سن PS4 داران.نظر سنجی

شما در کدام رنج سنی هستید؟

• 12 تا 17

رای‌ها: 143 11.8%
  • 17 تا 22

رای‌ها: 376 31.1%
  • 22 تا 28

رای‌ها: 460 38.1%
  • 28 به بالا

رای‌ها: 229 19.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,208

amir64teh

کاربر سایت
Dec 30, 2013
15
سلام به دوستان منم مثل خیلی از بچه هایی که مطلب نوشتن از خیلی وقت پیشا با کمودور بازی شروع کردم.الانم 30 سالمه زمان ازدواجم به خانمم گفتم ئاستانه ما بازیه اونم گفت باشه الانم 4 ساله ازدواج کردم .تازه انواع کنسولا رو داشتم غیر از دریم کست تازه ps4 کادو تولد خانمم برام گرفت از زمان ازدواجمم با خانومم گیم میزنیم در حد لالیگا.در ضمن فیفا هم با خانومم میزنم هرچند که بازیش زیاد تو فیفا خوب نیست ولی گاها مثل استاد اسدی که عابذزاده رو امتحان کرئ منو با شوتاش امتحان میکنه خوراکشم اویله و سایلنت هیلو این حرفاست.البته من تو این چهار سال زحمت زیادی کشیدم تا خانومم گیمرشه.اوایل دی بچم به دنیا میاد دارم مقدماتشو میچینم فیفارو تو 6 ماهگی یاد بگیره حال کنیم.با تشکر از دوستان البته کار و زندگی نمیذاره مثل قدیم ببازیم ولی میبازیم و برنده ایم

منم 30 ایول داری

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,350
نام
محمدرضا
دوستان بنده 27 ساله هستم و عاشق بازی :d
روزی حداقل 2 ساعت بازی میکنم و تا وقتی برام لذت داشته باشه فکر بازنشستگی به سرم نمیزنه:d
آتاری،میکرو،ps3 و در حال حاضر فقط :xPS4:x دارم.
بازی های مورد علاقم Devil may cry 3 ، RE4،Ninja gailden sigma 1، Bayonetta،Vanquish،Max payne1،The last of us

iman_movie

کاربر سایت
Mar 10, 2008
167
نام
ایمان
من ایمان ۲۷ سالمه . سربازم توی شهر خودمون . بعد از ۱ سال بدون کنسول بودن و فروختن Play Station 3 , XBOX 360 امروز Play Station 4 رو خریدم . خودم هم اول عاشق گوشیم ایفون ۶ و فیلم های روز هالییود و فوتبال و کنسول بازی هستم

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
بنده 25 سالمه اولین کنسول اتاری بعد میکرو بعد سگا بعد پی اس 1 بعد پی اس 3 حالا هم پی اس 4 .با اینکه مثل سابق اون لذتی که قبلا داشتم و ندارم ولی فکر کنم تا اخر عمر بازی کنم بهترین هدیه تولدم gta:san andreas بود که 6 تا سی دی بود بعد سگا وقتی خریدم گریه کردم خیلی واسم عزیز بود ps1 هم سه هفته بیشتر طول نکشید اینقد بازی کردم که سوخت عاشق گیم هستم خیلی .دوست دارم همسرم هم گیمر باشه بشینم باهاش فیفا بازی کنم یا انلاین باهم بازی کنیم یکم درک کنه روحیات مارو .همین موفق باشید

stv

کاربر سایت
Jan 20, 2015
130
نام
soheil
منم 27 سالمه از میکرو شروع کردم بعد سگا داشتم فکر کنم 4 ابتدایی بودم پلی استیشن خریدم
دوم راهنمایی بودم که فروشنده گولم زد سگا دریمکست خریدم که با ورشکست شدنش اعتمادم به کنسول ها از بین رفت یکی از بدترین خاطرات زندگیم بود وقتی فهمیدم قرار نیست دیگه واسش بازی بیاد
به خاطر همین دیگه با کامپیوتر بازی کردم ولی با توجه به مسائلی مثله لگ و ارتقا سیستم و جدیدا هم کرک نشدن بازی ها به این نتیجه رسیدم باید پلی 4 بخرم یکم سخته چون وقتی آدم تو سن من می رسه سر کار می ره تازه من دانشجوی ارشدم هستم ولی خوب هر جوری شده روزی دو ساعت بازیو تو برنامه ام دارم
در مورد سن کلی بچه ها هم والا کنسول بازای سابق الان 30 سالشونه خوب طبیعیه هنوزم بخرن با توجه به هزینه بالای بازی هم فکر می کنم فعلا تا زمانی که هک نشه افرادی که سرکار می رن راحتتر می خرن

amirzandi021

کاربر سایت
Jan 21, 2015
111
نام
علی
دوستان بنده هم 27 سالمه اول آتاری داشتم بعد از اون گیم های دستی پرتابل سیاه سفید(یادش بخیر:d) بعد کامپیوتر بعد از اون سال 84 یا 83 ps2 خریدم چند سال داشتمش بهترین بازی های عمرم برا همون زمان بود( nfs،god of war،evil،pes و ....) الان هم ps4 دارم تا آخرین لحظه ی عمرم هم دوست دارم بازی کنم هم یه همسر گیمر خدا قسمتمون کنه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
منم 27 سالمه از میکرو شروع کردم بعد سگا داشتم فکر کنم 4 ابتدایی بودم پلی استیشن خریدم
دوم راهنمایی بودم که فروشنده گولم زد سگا دریمکست خریدم که با ورشکست شدنش اعتمادم به کنسول ها از بین رفت یکی از بدترین خاطرات زندگیم بود وقتی فهمیدم قرار نیست دیگه واسش بازی بیاد
به خاطر همین دیگه با کامپیوتر بازی کردم ولی با توجه به مسائلی مثله لگ و ارتقا سیستم و جدیدا هم کرک نشدن بازی ها به این نتیجه رسیدم باید پلی 4 بخرم یکم سخته چون وقتی آدم تو سن من می رسه سر کار می ره تازه من دانشجوی ارشدم هستم ولی خوب هر جوری شده روزی دو ساعت بازیو تو برنامه ام دارم
در مورد سن کلی بچه ها هم والا کنسول بازای سابق الان 30 سالشونه خوب طبیعیه هنوزم بخرن با توجه به هزینه بالای بازی هم فکر می کنم فعلا تا زمانی که هک نشه افرادی که سرکار می رن راحتتر می خرن
منم هم سن شمام در مورد اون تیکه جمله اخرتون باید بگم اصل بازی کردن زیاد ربطی به پولدار بودن و کارمند بودن نداره یکی بازی اصل رو حماقت و بازی کپی رو زرنگی میدونه شاید این ادم در روز 40 50 تومن خرج دخترا کنه یا شارژ بگیره شاید ماشینش مدل بالا باشه و هزارتا خرج کشکی بکنه ولی موقعی که به بازی ارجینال میرسه دوست نداره خرج کنه و میره بازی کپی میخره چون معتقده بازی اصل حماقته برعکسشم هست یه نفرم هست وضعش متوسطه ولی ارجینال بازی میکنه من اینارو از نزدیک دیدم یه دوستی دارم حاضر بود سالی یه بازی کنه اونم انلاین ولی کنسولشو هک نکنه اخرشم رفت خدمت و کنسولشو فروخت به شخصه با اینجور ادمهای بافرهنگ خیلی حال میکنم واقعا لذت میبردم از این اخلاقش:x

kratus7

کاربر سایت
May 17, 2014
196
نام
حمیدرضا
18.5 :d ساله
لووووووووولا بیاد جلو:))
راستی بالا تایپیک سر xb one / ps4 دعوا بود
من میخواستم بگم با اینکه از xb بدم میاد ولی اگه پول داشته باشم هر کنسولی حتی xb رو هم میگیرم :-&
البته جدی نگیرید زیاد خالی میبندم=))

aram176

کاربر سایت
Apr 11, 2013
7
من هم 25 سالمه و از موقعی که یادم میاد گیمر بودم.از 5 سالگی با کمودور بگیر تا الان.کنسول هم بعد از کمودور شد سگا که واقعا بهترین دوران بود بعدش هم Xbox 360 الان هم که PC ولی خداییش اوج لذت بازیها تو pc اه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر