سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

miiilllaaad

کاربر سایت
Aug 27, 2006
60
سلام دوستان

منم اومدم روی 6.72

با اکثر هاست ها خاموشی زیاد داشتم اما هاست Leeful عالی روی کنسولم جواب داده. براحتی هم کش شده بدون اتصال به اینترنت هک انجام میشه.

یه سوال
کنسول های نو و آک که الان در بازار به فروش میرن چه ورژن فریوری دارن ؟ چون یکی از دوستام میخواد بخره

کسی اطلاعاتی داره یا جدیدا ps4 آک خریده ؟

baran110

کاربر سایت
Jan 4, 2019
4
راه حل این هست که تو تنظیمات کنسول تیک آپدیت خودکار فیرم ویر سیستم برداشته شده باشه حتما و اگه قبلا از سایت Al Azif برای زدن hen استفاده میکردید یه گزینه به اسم Disables updates داره میتونید اون رو هم فعال کنید برای محکم کاری..من میتونم بدون هیچ مشکلی هر چقدر که میخوام به نت وصل باشم با کنسول و هیچ گونه اپدیتی هم دانلود نمیشه.
برای اپدیت به ورژن 2.1.4 هم اسون ترین راه اینه که به اینترنت متصل بشید ( کلا 2 دقیقه اینترنت لازمه) بعد مرورگر کنسولتون رو اجرا کنید..1 بار سایت PS4 Metro رو بار گزاری کنید و کش افلاین رو بزنید تا از دفعه های اتی به اینترنت نیازی نداشته باشید.
البته اگه قبلا از طریق مرورگر HEN قدیمی 1.6و 1.7 تا 2 رو میزدید لازمه در ابتدا یک بار تاریخچه و کش مرورگر رو پاک کنید کنسول رو ری استارت کنید و مراحل HEN 2.1.4 رو که بالا گفتم انجام بدید...این جوری یه جیلبریک تمیز دارید...امیدوارم توضیحات برای بعضی دوستان مفید بوده باشه
سلام من با این روش جیلبریک کردم و کش افلاین رو زدم ولی اصلا تو یوزر گاید نمیاد و هر دفعه باید به نت وصل شد برای اجرا هک و هن ۲.۴
اصلا افلاین نمیشه باید چی کار کنم

آخرین ویرایش:

Shahramland

کاربر سایت
Jun 18, 2016
11
سلام من با این روش جیلبریک کردم و کش افلاین رو زدم ولی اصلا تو یوزر گاید نمیاد و هر دفعه باید به نت وصل شد برای اجرا هک و هن ۲.۴
اصلا افلاین نمیشه باید چی کار کنم
لازم نیست از طریق یوزر گاید برید اصلا. فقط از طریق مرورگر..شما از دفعات بعدی فقط مرورگر رو باز کنید هک رو اجرا کنید اونم به صورت افلاین...من هر روز دارم همین رو اجرا و بازی های بک پورت به 5.05 رو بازی میکنم

baran110

کاربر سایت
Jan 4, 2019
4
لازم نیست از طریق یوزر گاید برید اصلا. فقط از طریق مرورگر..شما از دفعات بعدی فقط مرورگر رو باز کنید هک رو اجرا کنید اونم به صورت افلاین...من هر روز دارم همین رو اجرا و بازی های بک پورت به 5.05 رو بازی میکنم
متاسفانه تو مرورگر هم اجرا نمیشه

feri-sali1

کاربر سایت
Apr 18, 2020
29
سلام دوستان

منم اومدم روی 6.72

با اکثر هاست ها خاموشی زیاد داشتم اما هاست Leeful عالی روی کنسولم جواب داده. براحتی هم کش شده بدون اتصال به اینترنت هک انجام میشه.

یه سوال
کنسول های نو و آک که الان در بازار به فروش میرن چه ورژن فریوری دارن ؟ چون یکی از دوستام میخواد بخره

کسی اطلاعاتی داره یا جدیدا ps4 آک خریده ؟
بستگی به تایم وارداتش داره دیگه...اگه طرف از قبل داشته باشه ممکنه زیر 6.72 باشه...اما بیشترشون بالای این ورژن هستن...پیشنهاد اینه که یه کنسول تمیز دسته دوم بخره که ورژن 6.72 یا پایین تر باشه

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
594
نام
Ramin
درود دوستان
یک کنسول 5.05 کپی خور دارم
الان میخوام یک لینک با قابلیت کچ در مرورگر به آخرین ورژن هن رو بهم بدید که بزنم دیگه بدون نت اوکی بشه
دوم الان همه گیم ها بک پورت میشن به راحتی یا نه؟
و چجوری بک پورت کنم؟
من الان از سایت دانلود ها Iینو بگیرم رات اجرا میشه:
دانلود نسخه هک‌شده بازی Marvels Spider-Man v1.17 برای PS4

warninghossein

کاربر سایت
Dec 9, 2018
4
دوستان من ps4 رو به 6.72 با استفاده از DarkModderVC با قابلیت کش افلاین هک کردم ولی از ده بار پنج بار فریز میکنه یا وارد سایت نشدخ خاموش میشه.حتی بعضی مواقع وارد بازی میشه رو صفحه ی اصلی میمونه.خواستم بگم برای شما هم همینطور هست یا نه؟ با اینترنت وصلش کردم و دوباره همون روش رو با امید اینکه اینبار بهتر بشه انجام دادم ولی جواب نداد.بازی خدای جنگ هم نصب کردم اما کلا ارور میده و وارد بازی نمیشه دیگه دارم کلافه میشم

cartoonnetwork

کاربر سایت
Jun 30, 2017
13
یکی کمک کنه جونم در اومد من با remote pkg sender میخووام spiderman رو نصب کنم مثلا 47 گیگ که میریزه ارور میده ککه نمیتونه به ps network وصل شه اینترنت رو وصل میکنم ارورش میره با نت دانلود میکنه با سرعت خیلی خیلی کم روی 6.72 هستم.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
درود دوستان
یک کنسول 5.05 کپی خور دارم
الان میخوام یک لینک با قابلیت کچ در مرورگر به آخرین ورژن هن رو بهم بدید که بزنم دیگه بدون نت اوکی بشه
دوم الان همه گیم ها بک پورت میشن به راحتی یا نه؟
و چجوری بک پورت کنم؟
من الان از سایت دانلود ها Iینو بگیرم رات اجرا میشه:
دانلود نسخه هک‌شده بازی Marvels Spider-Man v1.17 برای PS4
درود

بهترین موردی که دیدم و تست کردم لینک زیر هست :

PS-Phwoar! Host Menu v1.4 by Leeful with Latest PS4 Exploit Payloads

واسه اجرای بازیها تو 5.05 نیاز به فایل بک پورت هست که معمولا بازیهایی که قرار میگیره فایل بک پورتش هم آماده میکنن و قرار میدن.

این لینکی هم که قرار دادید به راحتی اجرا میشه.

• Like
Reactions: raminxxx

keyvan1985

کاربر سایت
Aug 28, 2008
142
سلام وقت بخیر
هک ۶.۷۲ استیبل شده کوچ کنیم یا بمونیم رو ۵.۰۵ ؟
میخوام pes 2020 پچ نقل و انتقالات جدید رو بزنم
واینکه همه بازیهای که رو ۵.۰۵ قابلیت اجرا داشتن رو ۶‌.۷۲ هم اجرا میشن؟

Wittcher

کاربر سایت
Feb 12, 2020
3
سلام وقت بخیر
هک ۶.۷۲ استیبل شده کوچ کنیم یا بمونیم رو ۵.۰۵ ؟
میخوام pes 2020 پچ نقل و انتقالات جدید رو بزنم
واینکه همه بازیهای که رو ۵.۰۵ قابلیت اجرا داشتن رو ۶‌.۷۲ هم اجرا میشن؟
سلام
پچشو از کدوم سایت گیر اوردی؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر