سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

yousef.jns

کاربر سایت
Feb 16, 2019
42
من 5.05 هستم با هن 2.1.4 . بازی DETROIT تا مرحله 13 ( JERICHO ) بازی کردم یهو وسط بازی ارور سیو داد 2 بار بعد دستگاه خاموش شد و همه سیو های بازی پرید.
من از هن 1.8 استفاده میکردم هیچ مشکل خاموشی نداشتم. اما از وقتی رفتم رو هن 2.1.4 چند باری خاموشی داشتم. دوستان روشی که پایدارتر باشه سراغ ندارید ؟؟؟ سایتی برنامه ای چیزی که پایدار باشه و دوباره به این مشکل نخورم. میترسم دوباره بازی کنم و باز وسط بازی اینجوری بشه حالم گرفته بشه.
ممنون

Amirreza55

کاربر سایت
Jul 19, 2020
12
من 5.05 هستم با هن 2.1.4 . بازی DETROIT تا مرحله 13 ( JERICHO ) بازی کردم یهو وسط بازی ارور سیو داد 2 بار بعد دستگاه خاموش شد و همه سیو های بازی پرید.
من از هن 1.8 استفاده میکردم هیچ مشکل خاموشی نداشتم. اما از وقتی رفتم رو هن 2.1.4 چند باری خاموشی داشتم. دوستان روشی که پایدارتر باشه سراغ ندارید ؟؟؟ سایتی برنامه ای چیزی که پایدار باشه و دوباره به این مشکل نخورم. میترسم دوباره بازی کنم و باز وسط بازی اینجوری بشه حالم گرفته بشه.
ممنون
از کدوم روش hen رو اپدیت کردی

moriman72

کاربر سایت
Jul 8, 2020
28
من بازی assassins odyssey رو نسخه 5.05
hen 2.1.4 نصب کردم یکم هم بازی کردم مشکل سیو هم نداشتم دیتای بازی رو هم متاسفانه پاک کردم
میخواستم بدونم میتونم آپدیت و dlc رو روش نصب کنم یا بازی خراب میشه؟ لطفا راهنمایی کنید دوستان

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
من بازی assassins odysse
y رو نسخه 5.05
hen 2.1.4 نصب کردم یکم هم بازی کردم مشکل سیو هم نداشتم دیتای بازی رو هم متاسفانه پاک کردم
میخواستم بدونم میتونم آپدیت و dlc رو روش نصب کنم یا بازی خراب میشه؟ لطفا راهنمایی کنید دوستان
نه مشکلی نداره
فقط یادت نره آپدیت بازیو قبل از نصب Backport کنی

moriman72

کاربر سایت
Jul 8, 2020
28
نه مشکلی نداره
فقط یادت نره آپدیت بازیو قبل از نصب Backport کنی
متوجه نشدم یعنی باید بعد از نصب آپدیت و dlc دوباره backport خود بازی رو نصب کنم ؟ یا خودم باید آپدیت رو backport کنم؟ اگه میشه کامل توضیح بدین ممنون

moriman72

کاربر سایت
Jul 8, 2020
28
نه خودت آپدیت بازیو Backport و نصب کن بعدشم DLC هارو نصب کن روش
نسخه هکی آپدیت ها که تو سایتا هست میتونم دانلود کنم و نصب کنم یا با نرم افزار خاصی باید backport بشه؟
واقعا لطف کردین جواب دادین ببخشید تو این زمینه تازه کارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر