سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

کنسول من مدل اسلیم با فریمور 5.05 هستش و کپی خوری که روش نصب شده از بازی سنتر هستش از کسی که خریداری کردم گفت زمانی که خواستی وارد بشی دو تا یوزر داره که وارد اونی که نوشته یوزر 1 نشو و وارد گزینه یوزر شو و زمان که روی www ضربدر میزنی بار اول مینویسه به خارجی فضای کافی موجود نیست و به هیچی دست نزن تا دوباره خودش هک انجام بده واون بالا مینویسه به هن خوش امدید که مینویسه hen 2.1

من هم به همین روال انجام میدادم و بعدش قفل بازی ها باز میشد و وارد بازی میشدم

حالا چند روزی هستش که وارد www میشم همونجا میزنه به hen2.1 خوش آمدید و دیگه اخطار نمیده که فضای کافی نیست و بعدش که وارد بازی ها میشم کلا دسته کار نمیکنه

اینقدر اذیت میکنه که نمیشه بازی کرد دیگه
به نظرتون چه کنم دوستان دوباره کپی خور کنم ؟

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

کنسول من مدل اسلیم با فریمور 5.05 هستش و کپی خوری که روش نصب شده از بازی سنتر هستش از کسی که خریداری کردم گفت زمانی که خواستی وارد بشی دو تا یوزر داره که وارد اونی که نوشته یوزر 1 نشو و وارد گزینه یوزر شو و زمان که روی www ضربدر میزنی بار اول مینویسه به خارجی فضای کافی موجود نیست و به هیچی دست نزن تا دوباره خودش هک انجام بده واون بالا مینویسه به هن خوش امدید که مینویسه hen 2.1

من هم به همین روال انجام میدادم و بعدش قفل بازی ها باز میشد و وارد بازی میشدم

حالا چند روزی هستش که وارد www میشم همونجا میزنه به hen2.1 خوش آمدید و دیگه اخطار نمیده که فضای کافی نیست و بعدش که وارد بازی ها میشم کلا دسته کار نمیکنه

اینقدر اذیت میکنه که نمیشه بازی کرد دیگه
به نظرتون چه کنم دوستان دوباره کپی خور کنم ؟
احتمال داره مشکل از دسته ات باشه چون دسته منم اینجوری شده بود. بیشتر اینجور مواقع یکی از دکمه های دسته گیر کرده و باعث میشه داخل بازی عملکرد کل دسته خراب شع. اگه این باشه مشکلت تو یوتیوب سرچ کنی آموزش پاک کردن دسته ps4 برات میاره. دسته رو یه دور کامل تمیز کنی همه دکمه ها شو باز کنی دوباره ببندی حل میشه. منم دسته ام تو منو کار می‌کرد ولی تو بازی انگار نه انگار، همین کار و کردم درست شد مشکلش.

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
احتمال داره مشکل از دسته ات باشه چون دسته منم اینجوری شده بود. بیشتر اینجور مواقع یکی از دکمه های دسته گیر کرده و باعث میشه داخل بازی عملکرد کل دسته خراب شع. اگه این باشه مشکلت تو یوتیوب سرچ کنی آموزش پاک کردن دسته ps4 برات میاره. دسته رو یه دور کامل تمیز کنی همه دکمه ها شو باز کنی دوباره ببندی حل میشه. منم دسته ام تو منو کار می‌کرد ولی تو بازی انگار نه انگار، همین کار و کردم درست شد مشکلش.
فک نکنم عیب از دسته باشه چون تا قبل از انجام هک همه دکمه ها بخوبی کار میکنه ولی تا هک انجام میشه کلا تو بازی گیر میکنه

haxso

کاربر سایت
Jan 22, 2015
5
این لینکو تو مرورگر کنسول بزن، ps-phowar لیفولو تو user guide کش میکنه. قبل استفاده یکبار clear data و delete cookies بکن
ممنون
این رو خودم بلدم . سوالم این بود که چجوری هاستهای دیگه رو تو یوزرگاید میشه کش کرد . مثلا ورژنهای قبلی لیفول یا نسخه های اورجینال نایت کینگ که فقط نسخه لایتش رو میشد با وارد کردن DNS تو تنظیمات شبکه کش کرد و تازگیها به علت هزینه بالای نگهداری DNS و عدم حمایت حذفش کردن

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
سلام دوستان یک سوال فنی
فریمور دستگاه من 5.05 هستش و کپی خور شده و hen هم ورژن 2.1 هستش
امکانش هستش هن 2.1.3یا 2.1.4 نصب کنم ؟
اگه میشه لطفا بگید به چه شکلی هنمو آپدیت کنم
ممنون

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
سلام دوستان یک سوال فنی
فریمور دستگاه من 5.05 هستش و کپی خور شده و hen هم ورژن 2.1 هستش
امکانش هستش هن 2.1.3یا 2.1.4 نصب کنم ؟
اگه میشه لطفا بگید به چه شکلی هنمو آپدیت کنم
ممنون
هاست رو آپدیت کنی ورژن های بالاتر hen توش موجود هست. از هر هاستی استفاده میکنی لینک نسخه بروز ترش رو پیدا کن دوباره همون هاست رو ست کن.

• Like
Reactions: paya.tasis

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
هاست رو آپدیت کنی ورژن های بالاتر hen توش موجود هست. از هر هاستی استفاده میکنی لینک نسخه بروز ترش رو پیدا کن دوباره همون هاست رو ست کن.

چطوری هاست آپدیت کنم ؟ اموزشش کجاست ؟
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
چطوری هاست آپدیت کنم ؟ اموزشش کجاست ؟
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
عزیز هر هاست یه لینک داره که کنسول رو به نت وصل میکنی اون لینک رو تو مرورگر میزنی هاست رو مرورگر کنسول ذخیره میشه و دفعه بعد دیگه نیازی نیس به نت وصل شی و به قول معروف هک میشه کنسولت.
تو نت سرچ کن لینک هاست مترو برای هک ۵.٠۵ ps4 آموزش هم میاره برات

Hadi.d

کاربر سایت
Aug 8, 2020
11
سلام دوست عزیز نمیدونم از چه هاستی استفاده میکنی ولی من با هاست نایت کینگ ک از طریق یوزر گوید هست (ps-phwoar) تاحالا یکبار هم خاموشی نداشتم
Night King restore Leeful2
فقط باید دقت داشته باشی اگه ارور حافظه داد بیای بیرون و دوباره همون نسخه از hen رو که انتخاب کرده بودی انتخاب کنی
البته هاست اصلی نایت کینگ هم امکانات زیادی داره اگه نخواستی از این استفاده کنی
NIGHT KING v4.3 - 6.72 FW
من رو 5.05 هم از همین استفاده میکردم
سلام ممنون از راهنماییتون ولی همه هاست های نایت کینگ تست کردم خاموشی زیاد دارن فقط لیفول ورژن ۸ جواب داد الانم اوکی هست تو بازی خاموشی نداره رو حالت رست مود میزارم اوکی هست

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
سلام ممنون از راهنماییتون ولی همه هاست های نایت کینگ تست کردم خاموشی زیاد دارن فقط لیفول ورژن ۸ جواب داد الانم اوکی هست تو بازی خاموشی نداره رو حالت رست مود میزارم اوکی هست
خدا رو شکر
رست مود گمونم مربوط میشه به هن ٢.١.٣
من خودم رو ۶.٧٢ از نایت کینگ و همین روش رست مود استفاده میکنم از ١٠ بار که اجرا کردم ٩ باز موفقیت آمیز بوده فقط ١ بار کرنل پنیک داد و خاموش شد

mohij

کاربر سایت
Dec 15, 2018
4
سلام وقت بخیر . دوستان من دستگاهم 6.72 که هکش کردم. آیا این امکان وجود داره که سیو های بازی ها رو دانلود کنم و داخل کنسول خودم بریزم و از اون سیو ها استفاده کنم ؟

mlm1102003

کاربر سایت
Aug 26, 2006
14
#تجربه من تو خربد اکانت هکی ps4 میگم شاید به درد تازه واردا مث خودم بخوره
دقت کنید که از افراد و کانالهای معتبر خرید کنید
از اونجایی که اکثرا پول که گرفتن دیگه پس نمیدن به نکات قبل خرید دقت کنید
لیست بازی رو قبل از خرید چک کنید بازی های مورد نظرتون به فروشنده تاکید کنید تو اکانت باشه
یه مورد داشتم فروشنده میگفت وقتی من هک کردم توش بوده بعدش دیگه طرف بازی ریفاند کرده دست من نیست
قبل خرید از فروشنده بخواید حتما اکانت دی اکتیو کنه بتون بده عکس دی اکتیو بده
این قابلیت محدودیت ۶ ماهه داره اهمیتش جایی هست که شما اکانت میگیرید دی اکتیو نشده فروشنده میگه صاحبش افلاینه وصل شو
شما اکانت وارد می کنید بازی به لیست اضافه میشه مشکلی هم نیست بعد یکی دو روز اگه با هر اکانتی نت وصل شید یهو میبینید بازی قفل شده
گارانتیش هم که چند دقیقست شما پول دادی وصل شدی چند دقیقه هم مشکلی نبوده قبلش هم بت گفتن با اینکه ظرفیت ۲ هست احتمال قفل داره پس افلاین باش
فروشنده با فرض اینکه شما افلاینی اکانت رو دی اکتیو میکنه و مجدد به کسی دیگه میفروشه و به محضی که شما حتی با اکانت خودتون وصل نت شید اکانت خریداری شده بازیش قفل میشه چون دی اکتیو شده و کسی دیگه اکتیو کرده
پس احتمال قفل شدن بازی زمانی کم میشه که فروشنده اکانت دی اکتیو کرده باشه و نتونه مجدد بفروشتش (بخاطر محدودیت ۶ ماهه این قابلیت)
اینم متاسفانه مورد داشتم اکانت بعد چند ساعات یهو دی اکتیو شده با اینکه من ازش خارج شده بودم و فروشنده میگفت خودت خراب کردی نباید انلاین میبودی
نکته اخر هم گول تعداد فالورهای کانال نخورید مثلا میرید یه کانال زده ۹ هزار فالور بعد پست های چند روز اخیرش می بینی بیشتر از ۱۰ تا بازدید نداشته پس فالورها فیک هستن
ریجن بازی میتونه با ریجن دستگاه متفاوت باشه
ظرفیت دو الزاما دلیلی بر قفل نشدن بازی نیست

• Like
Reactions: paya.tasis

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
با سلام
دوستان یه سوال داشتم بنده بازی GTA V رو قبلا دانلود کرده بودم در زمان 4.05 که تا الان نصب نکرده بودم امروز نصب کردم و بازی هم کامل نصب شد و اجرا هم شدش منتها اون عکس اول بازی اومدش و بعد از اون اون چند ستاره ای که مربوط به لودینگ بازی بود تا 3 یا 4 تا میاد بعد از بازی میپره بیرون و این پیام رو میده که:
. amin will be logged out of the PS4 because an error has occurred
دوستان به نظر شما ایراد از چی میتونه باشه از خود بازی هستش یا باید کار خاصی انجام بدم . در ضمن بنده از 6.72 و آخرین ورژن لیفول استفاده میکنم . این اولین بار و اولین بازی هستش که اینجوری شده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر