سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
سلام کسی بازیهای تیکن - GTA - pes18 - ورژن 5.05 روی هک 6.72 تست کرده اجرا میشه یا نه ؟ چون اگر این بازیها اجرا بشه میخوام یکی از دستگاهمو به 6.72 آپدیت کنم
هر جفتش تست شده و اجرا میشن بدون مشکل

• Like
Reactions: Homan425

Aaaaaaaahhhhhahhah

کاربر سایت
Jul 11, 2020
22
سلام
هنوز هم کسی روی هک جدید و ارتقا اون روی 6.72 کار میکنه؟ و قرار هست روش بهتر و جدیدتری بیاد یا نه؟
روش لیفول عالیه من خودم خاموشی نداشتم فعلا بعد از شیش بار هرکی هم امتحان کرده فعلا راضی بودی میشه گفت نود درصد استیبله

• Like
Reactions: Mam.Q

MEHDI2M

کاربر سایت
Apr 19, 2009
16
روش لیفول عالیه من خودم خاموشی نداشتم فعلا بعد از شیش بار هرکی هم امتحان کرده فعلا راضی بودی میشه گفت نود درصد استیبله
من با این روش خیلی خوب بودم برای دو سه روز ولی بعدش شروع به اذیت کرد حتی توی نصب بازی هم خاموشی پیدا کرد ، البته کش و history رو پاک کردم بازم نشد

الان روش دوم AlAzif رو اجرا کردم خیلی خوبه و مشکلی نداشتم
Exploit Host by Al Azif

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,724
نام
وحید
من با این روش خیلی خوب بودم برای دو سه روز ولی بعدش شروع به اذیت کرد حتی توی نصب بازی هم خاموشی پیدا کرد ، البته کش و history رو پاک کردم بازم نشد

الان روش دوم AlAzif رو اجرا کردم خیلی خوبه و مشکلی نداشتم
Exploit Host by Al Azif
میرا رو اجرا میکنید؟

mamad344

کاربر سایت
Aug 6, 2018
4
سلام
اقا دو بار کنسول خاموش شد سیو بلادبورن پرید ، حالا داره میگه اطلاعات مردعنکبوتی مشکل داره بازی رو پاک کن از اول نصب کن. حالا 70 گیگ حجم هیچ، سیو بازی ها هم برنمیگرده؟?
راهی چیزی نیست؟?

• Like
Reactions: naruto u

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
سلام
اقا دو بار کنسول خاموش شد سیو بلادبورن پرید ، حالا داره میگه اطلاعات مردعنکبوتی مشکل داره بازی رو پاک کن از اول نصب کن. حالا 70 گیگ حجم هیچ، سیو بازی ها هم برنمیگرده؟?
راهی چیزی نیست؟?
داداش روی چه ورژنی هستی منظورم 5.05 هستی یا 6.72 ؟؟ از کدوم روش واسه جیلبریک کردن استفاده میکنی ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر