سن PS4 داران.نظر سنجی

شما در کدام رنج سنی هستید؟

• 12 تا 17

رای‌ها: 143 11.8%
  • 17 تا 22

رای‌ها: 376 31.1%
  • 22 تا 28

رای‌ها: 460 38.1%
  • 28 به بالا

رای‌ها: 229 19.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,208
19 سال . از آتاری ، سگا شروع شد تا همه کنسولا سونی تا الان :)

کاش بعضی از آشنا هام که موقع خریدن PS4 اینقدر گیر دادن مگه بچه ای و از این حرفای مفت، میدیدن این تاپیک رو , ماشالله بچه ها باید فکر زن گرفتن باشن با این دیگه ولی گیمر هستن , ایول ;)

من Ps4 ندارم ولی با دیدن بچه های بالای 22 یکم امیدوار شدم این دور بری های ما که این روزا دست به بازی میزنیم انگار گناه کبیره کردیم یعنی اگر برم با یک دختر هزارتا کار بکنم اینقدر ایراد نمیگیرن که بازی کردن ایراد میگیرن ای خدا یک پولی برسون از این مملکت فرار کنیم

داداش گلم این روزا هرکی میبینه یه نفر یه کاری میکنه که خودش درکش نمیکنه و یا نمیفهمتش خیال میکنه داره گناه میکنه!حالا خوب شد اشاره کردی:dاین جریانی که گفتی تو شیراز مثل آب خوردنه:dو تقریبا فرهنگ سازی شده و عادی شده:dمن 4 سال شیراز دانشجو بودم Ps3 رو برده بودم خونه مجردی همیشه بازی میکردم همخونه ای ها یطوری نگام میکردن انگار مثلا دارم چیکار میکنم!خودشون ماشالله اهل همه جور خلاف و رفتن فضا و .... به من میگفتن تو آخر مغزت پوک میشه!

منم 18 سالمه وقتی میخواستم بخرم و بعد از این که خریدم انقدر مسخره شدم توست خانواده و فامیل که نگو هرکی هم میرسید میگفت 2100 پول این اشغال رو دادی:|
وقتی هم که کنسول رو باسه اول وصل کردم مامانم گفت این با قبلیا اخه چه فرقی داره تازه دستشم مواد برگشتیه :)):|:(
من اولین کنسولی که داشتم ps1 بود اون موقع 6 سالم بود .الانم موندم با اون سن کمم چطوری میتونستم بازی کنم!
الانم چند وقتیه که به کنسول دست نزدم یعنی حوصلم نمیکشه.
الانم منتظر انچارتد کانکشن و انچارتد 4 و اساسین یونیتی هستم که بیاد حداقل یک دستی به کنسول بزنم

متاسفانه وقتی سنت به اندازه ای میرسه ، بقیه انتظاراتشون ازت بالا میره مخصوصا که متاهل هم شده باشی . کلا حال و حوصله و به خصوص وقتی نمی مونه برای این کار
هر چیزی سن خودشو داره ازش،که بگذره دیگه حتی خودتم بخوای به اون کشش نداری
زمان ما اتاری و میکرو و سگا و نینتندو و .... اینا بود نهایتا رسید به ps1. و ps2 نهایتا ps3 .
که این سه تای اخرو تو کلوپ تجریه کردیم .

سلام.31سالمه ولی قده 310 سال بهم گذشته از پس تو پیچ تاب روزگار استا کریم چریخیدم 4 سال روسیه بودم اونجا با پسر عموم زندگی میکردیم ولی اون موندگار شد ما هم خریت بلانسببت کردیم اومدیم تو این خراب شده .یه دختر 5 ساله دارم .ارتباط هم با دنیای گیم یادم نمیاد ولی از اتاری و بوکس و هواپیما معروفش شروع کردم با داداشام میرفتیم 150 تک تومانی میدادیم مینشستیم تا صبح با تلوزیون سیاه سفید از اون پارسها .بازی میکردیم ای حال میداد .حالی که اون موقع میکردم بچهای الان با ال ای دی 47 اینچ 3d هم نمیکننن.
خیلی خوشم اومد به نکته ظریفی اشاره کردی

28 سالمه. پزشک هم هستم ولی خوشبختانه مجردم! یکی از دلایلی که زن نمی گیرم و نخواهم گرفت اینه که ممکنه نذاره زیاد بشینم پای بازی ! البته گمونم یه علت اینکه سن های پایین تو نظر سنجی کم هستن اینه که سن های پایین زیاد نمیان تو انجمن های گفتگوی اینترنتی.
مشکلت راخت حل میشه
یک زن گیمر بگیر با هم بازی کنید:d

منم 30 سالمه .....4 ساله ازدواج کردم ....بچه مچه هم دوست ندارم ...و فکر میکنم یکی از دلایل اینکه بچه نمی خوام اینه که دیگه وقتی واسه بازی واسه آدم نمی زاره
الان تقریبا روزی 2 ساعت خونه بازی می کنم و اکه شیفت شب باشم با هم شیفتیام فیفا و کال آف میزنیم یا فیلم و سریال میبینیم

مشکلت راخت حل میشه
یک زن گیمر بگیر با هم بازی کنید:d

شما حالت خوش نیستا ، کلا مونث جماعت وقتی که مردش بیشتر از نیم ساعت با یه چیزی ور بره شاکی میشه ؛ حالا میخواد دسته باشه میخواد چیز دیگه. :دی

من و رفیقم دو تایی یه 4 خریدیم ، اون 25 سالشه من 20 سالمه

منم 30 سالمه .....4 ساله ازدواج کردم ....بچه مچه هم دوست ندارم ...و فکر میکنم یکی از دلایل اینکه بچه نمی خوام اینه که دیگه وقتی واسه بازی واسه آدم نمی زاره
الان تقریبا روزی 2 ساعت خونه بازی می کنم و اکه شیفت شب باشم با هم شیفتیام فیفا و کال آف میزنیم یا فیلم و سریال میبینیم

منم 23 سالمه از وقتی ps4 خریدم دیگه به ویتا بیچارم نگاهم نکردم :d واقعا دیگه وقت کم میارم از سر کار میام خونه میمونم با pc بازی کنم یا ps4 یا vita یا بشینم سریال ببینم تازه وقت باید برا f a c e b o o k ام بذاری . زندگی خیلی سخت شده از وقتی ps4 اومده :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or