سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
یع سوال مگه میشه اینطوری ، مگه نباید کل هارد فرمتش exfat باشه ؟
اصلا دستگاه شناسایی میکنه اونو ؟

دوست عزیز نیازی نیست کل هارد فرمتش exfat باشه

هر درایوی که فرمتش exfat باشه کنسول شناسایی میکنه و فایل های pkg برای نصب نشون میده

این حالت برای کسانی هستش که میخوان فقط بخشی از هارد اکسترنالشونو به پلی 4 اختصاص بدن

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
سلام، من یه هارد اکسترنال دارم که توش اطلاعات دارم، یه درایو ۷۰ گیگی با فرمت exfat درست کردم که بازیهای دانلودی رو توش بریزم و وصل کنم به کنسول واسه نصب، اینطوری درسته مشکلی واسه اطلاعاتم که توشه و تویه یه درایو دیگشه پیش نمیاد؟
ایرادی نداره
اگر کنسول نشناخت پارتیشن ای اکس فت رو پرایمری کنید
فقط به هیچ عنوان به گزینه های اضافی مثل فرمت و ... دست نزنید

meisamsat

کاربر سایت
Dec 14, 2010
95
سلام من بازی ww20 روی یک کنسول نصب کردم و اجرا بدون مشکل... الان روی دوتا کنسول دیکه تست کردم وسط نصب بازی ارور میده ونصب نمیشه..با چنتا هاست و دوتا کنسول دیگه تست کردم نشد..هم ۶.۷۲ و ۷.۰۲ کسی میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم ..دیتا سالم هست اگه نبود روی کنسول اولی نصب نمیشد و اجرا..!!!!

still life

کاربر سایت
Apr 2, 2010
70
سلام دوستان؛
مشورت:

کنسول پی‌اس‌فور پرو با فریم‌ور ۷.۵ دارم.

همون‌طور که می‌دونید احتمال زیادی وجود داره که این فریم‌ور به‌زودی هک بشه. با این حساب این پرسش پیش میاد که کنسول رو بدم برام بازی هکی بریزن و فریم‌ور به نسخه جدید آپدیت بشه، یا اینکه صبر کنم هک فریم‌ور ۷.۵ بیاد؟

از طرف دیگه فروشنده‌ها میگن جیل‌بریک فریم‌ور، خاموشی کنسول و مشکلات هارد و پاور رو به‌دنبال داره و بهتره که با اکانت هکی روی سیستم بازی نصب کنن. در این بین دوست‌هام میگن حرف فروشنده رو باور نکن و جیل‌بریک کردن کنسول، خطر چندانی برای سخت‌افزارش نداره.

لطفاً راهنمایی کنید واقعاً وضعیت جیل‌بریک کردن پی‌اس‌فور از چه قراره و این کار چقدر احتمال خرابی کنسول رو به دنبال داره؟

mrhdir

کاربر سایت
Feb 8, 2013
77
نام
مهدی
من امروز برای اولین بار خاموشی داشتم
از هاست خود اسلیرزگوی کچ شده افلاین استفاده میکنم
بعد از دو سه بار استفاده از نسخه افلاین هک کار نمیکرد باید صفحه رو رفرش میکردم و این سری هم که کلا خاموش کرد

اگر همیشه واسه هک با اینترنت وارد هاست بشم احتمال خاموشی رو کم میکنه؟
هاستی هست که خاموشی نداشته باشه؟

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
سلام دوستان؛
مشورت:

همون‌طور که می‌دونید احتمال زیادی وجود داره که این فریم‌ور به‌زودی هک بشه. با این حساب این پرسش پیش میاد که کنسول رو بدم برام بازی هکی بریزن و فریم‌ور به نسخه جدید آپدیت بشه، یا اینکه صبر کنم هک فریم‌ور ۷.۵ بیاد؟

از طرف دیگه فروشنده‌ها میگن جیل‌بریک فریم‌ور، خاموشی کنسول و مشکلات هارد و پاور رو به‌دنبال داره و بهتره که با اکانت هکی روی سیستم بازی نصب کنن. در این بین دوست‌هام میگن حرف فروشنده رو باور نکن و جیل‌بریک کردن کنسول، خطر چندانی برای سخت‌افزارش نداره.

لطفاً راهنمایی کنید واقعاً وضعیت جیل‌بریک کردن پی‌اس‌فور از چه قراره و این کار چقدر احتمال خرابی کنسول رو به دنبال داره؟

هیچ مشکلی برای کنسول به وجود نمیاد از سال 2018 دارم این کارو میکنم :) صد بار هم خاموشی داشته

• Like
Reactions: still life

Shahram1007

کاربر سایت
Sep 17, 2018
16
سلام

من بازی darksiders warmaster رو از سایت دانلودها و پی سی دی دانلود کردم هردو پارت اولش مشکل داره کسی نسخه سالم این بازی هک شده رو سراغ داره؟

ممنون

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
سلام دوستان؛
مشورت:

داداش فروشنده داره برا خودش بازار گرمی میکنه الان که احتمالا فقط چند روز با هک ٧.۵x فاصله داریم بزرگ ترین اشتباهه بخای آپدیت کنی.
خاموشی ام زیاد نداره. چند هفته بگذره تکمیل میکنن هک رو و کاملا پایدار میشه. من خودم رو ۶.٧٢ هک کردم و شاید ماهی یه بار هم خاموشی نداشته باشم. اکانت هکی نه بازی های دلخواهت رو میتونی راحت پیدا کنی و نه با هزینه اش میتونی کنار بیای. امکان قفل شدن اکانت ها هم که همیشه هست. دوستانه با پیشنهاد میکنم حتی اگه یه سال هم لازم باشه باز صبر جیلبریک بیاد مطمئن باش ارزششو داره.

• Like
Reactions: still life

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
من امروز برای اولین بار خاموشی داشتم
از هاست خود اسلیرزگوی کچ شده افلاین استفاده میکنم
بعد از دو سه بار استفاده از نسخه افلاین هک کار نمیکرد باید صفحه رو رفرش میکردم و این سری هم که کلا خاموش کرد

اگر همیشه واسه هک با اینترنت وارد هاست بشم احتمال خاموشی رو کم میکنه؟
هاستی هست که خاموشی نداشته باشه؟
خاموشی هرازگاهی یه بار که اجتناب ناپذیره ولی زیادم چیز نگران کننده ای نیست دوست عزیز
من خودم هاست نایت کینگ کش آفلاین زدم رو ۶.٧٢ تو پیام قبلی هم گفتم خاموشی به ندرت داره برا من. البته گویا به تجربه ثابت شده که روی هر دستگاه، کارایی هاست ها فرق داره.
من حتی از روش رست مود هم استفاده نمیکنم ولی باز به ندرت خاموشی دارم.

• Like
Reactions: mrhdir

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر