3
خیلی وقته با هک کنسول کار نکردم اطلاعاتم بروز نیست

Amirreza55

کاربر سایت
Jul 19, 2020
12
فک نکنم! چون از موقعی که هک کردم خیلی میگذره و جز چند تا بازی تا فریمور 5.05 چیزه خاصی ام نصب کردم تا حالا، hen از کجا بگیرم؟

با این برو بعد cache offline رو بزن ریستارت کنی تو مرورگر میمونه بعدش hen 2.1.4 بزن

https://ps4metro.neocities.org/index.html

آخرین ویرایش:

Aaaaaaaahhhhhahhah

کاربر سایت
Jul 11, 2020
22
ببخشید واسه هک افلاینش میرا معمولیو بزنیم یا میرا افیسیال؟

Homan425

کاربر سایت
Aug 9, 2018
104
سلام کسی بازیهای تیکن - GTA - pes18 - ورژن 5.05 روی هک 6.72 تست کرده اجرا میشه یا نه ؟ چون اگر این بازیها اجرا بشه میخوام یکی از دستگاهمو به 6.72 آپدیت کنم

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
دوستان: بخش ویژه: آموزش تصویری و فارسی جیلبریک کنسول به نسخه 6.72 با روش Al-Azif اختصاصی بازی سنتر به پست اول تاپیک آموزش اضافه شد. دیدن کنید و نظر بدید متشکر.

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر