سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان و اساتید

بنده چند سوال داشتم
که واقا به جوابشون نیاز دارم چون هم خودم هم چند تا از دوستام سر این هک های پابلیک گیر کردیم
۱_الان من کنسول ۵.۰۵ دارم بازی هایی مثل nfs heat. Rdr 2.dark sider 3 و...

اینا اپدیتاش اگه نصب بشه بالا نیمیاد خامشونم دردسر داره و مثلا nfs اصلا save نمیکنه و....

الان ایا 6.72 اپدیت کنم ؟
استیبلیتیش مثل الانه ؟
چون من الان hen 2.1.3 دارم قبلا ۲.۱.۴ بود اما ۲.۱.۴ بازی هی قدیمی ترو گیر میکرد اما تو یک ماه یا حتی ۲ ماه حتی ۱ خاموشی یا fail نداشتم .
اما یکی از دوستام 6.72 داره همون اول که اومد داد بیرون هک کردن و منم واسش بازی ریختم
اما هر بار که میخواد روشن کنه حداقل ۳.۴ بار خاموشی داره حداکثر تا ۲۰ خودم پیشش بودم اومدیم fifa بازی کنیم ۱ ساعت در حال راه اندازی کنسول بودیم از برق کشیدیم. کش پاک کردیم اما ۲۰ بار فقط خاموشی و شاید ۱۰ بار فیل ??
اگه منم اپدیت کنم همین جوری میشه ؟?
چون اولا اون slim داره من pro و اون قبلا از اکانت استفاده کرده من نه البته چند وقت با دستگاهش بازی نکرد روی ۵.۵۵ بود بعد داد بیرون فرمت و اپدیت...
از چند ماه پیش تا الان استیبیلیتی بالا سایتی یا ... hen جدیدی چیزی نیومده؟?

جریان ۷.۰۲ چیه یکی دیگه از دوستام دقیقا همین فریمور رو داره
میتونه هک کنه؟
یا اوضاش از ۲۰ بار خاموشی هم بد تر میشه?
با تشکر از اساتید اگرم روش پایداری برای هک ۶.۷۲ هست که حداقل کمتر فیل بده و خاموش کنه که منم بتونم اپدیت کنم و rdr nfs و .... رو بازی کنم ?

و در اخر میدونم اینجا جاش نیس
اما یک ps5 برام هدیه اوردن با ۳ تا بازی فیزیکی
بازشون نکردم حتی انباکسم نکردم چون یادمه ps4 اول روی ورژن ۱ و... هک شد
ایا امکان داره اونم هک شه یا اکانتو .... بتونم استفاده کنم یا خیر

ممنون از شما اگه ممکنه جواب سوالات منو دوستامو بدین که خیلی درگیرشیم
❤ از دوستان و اساتید
پیشاپیش از جواباتون ممنونم
داداش من ورژن 6.72 نسبت به اوایل ارائه شدنش خیلی بهتره شده و شما هم میتونی به این ورژن آپدیت کنی و البته که کلا این نوع جیلبریک روی کنسول های مختلف متفاوت عمل میکنه و شما باید با آزمون خطا بوسیله امتحان کردن هاست های مختلف به بهترین حالت برسی و من خودم الان در ورژن 6.72 دقیقا بر عکس اون دوستتون شاید در 20 بار تلاش فقط 1 بار خاموشی داشته باشم و من از لیفول ورژن 10 استفاده میکنم و کنسولم مدل فت هستش . البته طبق گفته دوستان ورژن 7.02 که جیلبریکش جدیدا عرضه شده نسبت به قبلی ها خاموشی خیلی کمی داره و پایداره تره یه جورایی ولی زمان موفقیت آمیز بودن جیلبریک یه مقدار طولانی تره چون با پیام There is not enough free system memory زیاد روبرم میشی و مرتب باید تایید و تکرار کنی تا به نتیجه برسه . اون دوستتون که کنسولشون روی این ورژن هستش راحت میتونه استفاده کنه . و خود شما هم اگه دوست داشته باشی میتونی به 6.72 آپدیت کنی ولی اگه عجله نداری صبر کن تا این ورژن 7.02 رفع ایراد بشه و مشکلاتش رو برطرف کنن و شما هم مستقیم به 7.02 آپدیت کن که من همین آخری رو پشنهاد میدم ولی در نهایت تصمیم با خود شماست . و دیگه این که کنسول جدید PS5 هم مبارکتون باشه در خصوص PS5 دقیقا مثل PS4 اگه بخواین از اکانت ( حالا چه هکی چه قانونی ) استفاده کنید باید کنسولتون آپدیت بشه و گرنه باز هم اون به تصمیم و صبوری خودتون بستگی داره . موفق باشید .

mohammadmrd

کاربر سایت
Sep 14, 2018
12
سلام دوستان خسته نباشید من کنسولم رو روی 7.02 هک کردم و میخواستم بازی بگیرم برای کنسول شما از کجا بازی هکی دانلود میکنید؟
من خودم سایت دانلودها رو دیدم بازی های خوبی هم داشت ولی مثلا بازی مثل مورتال کومبات رو مجبور بوده حذف کنه و اینکه هنوز بازی هایی که برای ورژن 7.02 هم هست رو نذاشتن میخواستم ببینم شما سایتی میشناسید که بازی هارو با دی ال سی های جدیدشون گذاشته باشه؟؟؟
و اینکه ترتیب نصب آپدیت ها و دی ال سی ها جوری هست؟ اول باید خود بازی نصب بشه بعد آپدیت بعددی ال سی؟؟ یا اول دی ال سی بعد آپدیت چون من کرش تیم ریسینگ رو گرفتم با دی ال سی هاش ولی همشون بسته بودن یه چندتا اسکین باز داشت خیلی از اسکین ها بسته بودن و نمیشد استفاده کرد.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
داداش من ورژن 6.72 نسبت به اوایل ارائه شدنش خیلی بهتره شده و شما هم میتونی به این ورژن آپدیت کنی و البته که کلا این نوع جیلبریک روی کنسول های مختلف متفاوت عمل میکنه و شما باید با آزمون خطا بوسیله امتحان کردن هاست های مختلف به بهترین حالت برسی و من خودم الان در ورژن 6.72 دقیقا بر عکس اون دوستتون شاید در 20 بار تلاش فقط 1 بار خاموشی داشته باشم و من از لیفول ورژن 10 استفاده میکنم و کنسولم مدل فت هستش . البته طبق گفته دوستان ورژن 7.02 که جیلبریکش جدیدا عرضه شده نسبت به قبلی ها خاموشی خیلی کمی داره و پایداره تره یه جورایی ولی زمان موفقیت آمیز بودن جیلبریک یه مقدار طولانی تره چون با پیام There is not enough free system memory زیاد روبرم میشی و مرتب باید تایید و تکرار کنی تا به نتیجه برسه . اون دوستتون که کنسولشون روی این ورژن هستش راحت میتونه استفاده کنه . و خود شما هم اگه دوست داشته باشی میتونی به 6.72 آپدیت کنی ولی اگه عجله نداری صبر کن تا این ورژن 7.02 رفع ایراد بشه و مشکلاتش رو برطرف کنن و شما هم مستقیم به 7.02 آپدیت کن که من همین آخری رو پشنهاد میدم ولی در نهایت تصمیم با خود شماست . و دیگه این که کنسول جدید PS5 هم مبارکتون باشه در خصوص PS5 دقیقا مثل PS4 اگه بخواین از اکانت ( حالا چه هکی چه قانونی ) استفاده کنید باید کنسولتون آپدیت بشه و گرنه باز هم اون به تصمیم و صبوری خودتون بستگی داره . موفق باشید .
آدرس لیفول ورژن 10 رو میشه بدید؟

Mr MariO

کاربر سایت
Oct 16, 2007
8
نام
Alireza
سلام دوستان خسته نباشید من کنسولم رو روی 7.02 هک کردم و میخواستم بازی بگیرم برای کنسول شما از کجا بازی هکی دانلود میکنید؟
من خودم سایت دانلودها رو دیدم بازی های خوبی هم داشت ولی مثلا بازی مثل مورتال کومبات رو مجبور بوده حذف کنه و اینکه هنوز بازی هایی که برای ورژن 7.02 هم هست رو نذاشتن میخواستم ببینم شما سایتی میشناسید که بازی هارو با دی ال سی های جدیدشون گذاشته باشه؟؟؟
و اینکه ترتیب نصب آپدیت ها و دی ال سی ها جوری هست؟ اول باید خود بازی نصب بشه بعد آپدیت بعددی ال سی؟؟ یا اول دی ال سی بعد آپدیت چون من کرش تیم ریسینگ رو گرفتم با دی ال سی هاش ولی همشون بسته بودن یه چندتا اسکین باز داشت خیلی از اسکین ها بسته بودن و نمیشد استفاده کرد.
از این سایت بگیر Download game PS3 PS4 PS2 RPCS3 PC free - Direct links, Google drive
تمام سایت های ایرانی از اینجا دانلود میکنن

• Love
Reactions: mohammadmrd

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
دوستان عزیز خواستم اطلاع رسانی کنم به مشکل نخورید بعد دانلود 47 گیگ در بازی Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered

این بازیو روی فریمور 6.72 اجرا کردم یه فایل 25 مگی فیکس هم داشت نصب کردم ولی بازی مشکل سیو داشت .

دوستان اطلاع رسانی کنید روی فریمور شما هم به همین شکل هستش یا نه
من با هاست مترو و هن 2.3 بازی اجرا کردم

دوستان عزیز بازی بر روی فریمور 6.72 با hen 2.1.3 b قابل سیو کردن هستش خودم تست کردم

آخرین ویرایش:

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
خبر یا امیدی به هک 7.52 هست؟ یا بریم سراغ اکانتهای ظرفیت 1 ایمون باز
٧.٠٢ که کارش دیگه تموم شده احتمال داره همین روزا عرصه عمومی بشه
به نظرم هک نسخه های بعدی هم نباید دیگه مثل فاصله بین ۵.٠۵ و ۶.٧٢ طولانی بشه و چند ماه بعد بیاد بیرون. البته این فقط نظر شخصیه و هر امکانی وجود داره...

mohammadmrd

کاربر سایت
Sep 14, 2018
12
٧.٠٢ که کارش دیگه تموم شده احتمال داره همین روزا عرصه عمومی بشه
به نظرم هک نسخه های بعدی هم نباید دیگه مثل فاصله بین ۵.٠۵ و ۶.٧٢ طولانی بشه و چند ماه بعد بیاد بیرون. البته این فقط نظر شخصیه و هر امکانی وجود داره...
دوست عزیز 7.02 عرضه عمومی هم شده الان نزدیک به یک هفته هست که عرضه شده اینم یکی از هاست هایی هست که اکسپلویت همه نسخه هایی که هک شدن رو گذاشته
*

• Like
Reactions: paya.tasis

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان میخواستم بدونم 8 به بالا هم ممکن هست تا 3-4 ماه دیگه هک بشه؟
دیگه حقیقتش توان بازی قانونی خریدن ندارم

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
درود. برای ماهایی که دستگاهمون روی ورژن های پایین‌تر هک بوده آیا 7.02 فایده ای داره؟ منظورم اینه که بازی هست که نیاز به 7.02 داشته باشه و با این هک قابل بازی کردن بشه؟

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

دوستان میخواستم بدونم 8 به بالا هم ممکن هست تا 3-4 ماه دیگه هک بشه؟
دیگه حقیقتش توان بازی قانونی خریدن ندارم
باید خوشبین بود. با توجه به عرضه ps5 و تمرکز سونی بر اون من فکر میکنم از شش ماه تا یکسال آینده ps4 کلا هک بشه تا سونی ps4 هاش رو زودتر بفروش برسونه این روالی بود که زمان عرضه ps4 برای کنسول قبلی یعنی PS3 هم اتفاق افتاد. باتوجه به قیمت بازیها واقعا هک نعمتی هست برای ماها در ایران اگه نبود بیشترمون هیچگاه نمی‌توانستیم همه بازیها رو تجربه کنیم.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

penzamin

عضو جدید
Jan 1, 2021
1
سلام دوستان کسی میدونه روی هک 7.02 چطور میشه از ps4trainer استفاده کرد ؟؟؟
آخه اکسپلویت هکرهای مختلف یا webrte رو ندارن یا کار نمیکه

Nemesis660

کاربر سایت
Oct 2, 2009
5
سلام، من یه هارد اکسترنال دارم که توش اطلاعات دارم، یه درایو ۷۰ گیگی با فرمت exfat درست کردم که بازیهای دانلودی رو توش بریزم و وصل کنم به کنسول واسه نصب، اینطوری درسته مشکلی واسه اطلاعاتم که توشه و تویه یه درایو دیگشه پیش نمیاد؟

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
سلام، من یه هارد اکسترنال دارم که توش اطلاعات دارم، یه درایو ۷۰ گیگی با فرمت exfat درست کردم که بازیهای دانلودی رو توش بریزم و وصل کنم به کنسول واسه نصب، اینطوری درسته مشکلی واسه اطلاعاتم که توشه و تویه یه درایو دیگشه پیش نمیاد؟
درود
هیچ مشکلی پیش نمیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر