سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

still life

کاربر سایت
Apr 2, 2010
70
داداش فروشنده داره برا خودش بازار گرمی میکنه الان که احتمالا فقط چند روز با هک ٧.۵x فاصله داریم بزرگ ترین اشتباهه بخای آپدیت کنی.
خاموشی ام زیاد نداره. چند هفته بگذره تکمیل میکنن هک رو و کاملا پایدار میشه. من خودم رو ۶.٧٢ هک کردم و شاید ماهی یه بار هم خاموشی نداشته باشم. اکانت هکی نه بازی های دلخواهت رو میتونی راحت پیدا کنی و نه با هزینه اش میتونی کنار بیای. امکان قفل شدن اکانت ها هم که همیشه هست. دوستانه با پیشنهاد میکنم حتی اگه یه سال هم لازم باشه باز صبر جیلبریک بیاد مطمئن باش ارزششو داره.
ممنون از راهنمایی؛

اگه بعد از جیلبریک، هوس بازی آنلاین کردم، دوباره می‌تونم فریم‌ور کنسول رو به نسخه جدید آپدیت کنم؟

جیلبریک کنسول، قیمتش رو کاهش نمیده؟

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
ممنون از راهنمایی؛

اگه بعد از جیلبریک، هوس بازی آنلاین کردم، دوباره می‌تونم فریم‌ور کنسول رو به نسخه جدید آپدیت کنم؟

جیلبریک کنسول، قیمتش رو کاهش نمیده؟
نه داداش اتفاقا کنسول جیلبریک به نظرم باید گرون تر باشه. فقط یه هک نرم افزاریه دیگه، هر لحظه اراده کنی میتونی آپدیت کنی به آخرین نسخه و بشه عین روز اولش. ولی وقتی کنسول رو جیلبریک انگار افتادی توی دریای بازی ?
حالا حالا ها باید سرچ کنی و بازی های دلخواه تو دانلود کنی بازی کنی. فک نکنم به این زودی نوبت به بازی آنلاین برسه...

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
دوستان بنده میخوام بازی های هکی رو بدون هارد و فلش روی کنسول نصب کنم . ورژن کنسول هم 6.72 هستش . ممنون میشم آخرین ورژن برنامه مورد نظر و آموزشش رو واسم قرار بدید . مرسی .

• Like
Reactions: kaka1369

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
دوستان بنده میخوام بازی های هکی رو بدون هارد و فلش روی کنسول نصب کنم . ورژن کنسول هم 6.72 هستش . ممنون میشم آخرین ورژن برنامه مورد نظر و آموزشش رو واسم قرار بدید . مرسی .
دوست عزیز اسم نرم افزار remote package sender هستش و باید برا استفاده ازش حتما رو هن ٢.٣ باشی. ویدیو آموزشش رو هم دوستان چنتا پست قبل تر گذاشته بودن یکم بگردی پیدا میکنی

H.Y

کاربر سایت
Aug 8, 2020
26
سلام دوستان خواستم بپرسم سایتی هست که dlc های مورتال کمبت رو بزاره ( وقتی dlc های نسخه 7.55 پورت شد منظورمه ) توسایتای ایرانی من گشتم اکثرا dlc های ورژن های قدیمی رو گزاشتن :Wallbash::Wallbash:
ممنون میشم از راهنماییتون:yes:

• Like

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
سلام دوستان خواستم بپرسم سایتی هست که dlc های مورتال کمبت رو بزاره ( وقتی dlc های نسخه 7.55 پورت شد منظورمه ) توسایتای ایرانی من گشتم اکثرا dlc های ورژن های قدیمی رو گزاشتن :Wallbash::Wallbash:
ممنون میشم از راهنماییتون:yes:

سلام بله هستش ولی هاستش Zippy هست که فیلتره!
آپدیت 1.24 + DLC ملینا و رمبو و رین

• Like

moriman72

کاربر سایت
Jul 8, 2020
28
سلام دوستان ورژن دستگاه من 5.05 هست و شنیدم میگن برای اجرای بازی های جدید [ac valhalla. LOU2] باید به یک یا دو فریمور بالاترSPOOF کنی تو نت گشتم چیزی حاصلم نشد گفتم از دوستان کمک بگیرم حالا این قضیه اسپوف ربطی به اجرای بازی های جدید با بکپورت 5.05 داره یا نه لطفا راهنمایی کنید

• Like
Reactions: ghtania

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
سلام دوستان ورژن دستگاه من 5.05 هست و شنیدم میگن برای اجرای بازی های جدید [ac valhalla. LOU2] باید به یک یا دو فریمور بالاترSPOOF کنی تو نت گشتم چیزی حاصلم نشد گفتم از دوستان کمک بگیرم حالا این قضیه اسپوف ربطی به اجرای بازی های جدید با بکپورت 5.05 داره یا نه لطفا راهنمایی کنید
نه عزیز همه بازی ها فایل بکپورت دارن که حجمش هم خیلی کمه و وقتی بکپورت هر بازی رو نصب کنی رو ورژن های پایین تر قابل اجراس
اگر هم خواستی آپدیت کنی فعلا ۶.٧٢ از همه پایدار تره

Cyberpunk 2077

کاربر سایت
Jun 23, 2019
74
لستو که نصب کردم چندساعتیم بازی کردم ولی اسپایدر من مشکل داره اساسینسم دارم نصب میکنم گوست هم نصب شد

moriman72

کاربر سایت
Jul 8, 2020
28
نه عزیز همه بازی ها فایل بکپورت دارن که حجمش هم خیلی کمه و وقتی بکپورت هر بازی رو نصب کنی رو ورژن های پایین تر قابل اجراس
اگر هم خواستی آپدیت کنی فعلا ۶.٧٢ از همه پایدار تره
از پیگیریتون بسیار ممنونم. به نظر شما روی 5.05 بمونم یا به 6.72 آپدیت کنم یا اصلا فرقی نداره{ بکپورت بازی ها داره منتشر میشه چه آپدیت 5.05 یا 6.72}
اگر هم فرق دارد میشه راهنمایی کنید که چطور و از کدام هاست که معتبر و پایدارتر هست آپدیت کنم ممنونتون میشم
من از هاست ps4metro استفاده میکنم خیلی هم ازش راضیم میشه با همین آپدیت کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر