سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
من اتفاقا همین الان لست ٢ رو از لپ تاپ زدم به کنسول.انتقال ٩٨ گیگ بازی + آپدیت ١.٧ کلا ٢۵ دقیقه طول کشید. ولی من رو ۶.٧٢ هستم.
داداش میشه لطف کنید و بگید از کدوم روش انجام دادی تا بنده هم انجام بدم .

Seytor

کاربر سایت
Feb 7, 2021
10
نام
پارسا
سلام . من روی فریمور 5.05 با Hen 2.1.4 لیفول ورژن 1.6 هستم. بازی Spider-Man Miles Morales و FIFA 21 را نمی توانستم بر روی دستگاه اجرا کنم.
اما وقتی پیام کاربر Grand Theft را در رابطه با بخش FWSpoofer را دیدم ، بسیار خوشحال شدم. قبل از هک دستگاه باید از طریق FWSpoofer، اسپوف هک را به 7.55 منتقل کنیم و بعد از آن دستگاه را با Hen 2.1.4 هک کنید و به بخش بازی ها بروید و بازی را به راحتی باز کنید لذت ببرید.
از کاربر Grand Theft بسیار متشکرم .:Rose:

Seytor

کاربر سایت
Feb 7, 2021
10
نام
پارسا

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
دوستان توی کنسول هک شده چجوری میشه اسکرین شات ها رو ذخیره کرد؟ مثلا فلش باید وصل کنی بعد چی بزنی؟ یا ربطی به امکانات جیلبریک داره؟

H.Y

کاربر سایت
Aug 8, 2020
26
دوستان توی کنسول هک شده چجوری میشه اسکرین شات ها رو ذخیره کرد؟ مثلا فلش باید وصل کنی بعد چی بزنی؟ یا ربطی به امکانات جیلبریک داره؟
سلام دوست عزیز ربطی به جیلبریک نداره باید با دکمه share اسکیرین شات بگیری بعد فلش وصل کنی و از تو گالری انتقالش بدی

• Like
Reactions: SiminSecret

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
دوستان من مشکلم دانلود بازی هاست ، انقدر بخوام پول بابت ترافیک بدم خب همون کرایه میکردم همون میشد دیگه ، شما چه کار میکنید؟ جایی نیست که بشه ازش روی دیسک خرید ؟
اینترنت همراه اول نامحدود شبانه یک ماهه
ای خدا خیرت بده من *1000 مربع رو میزدم میدیدم نامحدودش 1 ماهه است دیگه بیخیالش میشدم ،الان زدم دیدم خیلی خوبه ! ، ممنون

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
دوستان من مشکلم دانلود بازی هاست ، انقدر بخوام پول بابت ترافیک بدم خب همون کرایه میکردم همون میشد دیگه ، شما چه کار میکنید؟ جایی نیست که بشه ازش روی دیسک خرید ؟

اینترنت همراه اول نامحدود شبانه یک ماهه

• Like
Reactions: Darkside Fury

Ashkan01

کاربر سایت
Mar 18, 2021
4
سلام دوستان ،
۱.بازی ها را باید طی یک مرحله بریزم رو هارد ps4 یا میشه ۲،۳ تا ۲،۳ تا ریخت؟
و اینکه
۲.خودم بریزم بهتره یا بدم مغازه؟
و
۳. بازی ها را از چ سایتی باید دانلود کرد؟

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
دوستان با هک کنسول
راهی هست که من از هارد اکسترنالی که دارم بتونم همزمان روی کامپیوتر و کنسول استفاده کنم ؟
و اینکه آیا بازی هایی ک داشتم و قفل شده (یعنی نصب شده بوده و فقط لایسنسش پریده) دوباره قفلشون باز میشه ؟ یا حتما باید نسخه کپی خور شده رو دانلود کنم ؟
بدون بک پورت ، میخوام بازی های زیر 7.55 رو اجرا کنم با هاست 7.55

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
دوستان با هک کنسول
راهی هست که من از هارد اکسترنالی که دارم بتونم همزمان روی کامپیوتر و کنسول استفاده کنم ؟
و اینکه آیا بازی هایی ک داشتم و قفل شده (یعنی نصب شده بوده و فقط لایسنسش پریده) دوباره قفلشون باز میشه ؟ یا حتما باید نسخه کپی خور شده رو دانلود کنم ؟
بدون بک پورت ، میخوام بازی های زیر 7.55 رو اجرا کنم با هاست 7.55
همزمان میشه استفاده کرد ، پارتیشن بندی هم میشه کرد
نسخه کپیخور شده رو باید دانلود کنی

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
همزمان میشه استفاده کرد ، پارتیشن بندی هم میشه کرد
نسخه کپیخور شده رو باید دانلود کنی
چطوری ؟ آموزشش جایی هست ؟چون من از وقتی هاردو به کنسول زدم دیگه توی کامپیوتر بالا نمیاد
البته من هنوز کنسول هک نکردم
=====
ولی من دیدم که مثلا با ال ازیف میشه ازشون دامپ کرد ؟

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
چطوری ؟ آموزشش جایی هست ؟چون من از وقتی هاردو به کنسول زدم دیگه توی کامپیوتر بالا نمیاد
البته من هنوز کنسول هک نکردم
=====
ولی من دیدم که مثلا با ال ازیف میشه ازشون دامپ کرد ؟
من فکر کردم برای انتقال بازی به هارد ps4 میگی ، اگه به عنوان هارد اصلی بخوای استفاده کنی روی pc شناسایی نمیشه
از روی دیسک دامپ میکنن ، از بازی نصب شده تا جایی که من میدونم نمیشه دامپ گرفت

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
من فکر کردم برای انتقال بازی به هارد ps4 میگی ، اگه به عنوان هارد اصلی بخوای استفاده کنی روی pc شناسایی نمیشه
از روی دیسک دامپ میکنن ، از بازی نصب شده تا جایی که من میدونم نمیشه دامپ گرفت
داداش به عنوان سوال آخر ممنون میشم این یکی هم جواب بدی
الان 2 تا مساله برای من پیش اومده :
1 = در این صورت دیتای بازی هایی که لایسنسشون پریده رو پاک کنم پس ؟ دیگه به کارم نمیاد ؟ باید دوباره دانلود کنم نسخه کپی خور شده رو درسته ؟
2 = روش انتقال بازی های دانلود شده به کنسول چیه ؟ با هارد هم میشه پس ؟ روش سریع ترش چیه ؟
و اینکه برای استفاده دوباره هارد از کامپیوتر چه کار کنم با کنسول باید فرمتش کنم ؟ یا با کمپیوتر ؟

اینا رو اگه لطف کنی یکم قدم به قدم تر بگی من دیگه سوالی ندارم ، ممنون میشم ?

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
داداش به عنوان سوال آخر ممنون میشم این یکی هم جواب بدی
الان 2 تا مساله برای من پیش اومده :
1 = در این صورت دیتای بازی هایی که لایسنسشون پریده رو پاک کنم پس ؟ دیگه به کارم نمیاد ؟ باید دوباره دانلود کنم نسخه کپی خور شده رو درسته ؟
2 = روش انتقال بازی های دانلود شده به کنسول چیه ؟ با هارد هم میشه پس ؟ روش سریع ترش چیه ؟
و اینکه برای استفاده دوباره هارد از کامپیوتر چه کار کنم با کنسول باید فرمتش کنم ؟ یا با کمپیوتر ؟

اینا رو اگه لطف کنی یکم قدم به قدم تر بگی من دیگه سوالی ندارم ، ممنون میشم

1.بله باید دوباره دانلود کنید

2.سریعترن و راحت ترین روش همین هارده
فقط باید دو تا نکته رو رعایت کنی
فرمت هارد باید exFat باشه و بازیارو توی فولدر نزاری وگرنه شناسایی نمیشن

سلام دوستان ،
۱.بازی ها را باید طی یک مرحله بریزم رو هارد ps4 یا میشه ۲،۳ تا ۲،۳ تا ریخت؟
و اینکه
۲.خودم بریزم بهتره یا بدم مغازه؟
و
۳. بازی ها را از چ سایتی باید دانلود کرد؟

1. شما هر جور خواستی میتونی بریزی
2.خودت
3.دانلودها و پی سی دی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر